טיולים גיאוגרפים עם מיטב המומחים | החברה הגיאוגרפית
טיולים גיאוגרפים עם מיטב המומחים | החברה הגיאוגרפית
03-5639000

לאן

בחרו יעד

איך

בחרו סוג טיול

סוגי טיולים מיוחדים

מתי

בחרו תאריך

טיולים מאורגנים לויאנטם

טיולים מאורגנים לויאנטם

טיול מאורגן לויאטנם עם החברה הגיאוגרפית

ויאטנם במזרח אסיה נחשבת ליעד מושך ומסקרן במיוחד. כמה עשרות שנים אחרי המלחמה המפורסמת, ויאטנם מציגה בפני תיירים מן המערב את מזרח אסיה במיטבה – טראסות האורז היפות, המרחבים הירוקים, הג’ונגלים העבותים והערים המתפתחות. טיול מאורגן לויאטנם מפגיש אותנו עם המדינה היפה ביותר בדרום-מזרח אסיה: המראות, הריחות, הטעמים והאנשים יוצרים פסיפס חושני מיוחד במינו. כל אלה, בתוספת התרבות העתיקה, המקדשים היפים והמורשת הצרפתית, שעדיין מורגשת היטב במדינה, יוצרים יעד מרתק מאין כמותו.

הטיולים המאורגנים שלנו לויאטנם משלבים את הערים המרכזיות של ויאטנם, האנוי וסייגון (הו צ’י מין), יחד עם ביקורים בשבטים של אזור הצפון (סאפא), וטיולים באזור דלתת הנהר האדום ומפרץ האלונג היפהפה, אתר הנוף המפורסם ביותר בויאטנם. נכיר לעומק את ההיסטוריה המרתקת, את החיים באזורי הכפר הנידחים בהם חיים חקלאיים המשתמשים בשיטות גידול ייחודיות על המים, נבקר בשווקים צפים וניהנה ממטבח אקזוטי וטעים במיוחד.
בטיולים אלה אנו משלבים ביקור גם במדינות השכנות, קמבודיה ולאוס, כל אחת מהן מוסיפה עוד נדבך מעניין למפגש של המטייל עם האזור המרתק הזה של דרום מזרח אסיה.

למעוניינים לטייל בויאטנם אופן עצמאי

המומחית שלנו לויאטנם תתאים טיול בהתאם לדרישותיכם, הזמן הנוח לכם ותחומי העניין שלכם. לפרטים צרו קשר עם מירב: meiravn@geotours.com או בטלפון 03-5639047.

למה עם הגיאוגרפית?

טיול עומק בויאטנם דורש היכרות מעמיקה עם היעד, התרבות המקומית, לוחות זמנים של אירועים ושווקים מקומיים ועוד. לחברה הגיאוגרפית ניסיון של למעלה מ-40 שנה בהוצאת טיולים מאורגנים לויאטנם והיכרות מעמיקה עם היעד. האופרייטורים והמדריכים שלנו מכירים את ויאטנם מקרוב, ובעלי ידע נרחב והיכרות ממקור ראשון עם כל המקומות אליהם אנו מגיעים ובתי המלון בהם אנו לנים בטיולים.
וכמו תמיד בטיולים שלנו, גם הטיולים לויאטנם יוצאים בקבוצות קטנות, עם מדריכים מומחים.

מעוניינים להצטרף לטיול?
נמצאו שגיאות בטופס

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר
שניות לאישור

תודה שפניתם אלינו! 
ניצור איתכם קשר בקרוב

כל הטיולים לויאטנם
טיולסוג טיוליציאהימיםמדריךסטטוסהערות