טיולים לאוסטרליה לנוסע העצמאי

אוסטרליה

טיול לאוסטרליה לנוסע העצמאי

ממושבת עונשין בריטית צמחה אחת המדינות המגוונות והמלהיבות בעולם – מעצמה אזורית, עם מרכזי סחר וכלכלה מהחזקים והחשובים בעולם, מרכזי מחקר ואקדמיה, ספרות ומוסיקה. אוסטרליה היא אחת היבשות העתיקות והיציבות, אשר תושביה המקוריים – האבוריג'ינים – הגיעו אליה לפני כ-03,333 שנים וחיו בה לבדם עד בוא האדם הלבן, לפני כ-560 שנים. עולם החי והצומח הוא ייחודי ומגוון הנופים מרהיב: מדבר עצום, חופים טרופיים, הרים מושלגים, ביצות מנגרובים, יערות גשם, חוות בקר וצאן, ערים תוססות ועוד ועוד.

עונה מומלצת לטיול באוסטרליהבין החודשים ספטמבר עד דצמבר – סביר ברוב חלקי היבשת ומאפשר טיול ארוך ומגוון.

מקומות מומלצים לביקורמזרח: סידני, מלבורן, האי פיליפ – שמורת הקואלות ומושבת הפינגווינים, קיירנס ואזור יערות הגשם, שונית המחסום הגדול ושמורות הטבע.
מרכז: המדבר האוסטרלי כולל אליס ספרינגס, רכס מקדונל המערבי, הפארק הלאומי אולורו ואיירס רוק, דארווין והפארק הלאומי קקדו.


חולמים לצאת לטיול באוסטרליה? אנחנו נהפוך את החלום שלכם לטיול!
טיולים פרטיים לנוסע העצמאי מיועדים ליחידים, זוגות, משפחות או קבוצות חברים.
המסלול "נתפר" בהתאם לבקשתכם, ואתם אלה שמחליטים מתי לצאת, עם מי, כמה זמן יימשך הטיול, מהי רמת שירותי הקרקע ובאיזה אתרים תבקרו בדרך.

להזמנת טיול עצמאי לאוסטרליה, קבלת הצעת מחיר ובניית התוכנית, פנו ישירות למומחה שלנו.
לאחר פגישה של שעה-שעה וחצי, הוא יבין את הרצונות שלכם וייבנה את תכנית הטיול המתאימה לכם.

מידע שימושי למטייל באוסטרליה
מידע שימושי למטייל באוסטרליה

מאת החברה הגיאוגרפית

מידע שימושי למטייל באוסטרליה אודות מזג האוויר, אשרת כניסה, חשמל, מטבע ועוד.
קרא עוד
אבוריג'ינים באוסטרליה
אבוריג'ינים באוסטרליה

מאת החברה הגיאוגרפית

לכל מי שסקרן לגבי התרבות האבוריג'ינית באוסטרליה כדאי להכיר את "נתיבי שיר", ספר נהדר של סופר המסעות האנגלי ברוס צ'טווין. בספר זה מתאר צ'טווין את המפגשים שלו עם בני התרבות האבוריג'ינית ביבשת הדרומית. בין היתר נכתב שם על המיתוסים האבוריג'יניים שהם "כמו מבוך מלא באינספור מסדרונות ומעברים, שכולם מחוברים באופן מסתורי כלשהו, בדרכים מורכבות להפליא. בקוראי את השירים היה לי הרושם שמדובר באדם שנכנס לעולם סודי זה בדלת האחורית, אדם בעל חזון רוחני נפלא ומורכב יותר מכל דבר אחר על פני כדור הארץ, מבנה שלעומתו לא היו כל הישגיו החומריים של האדם יותר מאשר פסולת, ושעם זאת חמק מכל הגדרה".
קרא עוד
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על אוסטרליה
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על אוסטרליה

מאת החברה הגיאוגרפית

לאוסטרליה היבטים שונים ומגוונים - האנשים, ההיסטוריה, התרבות המיוחדת, המבנה הגיאוגרפי ואוצרות הטבע הופכים אותה ליעד מרתק ומיוחד במינו. אספנו עבורכם עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על אוסטרליה.
קרא עוד