טיולים למקסיקו לנוסע העצמאי

מקסיקו

טיול למקסיקו לנוסע העצמאי

מקסיקו מצטיינת בחטיבות נוף מגוונות : מדבריות מבותרים בקניונים אדירים, רמות וולקניות גבוהות והרי געש פעילים, יערות טרופיים וחופי טורקיז. חבל ארץ זה הוא מקום הולדתן של תרבויות אדירות, שהידועות מביניהן הן האצטקית והמאיה. חורבנן הטרגי של התרבויות המקומיות התרחש במאה ה- 16, עם כיבושה של מקסיקו בידי הרנאן קורטס, שהכניע את עמי האזור ושעבד אותם לכתר הספרדי.

עושרה המופלג של הקולוניה אפשר לספרדים להקים כאן שורה ארוכה של ערים עשירות, השומרות על צביון קולוניאלי וכנסיות מרהיבות, שמבטאות את המיטב של תרבות ספרד. האוכלוסייה החיה היום בערים אלה היא תערובת של אינדיאנים, צאצאי הממלכות הקדומות המובסות, ושל כובשיהם הספרדים. מסע למקסיקו הוא מסע אל תרבויות נעלמות, ערים קולוניאליות ססגוניות, כפרי אינדיאנים וחופים צלולים.

עונה מומלצת לטיול למקסיקונובמבר עד אוגוסט.

מקומות מומלצים לביקורמרכז: מקסיקו סיטי, טאוטיהואקן, סן מיגל דה איינדה, גואנחואטו, מורליה, פצקוארו; חבל צ'יאפס: סן קריסטובל והכפרים סביב, קניון סומידרו, אגמי מונטביו, פאלנקה, אגווה אסול; יוקטן: מרידה, אושמאל, צ'יצ'ן איצ'ה, טולום, של-הא.


חולמים לצאת לטיול במקסיקו? אנחנו נהפוך את החלום שלכם לטיול!
טיולים פרטיים לנוסע העצמאי מיועדים ליחידים, זוגות, משפחות או קבוצות חברים.
המסלול "נתפר" בהתאם לבקשתכם, ואתם אלה שמחליטים מתי לצאת, עם מי, כמה זמן יימשך הטיול, מהי רמת שירותי הקרקע ובאיזה אתרים תבקרו בדרך.

להזמנת טיול למקסיקו, קבלת הצעת מחיר ובניית התוכנית, פנו ישירות למומחה שלנו.
לאחר פגישה של שעה-שעה וחצי, הוא יבין את הרצונות שלכם וייבנה את תכנית הטיול המתאימה לכם.

עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על מקסיקו
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על מקסיקו

מאת החברה הגיאוגרפית

למקסיקו היבטים שונים ומגוונים - האנשים, ההיסטוריה, התרבות המיוחדת, המבנה הגיאוגרפי ואוצרות הטבע הופכים אותה ליעד מרתק ומיוחד במינו. אספנו עבורכם עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על מקסיקו.
קרא עוד
אתרים נבחרים במקסיקו
אתרים נבחרים במקסיקו

מאת החברה הגיאוגרפית

איפה כדאי לבקר במקסיקו? לפניכם מידע על האתרים המעניינים ביותרבמקסיקו, מחצי האי יוקטן על חופיו הקאריביים ואתרי המאיה העתיקים ועד אל קניון הנחושת, מחטיבות הנוף היפות ביותר של מקסיקו.
קרא עוד
מידע שימושי למטייל במקסיקו
מידע שימושי למטייל במקסיקו

מאת החברה הגיאוגרפית

מידע שימושי למטייל במקסיקו אודות מזג האוויר, אשרת כניסה, חשמל, מטבע ועוד.
קרא עוד
מקסיקו - שיק קולוניאליסטי
מקסיקו - שיק קולוניאליסטי

מאת החברה הגיאוגרפית

הערים הקולוניאליות של מקסיקו מעטרות את המדינה כמו שרשרת פנינים. כל עיר נושאת אופי משל עצמה, אבל מחוברת אל האחרות בעוצמה של ההיסטוריה, ביופי של האדריכלות ובפריחה של התרבות. ביחד הן מספרות סיפור מרתק על שילוב עמוק בין תרבויות ועמים.
קרא עוד