טיול לארגנטינה וברזיל - 16 יום - בחגיגות השנה החדשה בריו דה ז'נירו

טיול לארגנטינה וברזיל - 16 יום - בחגיגות השנה החדשה בריו דה ז'נירו

דרום אמריקה
16 ימים
13 לילות

מסלול הטיול

ימים 1-2 | תל אביב - טיסה בינ"ל דרך יעד ביניים באירופה אל בואנוס איירס

נצא בטיסה דרך יעד ביניים באירופה אל בואנוס איירס, המכונה  "פאריס של דרום אמריקה" , הגעה ביום 2 בבוקר. עם ההגעה, נצא לסיור בעיר, נראה את הארמון הנשיאותי מסוף המאה ה-19, המכונה "קאסה רוסדה" (Casa Rosada) בשל החזות הוורודה שלו. במרכז הכיכר עומד המונומנט לכב' ה-25 במאי 1810, היום בו פרצה מלחמת העצמאות הארגנטינאית. ממול הכיכר ניצבת קתדרלה מרשימה, בנויה בסגנון נאו קלאסי. נראה ונהלך בשדרות ה- 9 ביולי ,השדרות הרחבות בעולם, נבקר בבית הקברות המפואר בשכונת ריקולטה, בו נמצאת אחוזת הקבר של אוויטה פרון, ונצפה על כיכר הקונגרסים.

יום 3 | בואנוס איירס - ברילוצ'ה

בבוקר ניסע אל שדה התעופה ונטוס לברילוצ'ה, מרכז אזור האגמים הארגנטינאי. ברילוצ'ה היא עיירת נופש הררית עם חזות שוויצרית, והיא מפורסמת בפארק הלאומי נאהול הוואפי (Nahuel-Huapi) ובתעשיית השוקולד הביתי שלה. מיקומה של ברילוצ'ה, בין אגמים עמוקים וכחולים, הרים נישאים, קרחונים ועצי מחט, מאפשר טיולים יפהפיים בחיק הטבע. עם ההגעה נצא למה שמכונה "הסיבוב הקטן" של ברילוצ'ה, מסלול מקסים המתפתל לאורך אגם נאהול הואפי. בדרך נעלה ברכבל אל הר קמפנריו משם נצפה בנוף הרי האנדים והאגמים.
לינה בברילוצ'ה.

יום 4 | הר הטרונדור

היום ניסע לטיול למרגלות הר הטרונדור. ההר, שמשמעות שמו "ההר הרועם", הוא הגבוה ביותר באזור והוא מתנשא לגובה של  3,554 מטר. נצא לטיולי הליכה קצרים ונגיע לנקודות תצפית מרהיבות על אגם מסקארדי. לקראת הצהרים נגיע לבסיס הר הטרונדור שם נצפה בתופעת טבע מיוחדת, "הקרחון השחור" (Ventisquero Negro). זהו קרחון שנצבע בשחור בשל הפעילות הוולקנית שהתרחשה באזור בעבר הרחוק.
*ביום זה מסלול הטיול עשוי להשתנות עפ"י החלטת המדריך בשטח ומזג האוויר.
לינה בברילוצ'ה.

יום 5 | ברילוצ'ה – קלפטה – קלפטה והקרחון פריטו מורנו

הבוקר ניסע אל שדה התעופה ונצא בטיסה אל קלאפטה (Calafate). עם ההגעה ניסע לבקר בקרחון פריטו מורנו (Perito Moreno),"הקרחון המתנפץ", החוצה את אגם ארחנטינו. זהו הקרחון היבשתי הפעיל הגדול בעולם והתופעה הקרחונית היפה ביבשת. נגיע עד למרפסות הקרובות ביותר שצופות על הקרחון, מהן נוכל   לראות ולשמוע את הקרחון נשבר בקולות רעם אדירים. לאחר הסיור ניסע לעיר קלפטה ללינה.

לינה בקלפטה

יום 6 | שיט קרחונים

בבוקר נצא לשייט אל הקרחונים הגדולים הנשפכים משדה הקרח הצפוני לאגם ארחנטינו. נשוט לקרחונים, נצפה בקירות הקרח המתנשאים, נשברים וממלאים את האגם בגושי קרח צפים. אחרי השייט נחזור לקלפטה, נבקר בבר הקרח, זוהי אחת האטרקציות היפות באזור, חדר עשוי קרח, כולל הרצפה, בר, קירות, ספסלים ופסלים. נקבל כפפות ומעיל חם, ונהנה ממשקה אלכוהולי באווירה קרה ומשכרת…

לינה בקלפטה

יום 7 | קלפטה - טיול ברכבי 4*4 - אל צ'לטן

הבוקר נצא לטיול ברכבי 4*4 (טיול ציבורי מאורגן) לכמה מנקודות התצפית היפות שיש באזור.  משם נמשיך בנסיעה בנוף עוצר נשימה בדרכנו ל- אל צ'לטן.

לינה באל צ'לטן

יום 8 | פארק הפיץ רוי

היום נצא לטיול בפארק הפיץ רוי   Cerro Fitz Roy הידוע גם כ – Cerro Chaltén . זהו הר הממוקם ליד אל צ'לטן בשדות הקרח של דרום פטגוניה על הגבול בין ארגנטינה וצ'ילה.  נצא ליום טיול בפארק, נראה מרחבים עצומים של צמחיה ירוקה,  לגונות מדהימות, קרחונים ונופים עוצרי נשימה.

לינה באל צ'לטן

יום 9 | אל צ'לטן - קלפטה - בואנוס איירס

בבוקר ניפרד מהפארק ונצא בנסיעה חזרה אל שדה התעופה בקלפטה ונטוס אל בואנוס איירס.  בדרך נעצור לביקור ב- La Leona Petrified Forest . שזהו למעשה "יער" של עצים מאובנים, מחזה מרהיב וייחודי. משם נמשיך בנסיעה עד לכפר השלו – אל צ'לטן שממנו נצא לטיול טבע יפיפה למחרת בבוקר. עם ההגעה ניסע למלון ללינה.

לינה בבואנוס איירס

יום 10 | בואנוס איירס

היום נמשיך את סיורנו בעיר. נבקר בשכונת לה בוקה הצבעונית, הרחוב המפורסם ביותר הוא הקמיניטו (Caminito) שם לפי המסורת נולד הטנגו. ברחוב נראה רקדנים חובבים המטופפים בעקביהם לצלילי הטנגו. בכול פינת רחוב יושבים נגני הבנדוניון האקורדיון הארגנטיני המקורי – ומנעימים את זמנם של עוברי האורח בנעימות נוסטלגיות. נבקר גם באנדרטה לזכר מלחמת פוקלנד ובאתר השגרירות הישראלית הישנה. בערב נצא למופע טנגו מקומי כולל ארוחת ערב.

לינה בבואנוס איירס

יום 11 | בואנוס איירס - שמורת מפלי האיגואסו, הצד הארגנטינאי

היום נצא בטיסה אל שמורת מפלי האיגואסו הנמצאים במשולש הגבולות של ארגנטינה, ברזיל ופרגוואי. עם ההגעה, נצא לסיור בצד הארגנטינאי של המפלים. נסייר בשבילי השמורה, נחצה גשרים מתחת למפלים שוצפים ונראה את הצמחייה הטרופית העשירה ואת מגוון הפרפרים הצבעוניים. נגיע גם לתצפית על מפל 'גרון השטן', מה שנחשב הלב של המפלים.

לינה בפוז דו איגואסו

יום 12 | מפלי האיגואסו, הצד הברזילאי - ריו דה ז'נירו

הבוקר נצא לביקור בצד הברזילאי של מפלי האיגואסו, נטייל בשבילי השמורה ונהנה מבט פנורמי של המפלים. בהמשך היום, נהנה משייט קצר וסוער על גבי סירה שתיקח אותנו לתוך המפלים. משם נמשיך ונבקר גם בפארק הציפורים המיוחד הנמצא ליד השמורה. בתום הטיול, ניסע אל שדה התעופה ונטוס אל ריו דה ז'נירו

ריו נמצאת באזור הדרום מזרחי של ברזיל, על שפת האוקיינוס האטלנטי ונחשבת ליעד תיירותי עיקרי, בשל האטרקציות המפורסמות שבה. עם ההגעה בשעות הערב, ניסע אל המלון.

לינה בריו דה ז'נירו בשכונת קופהקבנה על קו החוף

ימים 13-14 | ריו דה ז'נירו כולל חגיגות השנה החדשה בעיר

נהנה מיומיים מטורפים בהם העיר נשטפת בהמוני אנשים לבושים לבן מכף רגל ועד ראש מתוך האמונה שאם כך יקבלו את השנה החדשה, יזכו במזל טוב. הברזילאים חוגגים את השנה החדשה בשתייה, ריקודים, טקסים והופעות. בערה השנה החדשה נהנה ממופע זיקוקים מרהיב המשתקף במי האוקיינוס וריקודי סמבה אל תוך הלילה…

לא נפספס כמובן את כל הביקורים החשובים בעיר – המרכז העירוני של ריו, שדרות ריו ברנקו, הקתדרלה של ריו, הר הסוכר (שם נעפיל ברכבל ונגיע לכמה מנקודות התצפית המרהיבות היותר שיש על העיר), נגיע כמובן אל אחד המונומנטים החשובים של העיר- פסל ישו שעל הר הקורקובדו.

לינה בריו דה ז'נירו בשכונת קופהקבנה על קו החוף

ימים 16-17 | ריו דה ז'נירו - טיסה בינ"ל דרך יעד ביניים באירופה - תל אביב

נהנה מיום טיול אחרון בעיר, נטייל בחופים של קופהקובנה ואיפנמה ונצפה במופעי רחוב של קפוארה, כדורעף החופים המיוחד של הברזילאים. בשעות אחר הצהריים, בהתאם לשעת הטיסה, ניסע אל שדה התעופה אל טיסתנו הבינ"ל. הגעה משוערת תהיה ביום 17.

הדפסה

תאריכי יציאה ומחיריםטופס הזמנת טיול
צור קשר


 • המחיר מבוסס על מטייל בחדר זוגי.
 • תוספת ליחיד לחדר: $1,765.
 • המחיר למינימום 15 מטיילים.
 • מחיר בסיס: המחיר כולל שירותי קרקע, טיסות, מע"מ ותשר לנותני השירותים המקומיים.
 • מיסי נמל: המחיר כולל היטלי בטחון ודלק הנגבים בארץ (מעט ממיסי הנמל בדרום אמריקה משולמים במקום).
 • מיסי הנמל והיטלי בטחון ודלק עשויים להשתנות בהתאם לעדכונים שמתקבלים מחברות התעופה.
 • עדכון המיסים וההיטלים יתבצע עם הנפקתם בפועל של כרטיסי הטיסה (עד כמה ימים לפני יציאת הטיול).

מחיר הטיול כולל

 • טיסות בינלאומיות ופנימיות: כמפורט בתכנית.
 • לינה: בבתי מלון מדרגה ראשונה.
 • כלכלה: ארוחות בוקר לאורך כל הטיול ועוד 7 ארוחות נוספות (חלקן צהריים). *הארוחות אינן כוללות שתייה.
 • תחבורה: אוטובוס ממוזג בהתאם לגודל הקבוצה.
 • טיול ברכבי 4*4 בקלפטה.
 • שייט בקטמארן על אגם ארגנטינה.
 • ביקור בבר קרח בקלפטה.
 • ביקור בפארק הפיץ רוי.
 • חגיגות השנה החדשה בריו דה ז'נירו.
 • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית: באתרים המפורטים בתכנית עפ"י הצורך.
 • דמי כניסה וסיורים באתרים: כמפורט בתכנית.
 • תשר: לנותני השירותים השונים בחו"ל עפ"י התכנית המפורטת.
 • הדרכה: מדריך מומחה מצוות החברה הגיאוגרפית.
 • מפגש הכנה בארץ.

מחיר הטיול אינו כולל

 • הוצאות אישיות (ארוחות נוספות, טלפון, קניות, וכיו"ב).
 • ביטוח רפואי ומטען.

לפרטים אודות תנאים ואחריות
הדפסה
עובדות מפתיעות על הקרנבל בברזיל
עובדות מפתיעות על הקרנבל בברזיל

חגיגות הקרנבל המפואר והזוהר בריו דה ז'נירו הן היהלום שבכתר עונת הקרנבלים בדרום אמריקה ובעולם כולו. קיבצנו עבורכם כמה עובדות מעניינות על הקרנבל של ריו, וגם על קרנבלים נוספים ומעניינים ביבשת.
קרא עוד
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ברזיל
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ברזיל

מאת החברה הגיאוגרפית

לברזיל היבטים שונים ומגוונים - האנשים, ההיסטוריה, התרבות המיוחדת, המבנה הגיאוגרפי ואוצרות הטבע הופכים אותה ליעד מרתק ומיוחד במינו. אספנו עבורכם עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ברזיל.
קרא עוד
אתרים נבחרים בדרום אמריקה - מדבר אטאקמה בצ'ילה
דרום אמריקה שאולי עוד לא ראיתם

דרום-אמריקה היא יבשת מדהימה והמבחר בה עצום – מדינות שונות, ערים, כפרים ומקומות שהטבע מתקיים בהם כמעט באין מפריע. אם אתם מתכננים לצאת לטיול בדרום אמריקה, היכנסו וקראו על היעדים שלא כדאי לכם לפספס.
קרא עוד
מפלי האיגואסו בדרום אמריקה
מפלי האיגואסו בדרום אמריקה

כל מי שמטייל בדרום אמריקה לא יכול להתעלם מהם – מפלי האיגואסו המופלאים. מהו ייחודם? מה הופך אותם לאטרקטיביים ומתוירים כל כך? מה מאפיין את הצד הברזילאי ומה את הצד הארגנטינאי, ואיזו אגדה מלווה את סיפור היווצרותם? על כל אלה ועוד תוכלו לקרוא בכתבה שלפניכם.
קרא עוד
מידע שימושי למטייל בברזיל
מידע שימושי למטייל בברזיל

מאת החברה הגיאוגרפית

מידע שימושי למטייל בברזיל אודות מזג האוויר, אשרת כניסה, חשמל, מטבע ועוד.
קרא עוד
בואנוס איירס – בין נובלה לטלנובלה
בואנוס איירס – בין נובלה לטלנובלה

מאת רענן בן בסט

בואנוס איירס – בין נובלה לטלנובלה מיהם תושבי בואנוס איירס? מה מאפיין את רוח העיר שהם חיים בה? אם תשאלו אותם, הם יאמרו בגאווה שמדובר בעיר אירופאית לחלוטין שחיה תרבות בלי הפסקה. אם תביטו מבחוץ, ייתכן שתזהו מורכבות גדולה יותר. רענן בן בסט, מדריך ישראלי בעיר, ומאוריסיו דימנט, יליד בואנוס איירס, ישבו לשיחת פינג-פונג בין נקודות השקפה על החיים ועל האנשים בבואנוס איירס.
קרא עוד
אתרים נבחרים בברזיל
אתרים נבחרים בברזיל

איפה כדאי לבקר בברזיל? לפניכם מידע על האתרים המעניינים ביותר בברזיל, מריו דה ז'ניור התוססת ועד עולם החים המופלא של ביצות הפנטנל.
קרא עוד
הפנטנל בברזיל
הפנטנל בברזיל

מאת החברה הגיאוגרפית

חובבי בעלי חיים נוטים לתאר את הפנטנל כגן עדן מושלם. ביום אחד של סיור בפנטנל אפשר לפגוש לצד דגי פירניה, נחשי אנקונדה, מאות מיני ציפורים, אלפי פרפרים, אינספור פרחים, קופים, תוכים, נחשים וזוחלים, שיוצרים תיאטרון מרהיב, גם את הקפיברה – המכרסם הגדול בעולם.
קרא עוד
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ארגנטינה
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ארגנטינה

מאת החברה הגיאוגרפית

לארגנטינה היבטים שונים ומגוונים - האנשים, ההיסטוריה, התרבות המיוחדת, המבנה הגיאוגרפי ואוצרות הטבע הופכים אותה ליעד מרתק ומיוחד במינו. אספנו עבורכם עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ארגנטינה.
קרא עוד
מידע שימושי למטייל בארגנטינה
מידע שימושי למטייל בארגנטינה

מאת החברה הגיאוגרפית

מידע שימושי למטייל בארגנטינה אודות מזג האוויר, אשרת כניסה, חשמל, מטבע ועוד.
קרא עוד
הקרנבלים של דרום אמריקה
הקרנבלים של דרום אמריקה

מאת החברה הגיאוגרפית

השתתפות בקרנבל דרום אמריקאי, שאינו דומה לשום מסיבה שאנחנו, המערביים, מכירים, היא מסוג החוויות שאסור לוותר עליהן. קשה לעקוב אחר כל האירועים, אבל הנה לפניכם כמה מן הקרנבלים הכי מלהיבים ביבשת.
קרא עוד
אתרים נבחרים בארגנטינה
אתרים נבחרים בארגנטינה

מאת החברה הגיאוגרפית

איפה כדאי לבקר בארגנטינה? לפניכם מידע על האתרים המעניינים ביותר בארגנטינה, מבואנוס איירס, בירת ארגנטינה, המכונה 'פריז של אמריקה', ועד אל ארץ האש, בה נמצאת אושוואיה, העיר הדרומית ביותר בעולם.
קרא עוד