טיול לארגנטינה וצ'ילה - 22 יום - כולל הקרטרה אוסטרל

טיול לארגנטינה וצ'ילה - 22 יום - כולל הקרטרה אוסטרל

דרום אמריקה
22 ימים
19 לילות

מסלול הטיול

ימים 1-2 | תל אביב - טיסה דרך יעד ביניים - בואנוס איירס

נצא בטיסה דרך יעד ביניים אל בואנוס איירס, המכונה "פאריס של דרום אמריקה" , הגעה ביום 2 . עם ההגעה, נצא לסיור בעיר, נבקר בכיכר 25 במאי אשר למולה נמצא הבית הוורוד (ה"קאסה רוסדה"), נראה ונהלך בשדרות ה- 9 ביולי (השדרות הרחבות בעולם), נבקר בבית הקברות המפואר בשכונת ריקולטה, בו נמצאת אחוזת הקבר של אוויטה פרון, ונצפה על כיכר הקונגרסים.

לינה בבואנוס איירס

יום 3 | בואנוס איירס - ברילוצ'ה

בבוקר ניסע אל שדה התעופה ונטוס לברילוצ'ה, מרכז אזור האגמים הארגנטינאי. ברילוצ'ה היא עיירת נופש הררית עם חזות שוויצרית, המפורסמת בזכות הפארק הלאומי נהואל ואפי (Nahuel-Huapi) ותעשיית השוקולד. מיקומה של ברילוצ'ה, בין אגמים עמוקים וכחולים, הרים נישאים, קרחונים ועצי מחט, מאפשר טיולים יפהפיים בחיק הטבע. עם ההגעה נצא למה שמכונה "הסיבוב הקטן" של ברילוצ'ה, מסלול מקסים המתפתל לאורך אגם נהואל ואפי. בדרך נעלה ברכבל אל הר קמפנריו משם נצפה בנוף הרי האנדים והאגמים.

לינה בברילוצ'ה

יום 4 | הסיבוב הגדול

היום נצא למה שמכונה "הסיבוב הגדול", המסלול עובר לחופי אגם נהואל ואפי (Lago Nahual Huapi) וממשיך בין שלושה אגמים נוספים שהינם חלק ממה שמכונה "דרך שבעת האגמים": אגם קורנטוסו (Lago Correntoso), אגם אספחו (Lago Espejo) ואגם טרפול (Lago Traful).

לינה בברילוצ'ה

יום 5 | ברילוצ'ה – אל בולסון - פוטהלפו

בבוקר ניסע בדרך מתפתלת בין אגמים והרים לדרום אזור האגמים הארגנטינאי. נעצור בכפר הקטן אל-בולסון, בו נסייר ונראה את חיי המקומיים השלווים. אחרי הביקור נמשיך בנסיעה לעבר מעבר הגבול ונחצה למדינה השכנה צ'ילה, שם נעלה על הקרטרה אוסטרל (הדרך הדרומית). בשנות ה-80 של המאה העשרים, בחלק מפרויקט שאוגוסטו פינושה יזם, הוחלט לפרוץ דרך בת יותר מ1,200 ק"מ שתחבר בין העיירה פוארטו מונט במרכז צ'ילה לעיירה הנידחת וייה אוהיגינס (Villa Ohiggins), הנמצאת בקצה הדרומי של צ'ילה. זוהי הקרטרה אוסטרל שבשנים הראשונות גם נשאה את שמו של הנישא המודח. היום היא משמשת כערוץ תחבורה חשוב שעובר בנתיב יפה להפליא. הדרך היפהפייה הזאת מחברת בין אגמים מרהיבים לקרחונים מיוחדים ומגוונים והיא משמשת את המטיילים הרוצים להתרשם מנופי הפלא של פטגוניה. נמשיך עד לעיירה פוטהלפו – עיירה צבעונית היושבת בתוך נוף קסום, זהו שער הכניסה והיציאה המרכזי לחלקה הצפוני של הקרטרה.

לינה בפוטהלפו

ימים 6-7 | הדרך הדרומית - שמורת הקרחון התלוי - פויוהאפי

תושבי העיירה פוטאליפו הפכו אותה לאתר אמנות יוצא דופן, עם תחנות אוטובוס מיוחדות, פחי אשפה מעוצבים ועצים הגדלים פרא בלב בתי המגורים. אך גולת הכותרת של האזור היא נהר הפוטלפו (Rio Futalefu) השוצף שנחשב לאחד הנהרות הטובים בעולם. נצא לשייט על הנהר ונהנה מהנוף הקסום.

למחרת נבקר בפארק הלאומי קאולט (Parque Nacional Queulat), המשתרע על שטח של כמיליון וחצי דונם. זהו יער עבות רווי בצמחייה מגוונת מאד של שרכים ושיחים מיוחדים ביותר ונחזה באחת מתופעות הטבע המדהימות בצ'ילה- "הקרחון התלוי", שקבל את שמו מאחר שהוא ממוקם בין שני הרים בגובה של כ-700 מטר מהאדמה.

הלינה בשני הלילות תהיה בפויוהואפי, כפר דייגים קטן וסימפטי, היושב ממש על הקרטרה, לחופו של פיורד יפה באותו השם. הכפר הוקם על ידי מתיישבים חלוצים מגרמניה, וההשפעה הגרמנית עדיין ניכרת כאן בסגנון הבניה, בלבוש ובמאכלים. נצא לשיט על הנהר.

לינה בפויוהאפי

יום 8 | נסיעה עד לקוהאיקה

היום נצא לטיול השמורת הטבע ריו סימפסון. כבר בכניסה רואים את המפלים המרשימים המעטרים את השמורה, ואפשר לצאת בה למסלולי הליכה מיוחדים. נגיע אל העיר קוייהיקה הידועה כ"בירת הקראטרה".

לינה בקוהאיקה

יום 9 | קוהאיקה - אזור פוארטו טרנקילו

היום ניסע לביקור בשמורת הטבע סרו קסטיו (Cerro Castillo) המכונה גם "הר הטירה" בפי התושבים המקומיים, על שם ההר המרשים שבמרכזה. זוהי אחת משמורות הטבע היפות בצ'ילה, עם מסלולי הליכה, נהרות, נחלים, מפלים, קרחונים ולגונה יפהפייה. משם נמשיך לטרק קצר אל שדות הקרח הצפוני – נלך בעמק יפיפה, חוצה יער ירוק עד, ונגיע עד לנקודות תצפית על הר סן ולנטין ושדה הקרח. הנוף יהיה יוצר נשימה. בהמשך נגיע ללינה באזור אגם חנרל קררה.

לינה באזור אגם חנרל קררה

יום 10 | מערות השיש

דרך הקרטרה אוסטרל מספקת למטייל בה עוד קרחונים רבים, חוות גאוצ'וס ענקיות, נופים מרהיבים, אבל נדמה שאחד הדברים המשאירים את החוויה החזקה ביותר הן מערות השיש, הממוקמות בסמוך לעיירה פוארטו ריו טרנקילו. אותן "קפילה דה מרמול" (מערות השיש) הן מעין חצי אי מאבן גיר, שהפעילות הגיאולוגית במקום חצבה בו מעין כוכים מרהיבים דמויי שיש. נהנה משייט שישאיר אותנו פעורי פה אל מול הטבע המרהיב הזה.

לינה באזור אגם חנרל קררה

יום 11 | אגם קררה - בלמסדה - פוארטו מונט - פוארטו ואראס

היום ניפרד מהאזור. ניסע אל שדה התעופה בבלמסדה, שם נצא לטיסה אל פוארטו מונט. עם ההגעה, ניסע אל פוארטו ואראס, עיירה יפיפייה היושבת על אגם יינקיוואה כשהר הגעש אוסרנו נראה מכל פינה… נהנה מסיור קצר בעיר ונהנה מהשקט והשלווה שיש לעיר להציע.

לינה בפוארטו ואראס

יום 12 | פוארטו ואראס - פוארטו מונט - פונטה ארנס

הבוקר נצא לסיור בעיר וסביבה, נטייל סביב הר הגעש אוסורנו ונהנה מנקודות תצפית יפות. בהתאם לשעת הטיסה, ניסע אל שדה התעופה ונטוס אל פונטה ארנס. העיירה הדרומית ביותר בצ'ילה. עם ההגעה נצא לסיבוב היכרות בעיר.

לינה בפוארטו ארנס

יום 13 | פונטה ארנס - שייט לאי מגדלנה (שייט ציבורי מאורגן) - נסיעה אל שמורת מגדלי הפיינה

מוקדם בבוקר נצא לשייט אל האי מגדלנה, אי השוכן במצרי מגלן שתושביו היחידים הם הפינגווינים. נגיע אל האי ונרד מהספינה להסתובב בין המוני הפינגווינים המקננים בתקופה זו (השיט מותנה בתנאי מזג אוויר). לאחר השייט ניסע אל שמורת מגדלי הפיינה, זהו עולם צומח מיוחד במינו בנוף המרהיב של הרי האנדים, מגדלי גרניט אדירים, המכוסים ב"כובעים" של סלעים מטמורפיים, מזדקרים מעל סביבה עתירת קרחונים, יערות ואגמים, ובהם שפע של ציפורים ובעלי חיים.

לינה בלודג' בשמורה

יום 14 | שמורת מגדלי הפיינה

היום נהנה מיום טיול בפארק, נצא לטייל ברכב וברגל בין מגוון המסלולים הרבים של הפארק, כמו כן נצא לשיט על אגם גריי.

לינה בלודג' בשמורה

יום 15 | שמורת מגדלי הפיינה - חזרה לארגנטינה - קלפטה

נהנה מחצי יום נוסף בפארק, ובהמשך נצא צפונה ונחצה את הגבול חזרה לארגנטינה. לאחר נסיעה במדבר הפטגוני, נגיע לקלאפטה (Calafate) בשעות אחה"צ ונהנה מנוף סוף העולם ואגם ארחנטינו.

לינה בקלפטה

יום 16 | שייט קרחונים וביקור באסטנסיה כריסטינה

בבוקר נצא לשייט בספינה מקלפטה לצפון אגם ארחנטינו, בין גושי קרח של קרחון אופסלה, ונמשיך לעבר אסטנסיה כריסטינה, חווה חקלאית הנמצאת מצדו הצפוני של אגם ארחנטינו. נבקר במוזיאון המקומי ונמשיך בסיור רכוב ורגלי בכדי לצפות במחזה המרהיב של קרחון אופסלה ואגם גיירמו.

לינה בקלפטה

יום 17 | קרחון פריטו מורנו - אל צ'לטן

בבוקר ניסע לבקר בקרחון פריטו מורנו (Perito Moreno),"הקרחון המתנפץ", החוצה את אגם ארחנטינו. זהו הקרחון היבשתי הפעיל הגדול בעולם והתופעה הקרחונית היפה ביבשת. נגיע עד למרפסות הקרובות ביותר שצופות על הקרחון, מהן נוכל לראות ולשמוע את הקרחון נשבר בקולות רעם אדירים. לאחר הסיור נצא בנסיעה אל צ'לטן – זוהי עיירה שלווה ונעימה שמושכת מטיילים ומטפסי הרים רבים בגלל הפיץ' רוי.

לינה באל צ'לטן

יום 18 | אל צ'לטן

הפיץ' רוי הוא מצוק מושלג ויפיפייה שגובהו 3,500 מטרים ומסביבו מרחבים עצומים של צמחיה ירוקה, לגונות וקרחונים.

נהנה מיום טיול נפלא כולל עצירה בנקודות תצפית.

יום 19 | אל צ'לטן - קלפטה - בואנוס איירס

היום נסיים את הפעילות באל צ'לטן. בדרך חזור אל קלפטה נבקר ביער המאובן לה לאונה Bosque Petrificado la Leona המכיל שאריות מאובנות של יער מתקופת הקריטיקון (לפני כ-100 מיליון שנה). משם נמשיך אל שדה התעופה בקלפטה ובהתאם לשעת הטיסה נטוס אל בואנוס איירס. עם ההגעה ניסע אל המלון.

לינה בבואנוס איירס

יום 20 | בואנוס איירס

היום נהנה מסיור נוסף בעיר, נבקר בשכונת לה בוקה הצבעונית , בה רוקדים טנגו ברחובות, ונראה את בובות הענק הצופות על העוברים ושבים ממרפסות הבתים, נסייר במדרחוב פלורידה, נבקר באנדרטה לזכר מלחמת פוקלנד ובאתר השגרירות הישראלית הישנה, בערב נצא ליהנות ממופע טנגו מקומי עם ארוחת ערב.

לינה בבואנוס איירס

ימים 21-22 | בואנוס איירס - טיסה בינ"ל

בהתאם לשעת הטיסה, ניסע אל שדה התעופה ונצא בטיסה בינ"ל דרך יעד ביניים. הגעה לארץ ביום ה-22 בשעות הערב.

הדפסה

תאריכי יציאה ומחיריםכרגע אין תאריכי יציאה לטיול זה.

תאריכים יפורסמו בהתאם לעונת הטיולים.

 

טופס הזמנת טיול
צור קשר

טופס ליד כללי
שם *
שם משפחה *
טלפון *
דואר אלקטרוני *
מתעניין ב
יעד מבוקש
מועד מבוקש
formtype
pageid
fromurl
senttoemail
תיאור
חומר שיווקי מהאתר


 • המחיר מבוסס על מטייל בחדר זוגי.
 • תוספת לחדר יחיד: $1,980
 • המחיר למינימום 20 מטיילים.
 • במידה ויהיו בין 15-19 מטיילים מחיר הטיול יעלה ב $270
 • מחיר בסיס: המחיר כולל שירותי קרקע, טיסות, מע"מ ותשר.
 • מיסי נמל: המחיר כולל היטלי בטחון ודלק הנגבים בארץ.
 • מיסי הנמל וההיטלים עשויים להשתנות בהתאם לעדכונים שמתקבלים מחברות התעופה.
 • עדכון המיסים וההיטלים יתבצע עם הנפקתם בפועל של כרטיסי הטיסה (עד כמה ימים לפני יציאת הטיול).

מחיר הטיול כולל

 • טיסות בינלאומיות: כמפורט בתכנית.
 • טיסות פנים: כמפורט בתכנית.
 • לינה: בבתי מלון מדרגה ראשונה.
 • כלכלה: ארוחות בוקר לאורך כל הטיול ועוד 6 ארוחות נוספות.
 • תחבורה: אוטובוס ממוזג בהתאם לגודל הקבוצה.
 • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית: באתרים המפורטים בתכנית על פי הצורך.
 • דמי כניסה וסיורים באתרים: כמפורט בתכנית.
 • תשר: לנותני השירותים השונים בחו"ל ע"פי התוכנית המפורטת.
 • הדרכה: מדריך מצוות החברה הגיאוגרפית.
 • מפגש הכנה בארץ.

המחיר אינו כולל

 • מיסי נמל ודלק לתשלום במקום במידה ויחולו.
 • הוצאות אישיות (טלפון, קניות, וכיו"ב).
 • ביטוח רפואי ומטען.

לפרטים אודות תנאים ואחריות
הדפסה
בואנוס איירס – בין נובלה לטלנובלה
בואנוס איירס – בין נובלה לטלנובלה

מאת רענן בן בסט

בואנוס איירס – בין נובלה לטלנובלה מיהם תושבי בואנוס איירס? מה מאפיין את רוח העיר שהם חיים בה? אם תשאלו אותם, הם יאמרו בגאווה שמדובר בעיר אירופאית לחלוטין שחיה תרבות בלי הפסקה. אם תביטו מבחוץ, ייתכן שתזהו מורכבות גדולה יותר. רענן בן בסט, מדריך ישראלי בעיר, ומאוריסיו דימנט, יליד בואנוס איירס, ישבו לשיחת פינג-פונג בין נקודות השקפה על החיים ועל האנשים בבואנוס איירס.
קרא עוד
מידע שימושי למטייל בצ'ילה
מידע שימושי למטייל בצ'ילה

מאת החברה הגיאוגרפית

מידע שימושי למטייל בצ'ילה אודות מזג האוויר, אשרת כניסה, חשמל, מטבע ועוד.
קרא עוד
מידע שימושי למטייל בטורס דל פיינה
מידע שימושי למטייל בטורס דל פיינה

מאת החברה הגיאוגרפית

הכינוי של פארק טורס דל פיינה הוא "היהלום של צ'ילה". מעטים המקומות בעולם שיכולים להתחרות עם יופיו של הפארק המופלא הזה. פסגות צוקי גרניט שמתנשאות לגובה 2,800 מטרים, מרחבים אדירים ויותר ממאה מיני ציפורים צבעוניות, כל אלה הם רק חלק זעיר מן המקום הייחודי הזה.
קרא עוד
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ארגנטינה
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ארגנטינה

מאת החברה הגיאוגרפית

לארגנטינה היבטים שונים ומגוונים - האנשים, ההיסטוריה, התרבות המיוחדת, המבנה הגיאוגרפי ואוצרות הטבע הופכים אותה ליעד מרתק ומיוחד במינו. אספנו עבורכם עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ארגנטינה.
קרא עוד
אתרים נבחרים בצ'ילה
אתרים נבחרים בצ'ילה

מאת החברה הגיאוגרפית

איפה כדאי לבקר בצ'ילה? לפניכם מידע על האתרים המעניינים ביותר בצ'ילה, משמורת טורס דל פיינה בפטגוניה, שבליבה מתנשאים גושי ענק של סלעי גרניט ועד אל אזור האגמים, מהאזורים היפים בצ'ילה ובדרום אמריקה כולה.
קרא עוד
אתרים נבחרים בארגנטינה
אתרים נבחרים בארגנטינה

מאת החברה הגיאוגרפית

איפה כדאי לבקר בארגנטינה? לפניכם מידע על האתרים המעניינים ביותר בארגנטינה, מבואנוס איירס, בירת ארגנטינה, המכונה 'פריז של אמריקה', ועד אל ארץ האש, בה נמצאת אושוואיה, העיר הדרומית ביותר בעולם.
קרא עוד
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על צ'ילה
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על צ'ילה

מאת החברה הגיאוגרפית

לצ'ילה היבטים שונים ומגוונים - האנשים, ההיסטוריה, התרבות המיוחדת, המבנה הגיאוגרפי ואוצרות הטבע הופכים אותה ליעד מרתק ומיוחד במינו. אספנו עבורכם עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על צ'ילה.
קרא עוד
מידע שימושי למטייל בארגנטינה
מידע שימושי למטייל בארגנטינה

מאת החברה הגיאוגרפית

מידע שימושי למטייל בארגנטינה אודות מזג האוויר, אשרת כניסה, חשמל, מטבע ועוד.
קרא עוד