טיול לברזיל, ארגנטינה וצ'ילה - 19 יום - אל הנופים הפראיים של פטגוניה

טיול לברזיל, ארגנטינה וצ'ילה - 19 יום - אל הנופים הפראיים של פטגוניה

דרום אמריקה
19 ימים
16 לילות

מסלול הטיול

ימים 1-2 | תל אביב - יעד ביניים באירופה - בואנוס איירס

היום נצא בטיסה אל בואנוס איירס דרך יעד ביניים באירופה, הגעה ביום 2 בבוקר. עם ההגעה נצא לטייל בעיר ונבקר באתרים החשובים: אבנידה דה מאיו (Avenida de Mayo) היא אולי השדרה היפה ביותר בעיר, בקצה הרחוב נמצא הארמון הנשיאותי מסוף המאה ה-19, המכונה "קאסה רוסדה" (Casa Rosada) בשל החזות הוורודה שלו. במרכז הכיכר עומד המונומנט לכב' ה-25 במאי, 1810, היום בו פרצה מלחמת העצמאות הארגנטינאית. בהמשך היום נבקר בבית הקברות המפואר בשכונת ריקולטה, בו נמצאת אחוזת הקבר של אוויטה פרון.

לינה בבואנוס איירס

יום 3 | בואנוס איירס - ברילוצ'ה

היום בהתאם לשעת הטיסה, ניסע אל שדה התעופה ונטוס אל ברילוצ'ה- עיירת נופש הררית עם חזות שוויצרית, המפורסמת בזכות הפארק הלאומי נאוול הוואפי (Nahuel-Huapi) ובתעשיית השוקולד המקומי. ברילוצ'ה ממוקמת בין אגמים עמוקים וכחולים, הרים נישאים, קרחונים ועצי מחט וזה מאפשר טיולים יפהפיים בחיק הטבע. נצא לטיול המכונה  "הסיבוב הקטן" של ברילוצ'ה, זהו מסלול מקסים המתפתל לאורך אגם נאהול הואפי. בדרך נעלה ברכבל אל הר קמפנריו משם נצפה בנוף הרי האנדים והאגמים.

לינה בברילוצ'ה

יום 4 | פארק הטרונדור

היום ניסע לטיול למרגלות הר הטרונדור, ההר  שמשמעו "ההר הרועם", הוא הגבוה ביותר באזור-  3,554 מטר גובהו.

נצא לטיולי הליכה קצרים ונגיע לנקודות תצפית מרהיבות על אגם מסקארדי. לקראת הצהרים נגיע לבסיס הר הטרונדור שם נצפה בתופעת טבע מיוחדת, "הקרחון השחור" ( (Ventisquero Negro. זהו קרחון שנצבע בשחור בשל הפעילות הוולקנית שהתרחשה באזור בעבר הרחוק. (ביום זה מסלול הטיול עשוי להשתנות עפ"י החלטת המדריך בשטח ומזג האוויר).

לינה בברילוצ'ה

יום 5 | ברילוצ'ה - חציית האגמים לצ'ילה - הגעה אל פוארטו ואראס

היום נשוט באגמי האנדים היפים. נחצה (ברכב ובסירה) את רכס האנדים בין יערות ביניהם חבויים אגמים ולגונות בשלל גווני הכחול, טורקיז וירוק. נעבור את הגבול בין ארגנטינה לצ'ילה בפאוז'ה (Peulla), ומשם נשוט לפטרואה (Petrohue) אשר על שפת אגם כל הקדושים (Lago todos los Santos). נבקר במפלי פטרואה השוצפים, נהנה מטיול קצר באזור ונעצור בנקודות תצפית מרהיבות על הר הגעש אוסורנו. משם ניסע לפוארטו ואראס –  עיירה יפיפייה היושבת על אגם ינקיוואה ללינה.

לינה בפוארטו ואראס

יום 6 | פוארטו ואראס - פוארטו מונט - פונטה ארנס

הבוקר נטייל בהר הגעש אוסורנו ממנו נשקף נוף אזור האגמים הצ'יליאני. נעלה ברכבל אל נקודת תצפית )תלוי במזג האוויר) מרהיבה על האזור. לאחר הביקור, נמשיך אל שדה התעופה בפוארטו מונט, ונטוס אל פונטה ארנס העיר הדרומית ביותר בצ'ילה.  עם ההגעה, ניסע אל המלון.

לינה בפונטה ארנס

יום 7 | פונטה ארנס - פוארטו נטאלס

היום נצא לטיול בעיר, נראה את הכיכר המרכזית ונבקר במוזיאון של מגאלן, המדמה את האוניה שאיתו הוא שט במצרים. בהמשך היום ניסע אל פוארטו נטאלס – זוהי העיירה הקרובה ביותר לשמורת מגדלי הפיינה שאליה נגיע למחרת.

לינה בפוארטו נטאלס

ימים 8-9 | שמורת מגדלי הפיינה

ביום 8 ניסע אל שמורת מגדלי הפיינה , זהו עולם צומח מיוחד במינו בנוף המרהיב של הרי האנדים,  מגדלי גרניט אדירים, המכוסים ב"כובעים" של סלעים מטמורפיים, מזדקרים מעל סביבה עתירת קרחונים, יערות ואגמים, ובהם שפע של ציפורים ובעלי חיים. ביומיים הקרובים נצא לטייל ברכב וברגל בין מגוון המסלולים הרבים של הפארק, נבקר גם במערת מילודון, המערה גדולה מכילה בתוכה העתק מדויק של חיה שנכחדה בעידן הפלייסטוקני בשם מילודון.

לינה בפארק בלודג'

יום 10 | שמורת מגדלי הפיינה - אל ארגנטינה - קלפטה

היום ניפרד מהפארק ונצא בנסיעה חזרה לארגנטינה, נחצה את הגבול עד לקלפטה (Calafate), כשנוף סוף העולם ואגם ארחנטינו מלווים אותנו בדרך. עם ההגעה, ניסע אל המלון.

לינה בקלפטה

יום 11 | שייט קרחונים

בבוקר נצא לשייט אל הקרחונים הגדולים הנשפכים אל אגם ארחנטינו. נשוט לראות את הקרחונים, נצפה בקירות הקרח המתנשאים, נשברים וממלאים את האגם בגושי קרח צפים. לאחר החזרה מהשייט, נבקר בבר הקרח, זוהי אחת האטרקציות היפות באזור, חדר עשוי קרח, כולל הרצפה, בר, קירות, ספסלים ופסלים. נקבל כפפות ומעיל חם, ונהנה ממשקה אלכוהולי באווירה קרה ומשכרת…

לינה בקלפטה

יום 12 | קרחון פריטו מורנו - קלפטה - בואנוס איירס

בבוקר ניסע לבקר בקרחון פריטו מורנו (Perito Moreno), זהו קרחון עצום ששטחו 250 קמ"ר ואורכו 30 ק"מ, מעל פני הים ניתן לראות את הקרחון לגובה של כ- 80 מטרים. הקרחון ידוע בכינויו 'הקרחון המתנפץ' בשל העובדה שחלקים ממנו מתנתקים ונופלים ברעש ובעוצמה אדירים. בהמשך היום ובהתאם לשעת הטיסה ניסע אל שדה התעופה בקלפטה ונטוס חזרה אל בואנוס איירס. עם ההגעה, ניסע אל המלון.

לינה בבואנוס איירס

יום 13 | בואנוס איירס

היום נמשיך את הסיורים בעיר, נבקר בשכונת לה בוקה עם רחובותיה הציוריים, הרחוב המפורסם יותר הוא הקמיניטו (Caminito)  ששם לפי המסורת נולד הטנגו. ברחוב נראים רקדנים חובבים המטופפים בעקביהם לצלילי הטנגו  נמשיך לביקור באנדרטה לזכר מלחמת פוקלנד ,באתר השגרירות הישראלית הישנה ונסיים במדרחוב פלורידה עם החנויות הרבות.

בערב נצא למופע טנגו מקומי כולל ארוחת ערב.

לינה בבואנוס איירס

יום 14 | בואנוס איירס - מפלי האיגואסו, הצד הארגנטינאי

בבוקר ניסע לשדה התעופה ונטוס צפונה לשמורת מפלי האיגואסו הנמצאים במשולש הגבולות של ארגנטינה, ברזיל ופרגוואי. עם הנחיתה נצא לביקור בצד הארגנטינאי של המפלים. נסייר בשבילי השמורה, נחצה גשרים מתחת למפלים שוצפים ונראה את הצמחייה הטרופית העשירה ואת מגוון הפרפרים הצבעוניים. נגיע גם לתצפית על מפל 'גרון השטן' שנחשב הלב של המפלים. בהמשך היום נרד לשייט קצר וסוער על גבי זודיאק שייקח אותנו לתוך המפלים .

לינה בפוארטו איגואסו

יום 15 | מפלי האיגואסו, הצד הברזילאי - ריו דה ז'נירו

בבוקר נחצה את הגבול ונצא לסייר בצד הברזילאי של מפלי האיגואסו. נטייל בשבילי השמורה ונהנה ממבט פנורמי של המפלים. נבקר גם בפארק הציפורים המיוחד הנמצא ליד השמורה. לאחר מכן, ניסע לשדה התעופה ונטוס לריו דה ז'נירו.

עם ההגעה, ניסע אל המלון.

לינה בריו דה ז'נירו בשכונת קופהקבנה על קו החוף

ימים 16-17 | ריו דה ז'נירו

נהנה משני ימי טיול באחת מהערים היפות בעולם. נצא לסיור במרכז הקולוניאלי המרשים של העיר, נבקר בכנסיות השונות, ונבין איך התפתחה העיר. נמשיך ונבקר בקתדרלת מטרופוליטן הבנויה בסגנון מודרני, נבקר גם בנקודות התצפית המפורסמות ביותר של העיר – הר הסוכר ופסל ישו שעל הקורקובדו. נעלה לפסגות, לתצפיות מרהיבות על ריו והמפרץ. נצא לטיול באחת מהפבלות (Favelas) שכונות העוני הסוגרות על ריו ומטפסות ממנה אל ההרים. נחווה גם את הצד הפחות מפואר של העיר וננסה להבין כיצד פועלת הפבלה כיחידה תרבותית.
לינה בריו דה ז'נירו בשכונת קופהקבנה על קו החוף

ימים 18-19 | ריו דה ז'נירו - טיסה בינ"ל דרך יעד ביניים באירופה - תל אביב

נצא לסיבוב אחרון בעיר ונהנה ממבט על החופים של קופהקבנה ואיפנמה, מופעי רחוב של קפוארה, כדורעף החופים המיוחד של הברזילאים ועוד… על פי שעת הטיסה ניסע אל שדה התעופה לטיסתנו חזרה ארצה דרך יעד ביניים. הגעה צפויה אל תל אביב תהיה ביום ה- 19.

הדפסה

תאריכי יציאה ומחיריםכרגע אין תאריכי יציאה לטיול זה.

תאריכים יפורסמו בהתאם לעונת הטיולים.

טופס הזמנת טיול
צור קשר

טופס ליד כללי
שם *
שם משפחה *
טלפון *
דואר אלקטרוני *
מתעניין ב
יעד מבוקש
מועד מבוקש
formtype
pageid
fromurl
senttoemail
תיאור
חומר שיווקי מהאתר


 

 • המחיר מבוסס על מטייל בחדר זוגי.
 • המחיר למינימום 20 מטיילים.
 • אם הקבוצה תמנה ביו 15-19 מטיילים, תחול תוספת של $250 לאדם.
 • תוספת ליחיד לחדר: $1,380.
 • מחיר בסיס: המחיר כולל שירותי קרקע, טיסות, מע"מ ותשר.
 • מיסי נמל: המחיר כולל היטלי בטחון ודלק הנגבים בארץ (מעט ממיסי הנמל בדרום אמריקה משולמים במקום, כ-$10 לנוסע).
 • מיסי הנמל והיטלי בטחון ודלק עשויים להשתנות בהתאם לעדכונים שמתקבלים מחברות התעופה.
 • עדכון המיסים וההיטלים יתבצע עם הנפקתם בפועל של כרטיסי הטיסה (עד כמה ימים לפני יציאת הטיול).

מחיר הטיול כולל

 • טיסות בינלאומיות ופנימיות כמפורט בתכנית.
 • לינה: בבתי מלון מדרגה ראשונה.
 • כלכלה: ארוחות בוקר לאורך כל הטיול, ועוד 9 ארוחות נוספות (חלקן צהריים).
 • תחבורה: אוטובוס ממוזג בהתאם לגודל הקבוצה.
 • שייט בקטמארן על אגם ארגטינה.
 • מופע טנגו בבואנוס איירס.
 • סיור טנגו ייחודי בעיר.
 • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית: באתרים המפורטים בתכנית על פי הצורך.
 • דמי כניסה וסיורים באתרים: כמפורט בתכנית.
 • תשר: לנותני השירותים השונים בחו"ל על פי התכנית המפורטת.
 • הדרכה: מדריך ישראלי מצוות החברה הגיאוגרפית.
 • מפגש הכנה בארץ.

מחיר הטיול אינו כולל

 • מיסי נמל ודלק לתשלום במקום: 10 $ בקלפטה.
 • שתייה בארוחות.
 • הוצאות אישיות (טלפון, קניות וכיו"ב).
 • ארוחות נוספות.
 • ביטוח רפואי ומטען.

לפרטים אודות תנאים ואחריות
הדפסה
מידע שימושי למטייל בארגנטינה
מידע שימושי למטייל בארגנטינה

מאת החברה הגיאוגרפית

מידע שימושי למטייל בארגנטינה אודות מזג האוויר, אשרת כניסה, חשמל, מטבע ועוד.
קרא עוד
בואנוס איירס – בין נובלה לטלנובלה
בואנוס איירס – בין נובלה לטלנובלה

מאת רענן בן בסט

בואנוס איירס – בין נובלה לטלנובלה מיהם תושבי בואנוס איירס? מה מאפיין את רוח העיר שהם חיים בה? אם תשאלו אותם, הם יאמרו בגאווה שמדובר בעיר אירופאית לחלוטין שחיה תרבות בלי הפסקה. אם תביטו מבחוץ, ייתכן שתזהו מורכבות גדולה יותר. רענן בן בסט, מדריך ישראלי בעיר, ומאוריסיו דימנט, יליד בואנוס איירס, ישבו לשיחת פינג-פונג בין נקודות השקפה על החיים ועל האנשים בבואנוס איירס.
קרא עוד
מידע שימושי למטייל בצ'ילה
מידע שימושי למטייל בצ'ילה

מאת החברה הגיאוגרפית

מידע שימושי למטייל בצ'ילה אודות מזג האוויר, אשרת כניסה, חשמל, מטבע ועוד.
קרא עוד
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על צ'ילה
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על צ'ילה

מאת החברה הגיאוגרפית

לצ'ילה היבטים שונים ומגוונים - האנשים, ההיסטוריה, התרבות המיוחדת, המבנה הגיאוגרפי ואוצרות הטבע הופכים אותה ליעד מרתק ומיוחד במינו. אספנו עבורכם עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על צ'ילה.
קרא עוד
מידע שימושי למטייל בברזיל
מידע שימושי למטייל בברזיל

מאת החברה הגיאוגרפית

מידע שימושי למטייל בברזיל אודות מזג האוויר, אשרת כניסה, חשמל, מטבע ועוד.
קרא עוד
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ברזיל
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ברזיל

מאת החברה הגיאוגרפית

לברזיל היבטים שונים ומגוונים - האנשים, ההיסטוריה, התרבות המיוחדת, המבנה הגיאוגרפי ואוצרות הטבע הופכים אותה ליעד מרתק ומיוחד במינו. אספנו עבורכם עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ברזיל.
קרא עוד
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ארגנטינה
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ארגנטינה

מאת החברה הגיאוגרפית

לארגנטינה היבטים שונים ומגוונים - האנשים, ההיסטוריה, התרבות המיוחדת, המבנה הגיאוגרפי ואוצרות הטבע הופכים אותה ליעד מרתק ומיוחד במינו. אספנו עבורכם עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ארגנטינה.
קרא עוד
אתרים נבחרים בברזיל
אתרים נבחרים בברזיל

איפה כדאי לבקר בברזיל? לפניכם מידע על האתרים המעניינים ביותר בברזיל, מריו דה ז'ניור התוססת ועד עולם החים המופלא של ביצות הפנטנל.
קרא עוד
הפנטנל בברזיל
הפנטנל בברזיל

מאת החברה הגיאוגרפית

חובבי בעלי חיים נוטים לתאר את הפנטנל כגן עדן מושלם. ביום אחד של סיור בפנטנל אפשר לפגוש לצד דגי פירניה, נחשי אנקונדה, מאות מיני ציפורים, אלפי פרפרים, אינספור פרחים, קופים, תוכים, נחשים וזוחלים, שיוצרים תיאטרון מרהיב, גם את הקפיברה – המכרסם הגדול בעולם.
קרא עוד
אתרים נבחרים בארגנטינה
אתרים נבחרים בארגנטינה

מאת החברה הגיאוגרפית

איפה כדאי לבקר בארגנטינה? לפניכם מידע על האתרים המעניינים ביותר בארגנטינה, מבואנוס איירס, בירת ארגנטינה, המכונה 'פריז של אמריקה', ועד אל ארץ האש, בה נמצאת אושוואיה, העיר הדרומית ביותר בעולם.
קרא עוד
אתרים נבחרים בצ'ילה
אתרים נבחרים בצ'ילה

מאת החברה הגיאוגרפית

איפה כדאי לבקר בצ'ילה? לפניכם מידע על האתרים המעניינים ביותר בצ'ילה, משמורת טורס דל פיינה בפטגוניה, שבליבה מתנשאים גושי ענק של סלעי גרניט ועד אל אזור האגמים, מהאזורים היפים בצ'ילה ובדרום אמריקה כולה.
קרא עוד
מידע שימושי למטייל בטורס דל פיינה
מידע שימושי למטייל בטורס דל פיינה

מאת החברה הגיאוגרפית

הכינוי של פארק טורס דל פיינה הוא "היהלום של צ'ילה". מעטים המקומות בעולם שיכולים להתחרות עם יופיו של הפארק המופלא הזה. פסגות צוקי גרניט שמתנשאות לגובה 2,800 מטרים, מרחבים אדירים ויותר ממאה מיני ציפורים צבעוניות, כל אלה הם רק חלק זעיר מן המקום הייחודי הזה.
קרא עוד
הקרנבלים של דרום אמריקה
הקרנבלים של דרום אמריקה

מאת החברה הגיאוגרפית

השתתפות בקרנבל דרום אמריקאי, שאינו דומה לשום מסיבה שאנחנו, המערביים, מכירים, היא מסוג החוויות שאסור לוותר עליהן. קשה לעקוב אחר כל האירועים, אבל הנה לפניכם כמה מן הקרנבלים הכי מלהיבים ביבשת.
קרא עוד