טיול לארגנטינה, צ'ילה וברזיל - 19 יום - פטגוניה, כולל חצי האי ולדז וריו
צילום: רונית אתרוג

טיול לארגנטינה, צ'ילה וברזיל - 19 יום - פטגוניה, כולל חצי האי ולדז וריו

דרום אמריקה
19 ימים
16 לילות

מסלול הטיול

ימים 1-2 | תל אביב - טיסה דרך פרנקפורט - בואנוס איירס

היום נצא בטיסה אל בואנוס איירס דרך פרנקפורט, הגעה ביום 2 בבוקר. עם ההגעה נצא לטייל בעיר ונבקר באתרים החשובים: כיכר ה 25 במאי אשר למולה הבית הוורוד (מה שנקרא ה"קאסה רוסדה"), נהלך בשדרות ה- 9 ביולי – השדרות הרחבות בעולם, נבקר בבית הקברות המפואר של בשכונת ריקולטה, בו נמצאת אחוזת הקבר של אוויטה פרון, ובכיכר הקונגרסים.

לינה בבואנוס איירס

יום 3 | בואנוס איירס - ברילוצ'ה

היום בהתאם לשעת הטיסה, ניסע אל שדה התעופה ונטוס אל ברילוצ'ה- עיירת נופש הררית עם חזות שוויצרית, המפורסמת בזכות הפארק הלאומי נאוול הוואפי (Nahuel-Huapi) ותעשיית השוקולד המקומי. ברילוצ'ה ממוקמת בין אגמים עמוקים וכחולים, הרים נישאים, קרחונים ועצי מחט וזה מאפשר טיולים יפהפיים בחיק הטבע. נצא לטיול המכונה  "הסיבוב הקטן" של ברילוצ'ה, זהו מסלול מקסים המתפתל לאורך אגם נאוול הוואפי בדרך נעלה ברכבל אל הר קמפנריו משם נצפה בנוף הרי האנדים והאגמים.

לינה בברילוצ'ה

יום 4 | פארק הטרונדור

היום ניסע לטיול למרגלות הר הטרונדור, ההר  שמשמעו "ההר הרועם", הוא הגבוה ביותר באזור-  3,554 מטר גובהו.

נצא לטיולי הליכה קצרים ונגיע לנקודות תצפית מרהיבות על אגם מסקארדי. לקראת הצהרים נגיע לבסיס הר הטרונדור שם נצפה בתופעת טבע מיוחדת, "הקרחון השחור" ( (Ventisquero Negro. זהו קרחון שנצבע בשחור בשל הפעילות הוולקנית שהתרחשה באזור בעבר הרחוק. (ביום זה מסלול הטיול עשוי להשתנות עפ"י החלטת המדריך בשטח ומזג האוויר).

לינה בברילוצ'ה

יום 5 | ברילוצ'ה - חציית האגמים לצ'ילה - הגעה אל פוארטו ואראס

היום נשוט באגמי האנדים היפים. נחצה (ברכב ובסירה) את רכס האנדים בין יערות ביניהם חבויים אגמים ולגונות בשלל גווני הכחול, טורקיז וירוק. נעבור את הגבול בין ארגנטינה לצ'ילה בפאוז'ה (Peulla), ומשם נשוט לפטרואה (Petrohue) אשר על שפת אגם כל הקדושים (Lago todos los Santos). נבקר במפלי פטרואה השוצפים, נהנה מטיול קצר באזור ונעצור בנקודות תצפית מרהיבות על הר הגעש אוסורנו. משם ניסע לפוארטו ואראס –  עיירה יפיפייה ושלווה הממוקמת בסמוך לאגם ינקיוואה.

לינה בפוארטו ואראס

יום 6 | פוארטו ואראס - פוארטו מונט - פונטה ארנס- פוארטו נטלאס

הבוקר נטייל בהר הגעש אוסורנו ממנו נשקף נוף אזור האגמים הצ'יליאני. נעלה ברכבל אל נקודת תצפית )תלוי במזג האוויר) מרהיבה על האזור. לאחר הביקור, נמשיך אל שדה התעופה בפוארטו מונט, ונטוס אל פונטה ארנס העיר הדרומית ביותר בצ'ילה. עם ההגעה, ניסע אל המלון הממוקם בפוארטו נטאלס.

לינה בפוארטו נטאלס

יום 7 | זודיאקים אל שמורת מגדלי הפיינה

בבוקר ניסע למזח הקטן שנמצא בקצה העיירה פוארטו נטאלס, ונצא בשייט קבוצתי על פיורד התקווה האחרונה. בדרך נצפה בכלבי ים, קורמורנים, חוות מקומיות ובקרחוני בלמסדה וסרנו. נצא להליכה של כשעה לעבר בסיס קרחון סרנו ומשם נעלה על זודיאקים, לשייט חוויתי על נהר סרנו כשנופו של פארק הפיינה נגלה לעינינו בעודנו שטים. עם ההגעה לפארק ניסע למלון.

לינה בלודג' בשמורה

יום 8 | שמורת מגדלי הפיינה

שמורת מגדלי הפיינה – מגדלי גרניט אדירים, המכוסים ב"כובעים" של סלעים מטמורפיים המזדקרים מעל סביבה עתירת קרחונים.  נראה יערות ובהם שפע של ציפורים ובעלי חיים,  אגמים כחולים- תכולים כשמו של המקום Paine – כחול.  נצא לטייל ברכב וברגל בין מגוון המסלולים הרבים של הפארק.

לינה בלודג' בשמורה

יום 9 | שמורת מגדלי הפיינה - אל ארגנטינה - קלפטה

היום ניפרד מהפארק ונצא בנסיעה חזרה לארגנטינה, נחצה את הגבול עד לעיירה הפטגונית החביבה אל קלפטה ( El Calafate) . העיירה ממוקמת ליד אגם ארחנטינו, והנוף הנשקף ממנה הוא נוף 'סוף העולם'….

עם ההגעה, ניסע אל המלון.

לינה בקלפטה

יום 10 | שייט קרחונים

בבוקר נצא לשייט אל הקרחונים הגדולים הנשפכים משדה הקרח הצפוני לאגם ארחנטינו. נשוט לקרחונים, נצפה בקירות הקרח המתנשאים, נשברים וממלאים את האגם בגושי קרח צפים. לאחר החזרה מהשייט, נבקר בבר הקרח, זוהי אחת האטרקציות היפות באזור, חדר עשוי קרח, כולל הרצפה, בר, קירות, ספסלים ופסלים. נקבל כפפות ומעיל חם, ונהנה ממשקה אלכוהולי באווירה קרה ומשכרת…

לינה בקלפטה

יום 11 | קרחון פריטו מורנו - קלפטה - בואנוס איירס

בבוקר ניסע לבקר בקרחון פריטו מורנו (Perito Moreno),"הקרחון המתנפץ", החוצה את אגם ארחנטינו. זהו הקרחון היבשתי הפעיל הגדול בעולם והתופעה הקרחונית היפה ביבשת. נגיע עד למרפסות הקרובות ביותר שצופות על הקרחון, מהן נוכל לראות ולשמוע את הקרחון נשבר בקולות רעם אדירים.
בהתאם לשעת הטיסה, ניסע אל שדה התעופה ונטוס אל בואנוס איירס.

לינה בבואנוס איירס

יום 12 | בואנוס איירס

היום נמשיך את סיורנו בעיר. נבקר בשכונת לה בוקה הצבעונית, הרחוב המפורסם ביותר הוא הקמיניטו (Caminito) שם לפי המסורת נולד הטנגו, בכול פינת רחוב יושבים נגני הבנדוניון האקורדיון הארגנטיני המקורי ומנעימים את זמנם של עוברי האורח בנעימות נוסטלגיות. נהנה גם מסיור טנגו ייחודי . משם ניסע אל מדרחוב פלורידה, נבקר באנדרטה לזכר מלחמת פוקלנד ובאתר השגרירות הישראלית הישנה

בערב נצא למופע טנגו מקומי כולל ארוחת ערב.

לינה בבואנוס איירס

יום 13 | בואנוס איירס - אל חצי האי ולדז

מוקדם בבוקר נצא בטיסה אל חצי האי ולדז. חצי האי נמצא לחופי האוקיינוס האטלנטי בפרובינציית צ'ובוט בפטגוניה. בשנת 1999, הוכרז חצי האי כאתר מורשת עולמית. עם ההגעה נצא לסיור בשמורת טבע עשירה ומגוונת, על חוף האוקיאנוס האטלנטי. נראה בשמורה יונקים ימים, עופות מים, פינגווינים ומושבה של אריות ים. לשון היבשה הנשלחת למימי האוקיאנוס יוצרת שני מפרצים: המפרץ החדש ומפרץ סן חוזה. במקום יש פארק ציפורי מים מרהיב.

לינה בפוארטו מדרין

יום 14 | פונטה טומבו - אל שמורת מפלי האיגואסו הצד הארגנטינאי

מוקדם בבוקר נצא לטיול בפונטה טומבו (Punta Tombo), זוהי מושבת הפינגווין המגלאני החשובה ביותר בפטגוניה. מעל 250,000 זוגות מגיעים כל שנה אל המקום כדי להטיל את ביציהם, ולאחר מכן להתחיל את גידול הגוזלים. נהנה בשמורה ונוכל ללכת ממש בין הפינגווינים ולעקוב אחריהם.  בהמשך היום, ניסע אל שדה התעופה ונצא בטיסה (לא ישירה) אל שמורת מפלי האיגואסו הנמצאים במשולש הגבולות של ארגנטינה, ברזיל ופרגוואי. עם ההגעה, ניסע אל המלון בממוקם בפוארטו איגואסו.

לינה בפוארטו איגואסו

יום 15 | שמורת מפלי האיגואסו, הצד הארגנטינאי

היום נצא לסיור בשבילי השמורה, נחצה גשרים מתחת למפלים שוצפים ונראה את הצמחייה הטרופית העשירה ואת הפרפרים הצבעוניים. נגיע גם לתצפית על מפל 'גרון השטן' שנחשב הלב של המפלים. בהמשך היום נרד לשייט קצר וסוער על גבי זודיאק שייקח אותנו לתוך המפלים .

לינה בפוארטו איגואסו

יום 16 | מפלי האיגואסו, הצד הברזילאי - ריו דה ז'נירו

בבוקר נחצה את הגבול ונצא לסייר בצד הברזילאי של מפלי האיגואסו. נטייל בשבילי השמורה ונהנה ממבט פנורמי של המפלים. נבקר גם בפארק הציפורים המיוחד הנמצא ליד השמורה. לאחר מכן, ניסע לשדה התעופה ונטוס אל ריו דה ז'נירו- המכונה בפי המקומיים 'העיר המופלאה'. העיר חייבת את יופייה קודם כל למיקומה, בין מפרץ גואנברה במזרח לאוקיינוס האטלנטי בדרום. ריו פרוסה מסביב ומעל הרי גרניט ומפרצים עטופים בירק. עם ההגעה, ניסע אל המלון…

לינה בריו דה ז'נירו בשכונת קופהקבנה על קו החוף

יום 17 | ריו דה ז'נירו

היום נצא ליום טיול בעיר, נצא לטיול באחת מהפבלות (Favelas) שכונות העוני הסוגרות על ריו ומטפסות ממנה אל ההרים. נחווה גם את הצד הפחות מפואר של העיר וננסה להבין כיצד פועלת הפבלה כיחידה תרבותית.  נבקר גם באחת מנקודות התצפית המפורסמות ביותר של העיר – הר הסוכר. ההעפלה לפסגה היא בשני שלבים: התחנה הראשונה היא בMorro da Urca  תאומו הנמוך יותר של הר הסוכר שגובהו 218 מטר. מכאן ממשיך הרכבל אל פסגת ההר שגובהה 396 מטר. ריו דה ז'נרו כולה נפרשת כאן לרגלינו, על כל היופי שבה.

לינה בריו דה ז'נירו בשכונת קופהקבנה על קו החוף

יום 18 | ריו דה ז'נירו - טיסה בינ"ל יעד ביניים

היום נצא לטיול בעיר, נראה את הקתדרלה המרשימה, המרכז ההיסטורי של ריו, נבקר גם בנקודת התצפית המפורסמת ביותר של העיר – פסל ישו שעל הקורקובדו. מאות אלפי אנשים מגיעים מדי שנה כדי לעמוד בגובה של 710 מטר לצד פסלו של ישו  ולהתפעל מהמראה יוצא הדופן של העיר הנפרסת למרגלותיהם. הפסל, שזכה להיכלל ברשימת אחד משבעת פלאי עולם, מרשים מאוד – גובהו 30 מטר, משקלו 1,145 טון וזרועותיו פרוסות לרווחה, כאילו כדי לחבק את העיר.

לקראת ערב, ניפרד מהעיר וניסע אל שדה התעופה.  נצא בטיסה בינ"ל דרך פרנקפורט.

יום 19 | פרנקפורט - הגעה לתל אביב

טיסה דרך פרנקפורט, הגעה לתל אביב בשעות הערב המאוחרות.

הדפסה

תאריכי יציאה ומחיריםכרגע אין תאריכי יציאה לטיול זה.
תאריכים יפורסמו בהתאם לעונה.

טופס הזמנת טיול
צור קשר

טופס ליד כללי
שם *
שם משפחה *
טלפון *
דואר אלקטרוני *
מתעניין ב
יעד מבוקש
מועד מבוקש
formtype
pageid
fromurl
senttoemail
תיאור
חומר שיווקי מהאתר


 • המחיר מבוסס על מטייל בחדר זוגי.
 • תוספת לחדר יחיד: $1,248
 • המחיר למינימום 15 מטיילים.
 • מחיר בסיס: המחיר כולל שירותי קרקע, טיסות, מע"מ ותשר לנותני השירותים המקומיים.
 • מיסי נמל: המחיר כולל היטלי בטחון ודלק הנגבים בארץ (מעט ממיסי הנמל בדרום אמריקה משולמים במקום).
 • מיסי הנמל והיטלי בטחון ודלק עשויים להשתנות בהתאם לעדכונים שמתקבלים מחברות התעופה.
 • עדכון המיסים וההיטלים יתבצע עם הנפקתם בפועל של כרטיסי הטיסה (עד כמה ימים לפני יציאת הטיול).

מחיר הטיול כולל

 • טיסות בחברת לופטהנזה, וטיסות פנימיות כמפורט בתכנית.
 • לינה:  בבתי מלון מדרגה ראשונה.
 • כלכלה: ארוחות בוקר לאורך כל הטיול, ועוד 10 ארוחות נוספות (חלקן צהריים).
 • תחבורה: אוטובוס ממוזג בהתאם לגודל הקבוצה.
 • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית: באתרים המפורטים בתכנית על פי הצורך.
 • דמי כניסה וסיורים באתרים: כמפורט בתכנית.
 • תשר: לנותני השירותים השונים בחו"ל על פי התכנית המפורטת.
 • הדרכה: מדריך ישראלי מצוות החברה הגיאוגרפית.
 • מפגש הכנה בארץ.

מחיר הטיול אינו כולל

 • מיסי נמל ודלק לתשלום במקום: בקלפטה כ- $10.
 • הוצאות אישיות (ארוחות נוספות, טלפון, קניות, וכיו"ב).
 • ביטוח רפואי ומטען.

לפרטים אודות תנאים ואחריות
הדפסה
הקרנבלים של דרום אמריקה
הקרנבלים של דרום אמריקה

מאת החברה הגיאוגרפית

השתתפות בקרנבל דרום אמריקאי, שאינו דומה לשום מסיבה שאנחנו, המערביים, מכירים, היא מסוג החוויות שאסור לוותר עליהן. קשה לעקוב אחר כל האירועים, אבל הנה לפניכם כמה מן הקרנבלים הכי מלהיבים ביבשת.
קרא עוד
מידע שימושי למטייל בטורס דל פיינה
מידע שימושי למטייל בטורס דל פיינה

מאת החברה הגיאוגרפית

הכינוי של פארק טורס דל פיינה הוא "היהלום של צ'ילה". מעטים המקומות בעולם שיכולים להתחרות עם יופיו של הפארק המופלא הזה. פסגות צוקי גרניט שמתנשאות לגובה 2,800 מטרים, מרחבים אדירים ויותר ממאה מיני ציפורים צבעוניות, כל אלה הם רק חלק זעיר מן המקום הייחודי הזה.
קרא עוד
אתרים נבחרים בברזיל
אתרים נבחרים בברזיל

איפה כדאי לבקר בברזיל? לפניכם מידע על האתרים המעניינים ביותר בברזיל, מריו דה ז'ניור התוססת ועד עולם החים המופלא של ביצות הפנטנל.
קרא עוד
מידע שימושי למטייל בברזיל
מידע שימושי למטייל בברזיל

מאת החברה הגיאוגרפית

מידע שימושי למטייל בברזיל אודות מזג האוויר, אשרת כניסה, חשמל, מטבע ועוד.
קרא עוד
אתרים נבחרים בצ'ילה
אתרים נבחרים בצ'ילה

מאת החברה הגיאוגרפית

איפה כדאי לבקר בצ'ילה? לפניכם מידע על האתרים המעניינים ביותר בצ'ילה, משמורת טורס דל פיינה בפטגוניה, שבליבה מתנשאים גושי ענק של סלעי גרניט ועד אל אזור האגמים, מהאזורים היפים בצ'ילה ובדרום אמריקה כולה.
קרא עוד
הפנטנל בברזיל
הפנטנל בברזיל

מאת החברה הגיאוגרפית

חובבי בעלי חיים נוטים לתאר את הפנטנל כגן עדן מושלם. ביום אחד של סיור בפנטנל אפשר לפגוש לצד דגי פירניה, נחשי אנקונדה, מאות מיני ציפורים, אלפי פרפרים, אינספור פרחים, קופים, תוכים, נחשים וזוחלים, שיוצרים תיאטרון מרהיב, גם את הקפיברה – המכרסם הגדול בעולם.
קרא עוד
בואנוס איירס – בין נובלה לטלנובלה
בואנוס איירס – בין נובלה לטלנובלה

מאת רענן בן בסט

בואנוס איירס – בין נובלה לטלנובלה מיהם תושבי בואנוס איירס? מה מאפיין את רוח העיר שהם חיים בה? אם תשאלו אותם, הם יאמרו בגאווה שמדובר בעיר אירופאית לחלוטין שחיה תרבות בלי הפסקה. אם תביטו מבחוץ, ייתכן שתזהו מורכבות גדולה יותר. רענן בן בסט, מדריך ישראלי בעיר, ומאוריסיו דימנט, יליד בואנוס איירס, ישבו לשיחת פינג-פונג בין נקודות השקפה על החיים ועל האנשים בבואנוס איירס.
קרא עוד
מידע שימושי למטייל בצ'ילה
מידע שימושי למטייל בצ'ילה

מאת החברה הגיאוגרפית

מידע שימושי למטייל בצ'ילה אודות מזג האוויר, אשרת כניסה, חשמל, מטבע ועוד.
קרא עוד
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ברזיל
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ברזיל

מאת החברה הגיאוגרפית

לברזיל היבטים שונים ומגוונים - האנשים, ההיסטוריה, התרבות המיוחדת, המבנה הגיאוגרפי ואוצרות הטבע הופכים אותה ליעד מרתק ומיוחד במינו. אספנו עבורכם עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ברזיל.
קרא עוד
אתרים נבחרים בארגנטינה
אתרים נבחרים בארגנטינה

מאת החברה הגיאוגרפית

איפה כדאי לבקר בארגנטינה? לפניכם מידע על האתרים המעניינים ביותר בארגנטינה, מבואנוס איירס, בירת ארגנטינה, המכונה 'פריז של אמריקה', ועד אל ארץ האש, בה נמצאת אושוואיה, העיר הדרומית ביותר בעולם.
קרא עוד
מידע שימושי למטייל בארגנטינה
מידע שימושי למטייל בארגנטינה

מאת החברה הגיאוגרפית

מידע שימושי למטייל בארגנטינה אודות מזג האוויר, אשרת כניסה, חשמל, מטבע ועוד.
קרא עוד
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ארגנטינה
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ארגנטינה

מאת החברה הגיאוגרפית

לארגנטינה היבטים שונים ומגוונים - האנשים, ההיסטוריה, התרבות המיוחדת, המבנה הגיאוגרפי ואוצרות הטבע הופכים אותה ליעד מרתק ומיוחד במינו. אספנו עבורכם עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ארגנטינה.
קרא עוד
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על צ'ילה
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על צ'ילה

מאת החברה הגיאוגרפית

לצ'ילה היבטים שונים ומגוונים - האנשים, ההיסטוריה, התרבות המיוחדת, המבנה הגיאוגרפי ואוצרות הטבע הופכים אותה ליעד מרתק ומיוחד במינו. אספנו עבורכם עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על צ'ילה.
קרא עוד