טיולים לאלסקה לנוסע העצמאי

אלסקה

טיול לאלסקה לנוסע העצמאי

אלסקה, הגדולה במדינות ארצות הברית, משופעת בנופים מהיפים בעולם. היא נוגעת באסיה וחולקת עם סיביר את שרשרת האיים האליאוטיים (Aleutian Islands). זהו חבל ארץ של עימותים בלתי פוסקים בין חובבי הטבע לבין חברות הנפט והתעשייה של ארה"ב, בין המבקשים לנצל את הטבע לבין מגיניו. זהו, עדיין, מהמקומות האחרונים בעולם, שבהם נהנה המטייל מן המחשבה שהטבע ינצח בסופו של המאבק. אלסקה היא משאת הנפש של מטיילים הנמלטים מזיהום ומצפיפות אל נופי בראשית.

הדרך הטובה והנוחה ביותר לחוות את אלסקה היא בנהיגה עצמית. הכבישים נוחים, הנוף יפהפה, ובדרך אינספור מסלולים לטיולי הליכה, נקודות תצפית ומפגש עם בעלי חיים.

עונה מומלצת לטיול לאלסקהעונת התיירות באלסקה קצרה מאוד ,מסוף מאי ועד תחילת ספטמבר.

מקומות מומלצים לביקוראנקורג', הפארק הלאומי קטמאי, דנאלי, גלנאלן, קניקוט, צ'יטינה-ולדז , חצי האי הקינאי, גלסייר ביי, חבל יוקון.


חולמים לצאת לטיול באלסקה? אנחנו נהפוך את החלום שלכם לטיול!
טיולים פרטיים לנוסע העצמאי מיועדים ליחידים, זוגות, משפחות או קבוצות חברים.
המסלול "נתפר" בהתאם לבקשתכם, ואתם אלה שמחליטים מתי לצאת, עם מי, כמה זמן יימשך הטיול, מהי רמת שירותי הקרקע ובאיזה אתרים תבקרו בדרך.

להזמנת טיול לאלסקה, קבלת הצעת מחיר ובניית התוכנית, פנו ישירות למומחה שלנו.
לאחר פגישה של שעה-שעה וחצי, הוא יבין את הרצונות שלכם וייבנה את תכנית הטיול המתאימה לכם.

מידע שימושי למטייל באלסקה
מידע שימושי למטייל באלסקה

מאת החברה הגיאוגרפית

מידע שימושי למטייל באלסקה אודות מזג האוויר, אשרת כניסה, חשמל, מטבע ועוד.
קרא עוד
איפה ואיך לתפוס את הזוהר הצפוני
לתפוס את הזוהר הצפוני

הזוהר הצפוני הוא אחת התופעות המופלאות בעולם, ולבטח המיצג השמימי המרהיב ביותר. אם אתם מתכננים לחזות בו, הכנו עבורכם מדריך מיוחד בו תוכלו לגלות איפה, מתי ובאילו תנאים יש לכם סיכוי טוב להתענג עליו במו עיניכם.
קרא עוד
אתרים נבחרים באלסקה
אתרים נבחרים באלסקה

מאת החברה הגיאוגרפית

איפה כדאי לבקר באלסקה? לפניכם מידע על האתרים המעניינים ביותר באלסקה, משמורת הטבע דנאלי המקיפה את הר מקינלי, הגבוה ביותר באמריקה הצפונית ועד לפארק הלאומי קטמאי, בו אפשר לראות מקרוב דובים הבאים לצוד דגי סלמון במעלה הנהר.
קרא עוד
פיורדים בנורבגיה
קסמם של הפיורדים

מהם פיורדים, כיצד הם נוצרים, באילו מדינות תוכלו למצוא אותם ואיך תגיעו אליהם? בכתבה שלפניכם נשפוך אור על אחת מתופעות הטבע היפות בתבל.
קרא עוד
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על אלסקה
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על אלסקה

מאת החברה הגיאוגרפית

לאלסקה היבטים שונים ומגוונים - האנשים, ההיסטוריה, התרבות המיוחדת, המבנה הגיאוגרפי ואוצרות הטבע הופכים אותה ליעד מרתק ומיוחד במינו. אספנו עבורכם עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על אלסקה.
קרא עוד
שמורות הטבע של אלסקה
שמורות הטבע של אלסקה

מאת החברה הגיאוגרפית

כוחות טבע גדולים וחזקים משפיעים על החיים באלסקה ומשנים את הנוף ללא הפסקה. אי אפשר להישאר אדישים אל מול פלאי הטבע שלה. איפה אפשר לראות דובים צדים דגי סלמון? ומהו המקום שבו עידן הקרח עדיין לא הסתיים? היכנסו וגלו את שמורות הטבע המעניינות ביותר של אלסקה.
קרא עוד