טיולים לאתיופיה לנוסע העצמאי
צילום: בני פירסט

אתיופיה

טיול לאתיופיה לנוסע העצמאי

'ארצה של מלכת שבא', 'ערש האנושות' ומקום 'מוצאו של הנילוס הכחול' הם רק שלושה מתאריה של אתיופיה, הממוקמת בקרן אפריקה. זאת ארץ עשירה ומגוונת ביותר, שמפתיעה את המבקרים בה בהיבטים רבים, עם היסטוריה מפוארת, נוף משתנה ומגוון אנושי מרשים. יש בה נופים ייחודיים של הרים נישאים וגבעות ירוקות, עמקים פוריים, נהרות ויערות גשם. אתיופיה היא נוצרית בעיקרה, ויש בה מסורת ארוכה ומפוארת של שלטון מלכים בני השושלת של צאצאי שלמה המלך. החברה האתיופית מגוונת לא פחות מנופי הארץ: נוודים, חקלאים ועירוניים, חלקם עובדי אלילים. בדרום אתיופיה, אזור מושבם של בני שבטים, נדמה כי הזמן עמד מלכת. לכל שבט סימני היכר משלו: לבוש ססגוני, תכשיטים, צבעי גוף ומנהגים עתיקים. המפגש עם בני השבטים הוא חוויה מרתקת וייחודית.

עונה מומלצת לטיול לאתיופיהספטמבר עד יוני.

מקומות מומלצים לביקורעמק השבר הסורי אפריקאי, אגם טאנה, גונדר, הרי הסימיאן, לליבלה, אדיס אבבה, אקסום, בהר דאר, מדבר דנקיל, עמק האומו ושבטי הדרום.


חולמים לצאת לטיול באתיופיה? אנחנו נהפוך את החלום שלכם לטיול!
טיולים פרטיים לנוסע העצמאי מיועדים ליחידים, זוגות, משפחות או קבוצות חברים.
המסלול "נתפר" בהתאם לבקשתכם, ואתם אלה שמחליטים מתי לצאת, עם מי, כמה זמן יימשך הטיול, מהי רמת שירותי הקרקע ובאיזה אתרים תבקרו בדרך.

להזמנת טיול עצמאי לאתיופיה, קבלת הצעת מחיר ובניית התוכנית, פנו ישירות למומחה שלנו.
לאחר פגישה של שעה-שעה וחצי, הוא יבין את הרצונות שלכם וייבנה את תכנית הטיול המתאימה לכם.

אתרים נבחרים באתיופיה
אתרים נבחרים באתיופיה

מאת החברה הגיאוגרפית

איפה כדאי לבקר באתיופיה? לפניכם מידע על האתרים המעניינים ביותר באתיופיה מאגם אוואסה המוקף הרים ועד לליבלה,הפלא השמיני של העולם העתיק.
קרא עוד
טעם אתיופי וריח אקזוטי - המסע המופלא לאתיופיה
טעם אתיופי וריח אקזוטי - המסע המופלא לאתיופיה

מאת ד"ר בני פירסט

מאחורי תהליכי הכנת האוכל האתיופי מסתתרת תרבות עשירה ומרתקת, המספרת את תולדותיה של אחת הארצות המרתקות בעולם. הצלחתי לשכנע את אהרוני (ואת עצמי...) שיש טעם לצאת לשם. בני פירסט מספר על המסע המופלא שלו עם גידי ואהרוני בעקבות אוכל רחוב באתיופיה.
קרא עוד
מידע שימושי למטייל באתיופיה
מידע שימושי למטייל באתיופיה

מאת החברה הגיאוגרפית

מידע שימושי למטייל באתיופיה אודות מזג האוויר, אשרת כניסה, חשמל, מטבע ועוד.
קרא עוד
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על אתיופיה
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על אתיופיה

מאת החברה הגיאוגרפית

לאתיופיה היבטים שונים ומגוונים - האנשים, ההיסטוריה, התרבות המיוחדת, המבנה הגיאוגרפי ואוצרות הטבע הופכים אותה ליעד מרתק ומיוחד במינו. אספנו עבורכם עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על אתיופיה.
קרא עוד