טיול לארגנטינה וברזיל - 15 יום - כולל חגיגות הקרנבל בברזיל

טיול לארגנטינה וברזיל - 15 יום - כולל חגיגות הקרנבל בברזיל

דרום אמריקה
15 ימים
11 לילות

מסלול הטיול

ימים 1-2 | תל אביב - טיסה דרך יעד ביניים - הגעה אל בואנוס איירס

נצא בטיסה דרך יעד ביניים אל בואנוס איירס, המכונה  "פאריס של דרום אמריקה", הגעה ביום 2. עם ההגעה נצא לסיור בעיר ונראה את הארמון הנשיאותי מסוף המאה ה-19, המכונה "קאסה רוסדה"  (Casa Rosada) בשל החזות הוורודה שלו. במרכז הכיכר עומד המונומנט לכב' ה-25 במאי 1810, היום בו פרצה מלחמת העצמאות הארגנטינאית. ממול הכיכר ניצבת קתדרלה מרשימה, בנויה בסגנון נאו קלאסי. נראה ונהלך בשדרות ה- 9 ביולי, השדרות הרחבות בעולם, נבקר בבית הקברות המפואר בשכונת ריקולטה, בו נמצאת אחוזת הקבר של אוויטה פרון, ונצפה על כיכר הקונגרסים.
לינה בבואנוס איירס.

יום 3 | בואנוס איירס - ברילוצ'ה

בבוקר ניסע אל שדה התעופה ונטוס לברילוצ'ה, מרכז אזור האגמים הארגנטינאי. ברילוצ'ה היא עיירת נופש הררית עם חזות שוויצרית, והיא מפורסמת בפארק הלאומי נאהול הוואפי (Nahuel-Huapi) ובתעשיית השוקולד הביתי שלה. מיקומה של ברילוצ'ה, בין אגמים עמוקים וכחולים, הרים נישאים, קרחונים ועצי מחט, מאפשר טיולים יפהפיים בחיק הטבע. עם ההגעה נצא למה שמכונה "הסיבוב הקטן" של ברילוצ'ה, מסלול מקסים המתפתל לאורך אגם נאהול הואפי. בדרך נעלה ברכבל אל הר קמפנריו משם נצפה בנוף הרי האנדים והאגמים.
לינה בברילוצ'ה.

יום 4 | הר הטרונדור

היום ניסע לטיול למרגלות הר הטרונדור. ההר, שמשמעות שמו "ההר הרועם", הוא הגבוה ביותר באזור והוא מתנשא לגובה של  3,554 מטר. נצא לטיולי הליכה קצרים ונגיע לנקודות תצפית מרהיבות על אגם מסקארדי. לקראת הצהרים נגיע לבסיס הר הטרונדור שם נצפה בתופעת טבע מיוחדת, "הקרחון השחור" (Ventisquero Negro). זהו קרחון שנצבע בשחור בשל הפעילות הוולקנית שהתרחשה באזור בעבר הרחוק.
*ביום זה מסלול הטיול עשוי להשתנות עפ"י החלטת המדריך בשטח ומזג האוויר.
לינה בברילוצ'ה.

יום 5 | ברילוצ'ה - קלאפטה

היום נצא בטיסה אל קלאפטה (Calafate) עיר חביבה בדרום ארגנטינה. עם ההגעה נצא לטיול ברכבי 4*4, ונהנה מנקדות תצפית מרהיבות על אגם ארחנטינו ומדבר פטגוניה.
לינה בקלאפטה.

יום 6 | שייט קרחונים

בבוקר נצא לשייט אל הקרחונים הגדולים הנשפכים משדה הקרח הצפוני לאגם ארחנטינו (שייט ציבורי מאורגן). נשוט לקרחונים ונצפה בקירות הקרח המתנשאים, נשברים וממלאים את האגם בגושי קרח צפים. אחרי השייט נחזור לקלאפטה ונבקר בבר הקרח, אחת האטרקציות היפות באזור – חדר עשוי קרח, כולל הרצפה, בר, קירות, ספסלים ופסלים. נקבל כפפות ומעיל חם, ונהנה ממשקה אלכוהולי באווירה קרה ומשכרת…
לינה בקלפטה.

יום 7 | קרחון פריטו מורנו – בואנוס איירס

בבוקר ניסע לבקר בקרחון פריטו מורנו (Perito Moreno),"הקרחון המתנפץ", החוצה את אגם ארחנטינו. זהו הקרחון היבשתי הפעיל הגדול בעולם והתופעה הקרחונית היפה ביבשת. נגיע עד למרפסות הקרובות ביותר שצופות על הקרחון, מהן נוכל לראות ולשמוע את הקרחון נשבר בקולות רעם אדירים. לאחר הסיור ניסע לשדה התעופה ונטוס לבואנוס איירס.
לינה בבואנוס איירס.

יום 8 | בואנוס איירס

היום נמשיך את סיורנו בעיר. נבקר בשכונת לה בוקה הצבעונית, וברחוב המפורסם הקמיניטו (Caminito), שם לפי המסורת נולד הטנגו. ברחוב נראה רקדנים חובבים המטופפים בעקביהם לצלילי הטנגו. בכול פינת רחוב יושבים נגני הבנדוניון – האקורדיון הארגנטיני המקורי – ומנעימים את זמנם של עוברי האורח בנעימות נוסטלגיות. נהלך במדרחוב פלורידה, נבקר באנדרטה לזכר מלחמת פוקלנד ובאתר השגרירות הישראלית הישנה.
בערב נצא למופע טנגו מקומי כולל ארוחת ערב.
לינה בבואנוס איירס.

יום 9 | בואנוס איירס - שמורת מפלי האיגואסו, הצד הארגנטינאי

בבוקר נצא בטיסה אל שמורת מפלי האיגואסו הנמצאים במשולש הגבולות של ארגנטינה, ברזיל ופרגוואי. עם ההגעה, נצא לביקור בצד הארגנטינאי של המפלים. נסייר בשבילי השמורה, נחצה גשרים מתחת למפלים שוצפים ונראה את הצמחייה הטרופית העשירה ואת מגוון הפרפרים הצבעוניים. נגיע גם לתצפית על מפל 'גרון השטן', מה שנחשב הלב של המפלים. בהמשך היום, נהנה משייט קצר וסוער על גבי זודיאק שייקח אותנו לתוך המפלים. בתום יום הטיול, ניסע אל המלון שבצד הארגנטינאי.
לינה בפוארטו איגואסו.

יום 10 | מפלי האיגואסו, הצד הברזילאי - ריו דה ז'נירו

בבוקר ניסע לביקור בצד הברזילאי של מפלי האיגואסו, נטייל בשבילי השמורה ונהנה ממבט פנורמי על המפלים. נבקר גם בפארק הציפורים המיוחד הנמצא ליד השמורה. בתום הטיול, ניסע אל שדה התעופה ונטוס אל ריו דה ז'נירו. עם ההגעה, ניסע אל המלון. ריו נמצאת באזור הדרום מזרחי של ברזיל, על שפת האוקיינוס האטלנטי ונחשבת לאטרקציה תיירותית, בשל אתריה המפורסמים.
לינה בריו דה ז'נירו בשכונת קופהקבנה על קו החוף.

ימים 11-12 | ריו דה ז'נירו וחגיגות הקרנבל

נהנה מיומיים באחת הערים היפות בעולם. נצא לטיול במרכז הקולוניאלי המרשים של העיר, נבקר בכנסיות השונות ובקתדרלת מטרופוליטן המרשימה, הבנויה בסגנון מודרני. נמשיך אל אחת מנקודות התצפית היפות של העיר – הר הסוכר. למחרת, נבקר באחת מהפבלות (Favelas), שכונות העוני הסוגרות על ריו ומטפסות ממנה אל ההרים. נחווה גם את הצד הפחות מפואר של העיר וננסה להבין כיצד פועלת הפבלה כיחידה תרבותית. נבקר באחד המונומנטים החשובים של העיר, פסל ישו שעל הר הקורקובדו, ונעלה לפסגות, לתצפיות מרהיבות על ריו והמפרץ.
בערב שישי נלך לראות את אחד המצעדים המתחרים בקרנבל המפורסם ביותר בעולם, נראה את התלבושות הססגוניות, הרקדניות הברזילאיות ונחוש את האווירה הייחודית לתקופת הקרנבל.
לינה בריו דה ז'נירו בשכונת קופהקבנה על קו החוף.

ימים 13-15 | ריו דה ז'נירו - טיסה בינ"ל דרך יעד ביניים - תל אביב

הבוקר נצא לטיול אחרון בעיר, נשלים את הסיורים, נטייל בחופים, נוכל לצפות במופעי רחוב של קפוארה וכדורעף החופים המיוחד של הברזילאים, וליהנות מהאווירה המיוחדת של העיר. בהתאם לשעת הטיסה, ניסע אל שדה התעופה אל טיסתנו הבינ"ל. הגעה משוערת ביום ה-15 לפנות בוקר.

הדפסה

תאריכי יציאה ומחיריםטופס הזמנת טיול
צור קשר


 • המחיר מבוסס על מטייל בחדר זוגי.
 • המחיר למינימום 15 מטיילים.
 • מחיר בסיס: המחיר כולל שירותי קרקע, טיסות, מע"מ ותשר לנותני השירותים המקומיים.
 • מיסי נמל: המחיר כולל היטלי בטחון ודלק הנגבים בארץ (מעט ממיסי הנמל בדרום אמריקה משולמים במקום).
 • מיסי הנמל והיטלי בטחון ודלק עשויים להשתנות בהתאם לעדכונים שמתקבלים מחברות התעופה.
 • עדכון המיסים וההיטלים יתבצע עם הנפקתם בפועל של כרטיסי הטיסה (עד כמה ימים לפני יציאת הטיול).

מחיר הטיול כולל

 • טיסות בינלאומיות: כמפורט בתכנית.
 • טיסות פנים: 5 טיסות פנים, כמפורט בתכנית.
 • לינה: בבתי מלון מדרגה ראשונה.
 • כלכלה: ארוחות בוקר לאורך כל הטיול ועוד 6 ארוחות נוספות (חלקן צהריים).
 • תחבורה: אוטובוס ממוזג בהתאם לגודל הקבוצה.
 • כרטיס כניסה לקרנבל  (יציע 9 – מקומות מסומנים).
 • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית: באתרים המפורטים בתכנית עפ"י הצורך.
 • דמי כניסה וסיורים באתרים: כמפורט בתכנית.
 • תשר: לנותני השירותים השונים בחו"ל עפ"י התכנית המפורטת.
 • הדרכה: מדריך מומחה מצוות החברה הגיאוגרפית.
 • מפגש הכנה בארץ.

מחיר הטיול אינו כולל

 • מיסי נמל ודלק לתשלום במקום: בקלפטה כ-$10
 • הוצאות אישיות (טלפון, קניות, וכיו"ב).
 • ארוחות נוספות.
 • ביטוח רפואי ומטען.
 • מיסי הנמל והיטלי בטחון ודלק עשויים להשתנות בהתאם לעדכונים שמתקבלים מחברות התעופה.
 • עדכון המיסים וההיטלים יתבצע עם הנפקתם בפועל של כרטיסי הטיסה עד כמה ימים לפני יציאת הטיול.

לפרטים אודות תנאים ואחריות
הדפסה
הקרנבלים של דרום אמריקה
הקרנבלים של דרום אמריקה

מאת החברה הגיאוגרפית

השתתפות בקרנבל דרום אמריקאי, שאינו דומה לשום מסיבה שאנחנו, המערביים, מכירים, היא מסוג החוויות שאסור לוותר עליהן. קשה לעקוב אחר כל האירועים, אבל הנה לפניכם כמה מן הקרנבלים הכי מלהיבים ביבשת.
קרא עוד
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ארגנטינה
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ארגנטינה

מאת החברה הגיאוגרפית

לארגנטינה היבטים שונים ומגוונים - האנשים, ההיסטוריה, התרבות המיוחדת, המבנה הגיאוגרפי ואוצרות הטבע הופכים אותה ליעד מרתק ומיוחד במינו. אספנו עבורכם עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ארגנטינה.
קרא עוד
אתרים נבחרים בארגנטינה
אתרים נבחרים בארגנטינה

מאת החברה הגיאוגרפית

איפה כדאי לבקר בארגנטינה? לפניכם מידע על האתרים המעניינים ביותר בארגנטינה, מבואנוס איירס, בירת ארגנטינה, המכונה 'פריז של אמריקה', ועד אל ארץ האש, בה נמצאת אושוואיה, העיר הדרומית ביותר בעולם.
קרא עוד
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ברזיל
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ברזיל

מאת החברה הגיאוגרפית

לברזיל היבטים שונים ומגוונים - האנשים, ההיסטוריה, התרבות המיוחדת, המבנה הגיאוגרפי ואוצרות הטבע הופכים אותה ליעד מרתק ומיוחד במינו. אספנו עבורכם עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ברזיל.
קרא עוד
בואנוס איירס – בין נובלה לטלנובלה
בואנוס איירס – בין נובלה לטלנובלה

מאת רענן בן בסט

בואנוס איירס – בין נובלה לטלנובלה מיהם תושבי בואנוס איירס? מה מאפיין את רוח העיר שהם חיים בה? אם תשאלו אותם, הם יאמרו בגאווה שמדובר בעיר אירופאית לחלוטין שחיה תרבות בלי הפסקה. אם תביטו מבחוץ, ייתכן שתזהו מורכבות גדולה יותר. רענן בן בסט, מדריך ישראלי בעיר, ומאוריסיו דימנט, יליד בואנוס איירס, ישבו לשיחת פינג-פונג בין נקודות השקפה על החיים ועל האנשים בבואנוס איירס.
קרא עוד
הפנטנל בברזיל
הפנטנל בברזיל

מאת החברה הגיאוגרפית

חובבי בעלי חיים נוטים לתאר את הפנטנל כגן עדן מושלם. ביום אחד של סיור בפנטנל אפשר לפגוש לצד דגי פירניה, נחשי אנקונדה, מאות מיני ציפורים, אלפי פרפרים, אינספור פרחים, קופים, תוכים, נחשים וזוחלים, שיוצרים תיאטרון מרהיב, גם את הקפיברה – המכרסם הגדול בעולם.
קרא עוד
אתרים נבחרים בברזיל
אתרים נבחרים בברזיל

איפה כדאי לבקר בברזיל? לפניכם מידע על האתרים המעניינים ביותר בברזיל, מריו דה ז'ניור התוססת ועד עולם החים המופלא של ביצות הפנטנל.
קרא עוד
אתרים נבחרים בדרום אמריקה - מדבר אטאקמה בצ'ילה
דרום אמריקה שאולי עוד לא ראיתם

דרום-אמריקה היא יבשת מדהימה והמבחר בה עצום – מדינות שונות, ערים, כפרים ומקומות שהטבע מתקיים בהם כמעט באין מפריע. אם אתם מתכננים לצאת לטיול בדרום אמריקה, היכנסו וקראו על היעדים שלא כדאי לכם לפספס.
קרא עוד
מידע שימושי למטייל בארגנטינה
מידע שימושי למטייל בארגנטינה

מאת החברה הגיאוגרפית

מידע שימושי למטייל בארגנטינה אודות מזג האוויר, אשרת כניסה, חשמל, מטבע ועוד.
קרא עוד
מידע שימושי למטייל בברזיל
מידע שימושי למטייל בברזיל

מאת החברה הגיאוגרפית

מידע שימושי למטייל בברזיל אודות מזג האוויר, אשרת כניסה, חשמל, מטבע ועוד.
קרא עוד