טיול נשים ליפן - 14 יום - סושי, סאקי ושעשועים

טיול נשים ליפן - 14 יום - סושי, סאקי ושעשועים

המזרח הרחוק
14 ימים
12 לילות

בשיתוף עם אסטה וסורנגה 

אנו שמחות להזמין אותך להצטרף אלינו למסע אל ארץ השמש העולה.

היפנים, בניגוד לחזותם החיצונית המוקפדת והסגורה וחששם מזרים ומשינויים, דווקא אוהבים משחקים ונמשכים ליצירת עולמות חלופיים, בהם הם חופשיים להשתעשע. 'נשייט' בין המקומות בהם שומר היפני על מסורת בת אלפי שנים, מגיש מנחה במקדשי עץ, מטייל בגינות הזן המוקפדות עד שלמות וצועד בשבילי טבע פראי, לבין העולם המקביל, הקצבי והמהיר, המציע ברים נוצצים, חנויות יוקרתיות, מועדוני קריוקי ומכונות מזל.
המסע שלנו יתחיל באוסקה, שער הכניסה שלנו ליפן. נמשיך לאוקיאמה ממנה נצא במעבורת אל נאושימה – אי האומנות, המוכר בזכות המוזיאונים הרבים לאומנות בת זמננו המצויים בו. נמשיך להירושימה אשר זכורה כעיר הראשונה בהיסטוריה שהופצצה בפצצת אטום. נתחבר לסיפורי העבר ונכיר את חיי העיר בהווה. נבקר באי מיאג'ימה בו איילים קדושים מתהלכים בחופשיות. זהו אי מקודש המושך אליו תיירות פנים ענפה. שער מקדש השינטו שבאי, מהמאה ה-6 לספירה, הוא אחד האתרים המצולמים ביותר ע"י היפנים. משם נמשיך לקיוטו, בה המסורת באה לידי ביטוי מכל פינה; במקדשים, בארמונות, המבנים ההיסטוריים והגנים היפהפיים. נמשיך אל עבר האלפים היפנים לטאקיאמה, אשר היתה במקור עירם של אומני העץ שבנו את בירות יפן העתיקות. מוכנות לטעום עוד מיופיו של הטבע היפני, נמשיך להאקונה, המפורסמת בזכות המעיינות החמים שלה וחושפת את מניפת צבעי השלכת היפנית במלוא יופיה. נסיים את מסענו בעיר הבירה טוקיו; ארכיטקטורה, אופנה, חדשנות, אלקטרוניקה, אורות, צבעים, חיי היום וחיי הלילה, קניות, מוזיאונים, קולינריה, שווקים, סושי וקריוקי…
בטיול זה שילבנו מפגשים מיוחדים; עם אנשים, נשים, מקומות ועם עצמנו. דרך המפגשים ניחשף להגדרות והיבטים של יופי, אמהות, "ניהול נשי", זוגיות ואהבה בחיי האישה היפנית ובתרבות היפנית עצמה.
בנוסף; ימי טיול רגליים וברכבות התחתיות (להרגיש את קצב המקום לא רק דרך האוטובוס), סדנאות (סידור פרחים, קליגרפיה, הייקו ומדיטציה), סיור טעימות, חיי הלילה של יפן, ארוחות מעניינות ועוד. כל זאת כדי לאפשר הצצה מרתקת ואותנטית על העם היפני ולהוסיף לעצמנו חוויה חדשה שתלווה אותנו במסע חיינו.

"אנחנו חיים את חיינו כמו מים הזורמים במורד גבעה, ממשיכים פחות או יותר באותו כיוון,
עד שנתקלים במשהו שמכריח אותנו למצוא נתיב חדש" (מתוך: זכרונותיה של גיישה)

מסלול הטיול

יום 1 | תל אביב – יעד ביניים – אוסקה

יציאה בשעות הלילה בטיסה (דרך יעד ביניים) לאוסקה.

יום 2 | אוסקה

נחיתה בשעות הלילה באוסקה. לינה במלון בקרבת שדה התעופה.

יום 3 | אוסקה - אוקיאמה

בדרך מאוסקה לאוקיאמה, נעצור להתבונן בטירת הימג'י הנחשבת לאחת הטירות הידועות והיפות ששרדו במדינה. הטירה מכונה גם "טירת האנפה הלבנה" על שום צבע קירותיה החיצוניים וגגות המבנה אשר מזכירים אנפה הפורסת כנפיה לפני תעופה. בהגיענו לאוקיאמה נבקר בגן קוראקואן, המדורג לאחד משלושת הגנים היפים ביותר ביפן, אגמים, צמחים, עצים, ירוק והרבה שקט יקיפו אותנו בביקורנו שם. בארוחת הערב נתחיל להתוודע לעולם הקולינרי היפני העשיר; המטבח היפני קשוב ומשקף את עונות השנה, וכל אזור מתהדר במאכלים ובאופני בישול הייחודיים לו. אדי הסאקה – שיכר האורז המסורתי, יסייעו לצלול לשינה מתוקה…

יום 4 | אוקיאמה – נאושימה (אי האומנות) - הירושימה

יפן כארץ של תאגידים וחברות עוצמתיות, באה לידי ביטוי בפרוייקט ייחודי המייצג את הפן החדשני והמודרני שלה – אי האומנות נאושימה. שייט קצר במעבורת ייקח אותנו אל האי, בו משתלבת עוצמתו של הטבע עם היסטוריה, אדריכלות ואומנות עכשווית בשלל צבעים וחומרים. האדריכל טדאו אנדו וחברת בנסה היפנית הפכו אי לא מיושב למוקד עליה לרגל לאומנים ותיירים; מוזיאונים ייחודיים וחדשניים ומגוון מיצגי אומנות מרתקים, המשמשים לא רק לשם האומנות, אלא גם כאמצעי להחייאת אזורים בעלי אוכלוסייה מידלדלת ולשיקום חקלאות נעלמת. מעבר לאומנות, אלו איים יפהפיים עם שדות אורז, נופים מרהיבים ואווירה של יפן הכפרית. נבקר בכמה מוזיאונים מעניינים על האי ומשם ניסע מערבה לעבר העיר הירושימה, שהתפרסמה בעקבות פצצת האטום שהוטלה עליה במהלך מלחמת העולם ה-2.

יום 5 | הירושימה – מיאג'ימה - קיוטו

נתחיל את יומנו באי מיאג'ימה, אליו נגיע בהפלגה קצרה במעבורת מהירושימה. האי נחשב לאחד ממראות הנוף היפים של יפן, ולמקודש עבור בודהיסטים ומאמיני דת השינטו. בשל קדושתו – אסור להיוולד או למות על אדמתו. אחד מסמלי האי הוא מקדש שינטו אשר ממולו ובתוך הים, ניצב לו שער צבוע ארגמן, התוחם את האזור המקודש. כשמסתכלים מרחוק, נראה שהשער הגדול צף על פני המים ושהוא משנה את גובהו בהתאם לגאות ולשפל. סמל לא רשמי נוסף של האי הוא הצדפות הטעימות שלו, אותן נוהגים לקלות על גחלים וטעמן… גן עדן.  נחזור במעבורת להירושימה ונסייר בפארק השלום, המסמל את תקוות העם היפני לשלום עולמי. כאן, יותר מאשר תיעוד והנצחת האירוע, המטרה היא לנסות ולמנוע את ה"הירושימה הבאה". נבקר במוזיאון הממוקם בנקודה בה נפלה פצצת האטום ונראה גם את אנדרטת השלום של הילדים; פסל של ילדה שזרועותיה פרושות מעלה ומחזיקות עגור מצופה בזהב, סמל לתקווה ושלום. היום נחווה את אחד משיאי הטכנולוגיה שיפן מובילה וגאה בה, כשניסע לקיוטו ברכבת המהירה השינקנסן!

ימים 6-7 | קיוטו

הבירה העתיקה של יפן נחשבת למרכז התרבותי ואחת הערים השמורות ביותר ביפן. בשל הימנעות חיל האוויר האמריקני מתקיפת העיר במהלך מלחמת העולם ה-2, נשתמרו בה אלפי מקדשים, גנים ויצירות ארכיטקטוניות. ביומיים הבאים נצלול אל חיי הרוח של קיוטו בעבר ובהווה… נבקר בשני אתרים עוצרי נשימה; מקדש פביליון הזהב השוכן באגם בלב גן יפהפה ובגן האבנים במקדש ריואנג'י; דוגמא נפלאה לגן זן יבש, גן יפני ייחודי העשוי מחצץ לבן וסלעים ומוגדר כ-'גדוש בריקנות'. מעבר חד מריקנות אל שפע; שוק נישיקי, הידוע בכינויו 'המטבח של קיוטו': שפע של דוכני אוכל הפורסים בפני המבקרים מטעמים מקומיים – מסושי לסוגיו, ירקות ופירות ים, ועד דברי מתיקה יפניים מוזרים למראה. נמשיך לגלות את נפלאות העיר בטירת ניג'ו שנבנתה על ידי מייסד שושלת השוגונים במאה ה-17 ושימשה גם כארמון מגורים, בו השתמרו ציורי קיר ותחריטים מרהיבים. נבקר במקדש קיומיזו, מקדש בודהיסטי הממוקם על גבעה ממנה נפרס נוף יפה של העיר. המקדש נקרא על שם מעין המים הצלולים שנובע למרגלותיו, אליו מגיעים היפנים כדי לשתות מן המים הטהורים וכדי לקבל את ברכתה של הישות האלוהית מיקוטו, המופקדת על האהבה ועל חיי נישואים טובים. מן המקדש מסתעפים רחובות ציוריים רוחשים פעילות ודוכנים מעניינים. נגיע לעיר העתיקה ולרובע גיון, רובע הבילויים והגיישות המפורסם של קיוטו, השומר עדיין על אורח החיים ותרבות האירוח של הגיישות; בתי תה קטנים, חנויות של חפצי אומנויות, מסעדות, בתים יפנים מסורתיים ועוד. ניחשף לחלק מהפילוסופיה המקומית באמצעות שיעור קליגרפיה, אומנות אבסטרקטית הנחשבת לצורת הציור המעודנת ביותר. נמשיך למפגש עם נזיר מקומי, על תה ומדיטציה; נשמע על פילוסופיית הזן בודהיזם וכיצד נחלו רעיונות אלו הצלחה כה רבה במערב. נבקר במקדש טנריו-ג'י, המקדש הראשי של פלג הזן רינאזי (אחד משלושת פלגי הזן בבודהיזם היפני). הגן של המקדש שרד את פגעי הזמן ונותר בצורתו המקורית היפה. נבקר בחורשת הבמבוקים של אראשייאמה, השונה מאוד מכל חורשה או יער שהכרנו. נעבור בשביל יפהפה כשאנו מוקפות באינספור גבעולי במבוק המתנשאים לגובה רב מכל עבר. מראה קסום ביותר, אפילו קצת מיסטי… בקיוטו צפויות לנו חוויות יפניות נוספות; ניפגש עם גיישה אשר שינתה את מסלול חייה. משמעות המילה גיישה הינה 'אשת אומנות', כל חייה הינם טקס ארוך וססגוני והם מוקדשים לאהבת האסתטיקה: ספרות ושירה, ריקוד מסורתי, התאמת ובחירת הקימונו, שזירת פרחים, טקס התה, אומנות השיחה ומשחקי חברה.

יום 8 | קיוטו - יאטסו – שירקאווה גו - טאקיאמה

נעזוב את קיוטו אל עבר האלפים היפנים. בדרכנו נעצור לביקור במוזיאון שהוקם לכבודו של חסיד אומות העולם – הרי סוגיהרה – שהיה שגריר יפן בליטא והציל יהודים רבים תוך סיכון חייו וחיי משפחתו.

נמשיך לנקודה קסומה; שירקאווה גו – אזור כפרי אשר נותר מבודד למדי עד תחילת המאה ה-20. האזור ידוע בבתי הגאשו-זוקורי; משמעות השם הינה 'הבנויים בצורת ידיים במחוות תפילה', כיוון שסכך הגג העשוי קש, מזכיר בצורתו כפות ידיים המוצמדות לתפילה. סגנון הבנייה התפתח במשך דורות רבים ומיועד לשאת כמויות עצומות של שלג כבד הנופל באזור בתקופת החורף. נמשיך לחוויה כפרית מסורתית אותנטית בטאקיאמה, השוכנת בלב רכס האלפים היפנים, שרשרת הרים המתנשאת לגובה 3,500 מ'. בתקופה הפיאודלית חשיבותה של העיר היתה טמונה בהיותה מקור לעץ באיכות גבוהה ולנגרים מיומנים ביותר. נטייל בסמטאות העיר העתיקה אשר נשתמרו היטב; בתי עץ ומבשלות סאקה מתקופת האדו, כשפרח בעיר מעמד של סוחרים עשירים. חלק מהבתים הפרטיים שנשתמרו בטאקיאמה הוסבו למוזיאונים המאפשרים הצצה לצורת החיים הקודמת של הסוחרים המקומיים. נבקר באחד העתיקים שבהם.  הערב נצא לביקור במבשלת סאקה… נסיים את היום ברחצה בבריכות מי מעיינות חמים – היכרות עם תרבות הרחצה באונסן.

יום 9 | טאקיאמה - האקונה

נטייל בסמטאות העיר העתיקה אשר נשתמרו היטב; בתי עץ ומבשלות סאקה מתקופת האדו, כשפרח בעיר מעמד של סוחרים עשירים. חלק מהבתים הפרטיים שנשתמרו בטאקיאמה הוסבו למוזיאונים המאפשרים הצצה לצורת החיים הקודמת של הסוחרים המקומיים. נבקר באחד העתיקים שבהם  ונבקר במבשלת סאקה… ניסע להאקונה, האזור המפורסם בשל יופי הטבע והמעיינות החמים בסביבתו. קרבתו לטוקיו הפכה אותו לאחד היעדים הפופולריים ביותר בקרב יפנים המבקשים פסק זמן מאינטנסיביות העיר. נצפה על הר פוג'י. להר הגבוה ביותר ביפן שמור מקום מיוחד בתרבות היפנית. במשך מאות שנים ההעפלה להר היתה טקס דתי. עד סוף המאה שעברה חל איסור על נשים לטפס על ההר, בשל האמונה כי יופיין יעורר את קנאתה וזעמה של האלה השוכנת בסביבה. במוזיאון הקימונו נוכל לראות ואף להרגיש יצירתיות בטקסטיל. איצי'קו קובוטה היה אומן טקסטיל שהקדיש את חייו לחידוש טכניקה מסורתית שכמעט ואבדה, של צביעה וציור על טקסטיל מן המאה ה-15. החזון הייחודי של קובוטה ביצירת סדרת הקימונו שלו, משלב עיצובי נוף דקורטיביים הזורמים מקימונו לקימונו וכתוצאה, יוצרים פנורמה של עונות ונופים. מלבד הקימונו המדהימים עד כדי ריגוש, מבנה המוזיאון מרהיב בפני עצמו.

יום 10 | האקונה - טוקיו

שילוב של טבע ואומנות… כך ייפתח יומנו. נבקר במוזיאון הפתוח לפיסול, הנחשב לאחד המוזיאונים הטובים בעולם לאומנות עכשווית. המתחם מצליח לייצר איזון הרמוני בין טבע לאומנות, באמצעות הצגת פסלים ועבודות אומנות במרחבים הפתוחים, בשילוב נופי העמק וההרים שמסביב.

מוכנה? ממשיכות לטוקיו! עיר שוקקת חיים החושפת את פניה המנוגדים של יפן כולה: גורדי שחקים, מתחמי קניות עצומים, שלטי ניאון מנצנצים, חנויות אופנה יוקרתיות, טכנולוגיה מתקדמת, לצד מנזרים עתיקים, גני זן מטופחים, נשים עטופות בקימונו וסנדלי עץ מסורתיים, אלים המסתתרים במקדשי השינטו.

יום 11 | טוקיו

ביקור בגני הארמון המלכותי של הקיסר, ריאה ירוקה בלבה של טוקיו, יספק לנו הצצה קצרה לעולם הקיסרות היפנית. בין גני הארמון הנרחבים נמצא גן עם כ-350 עצי בונסאי ננסיים בני מאות שנה. הארמון משמש כמעון המגורים הרשמי של הקיסר ונערכים בו גם טקסים רשמיים שונים. מקדש השינטו המפורסם ביותר בטוקיו, הלוא הוא מקדש מייג'י, מוקדש לקיסר מסוף המאה ה-19 שפתח את יפן למערב. רגוע וצנוע להפליא, לא צבעוני או נוצץ, כמו מקומות פולחן אסיאתיים אחרים. המקדש ממוקם בתוך פארק שהצמחיה העשירה שלו ניתנה כתרומה מעולי רגל אל המקדש. כאן מומלץ לכתוב משאלות על פיסות נייר קטנות ולקשור אותן על קיר התפילה, או לנהוג כמו המקומיים: לשים מטבעות בקופסת המנחות, להרכין ראש, למחוא כף פעמיים ולהרכין ראש שוב. המשך דינמי מצפה לנו בכמה מהאזורים שוקקי החיים של טוקיו: רובע גינזה ידוע כאחד מאזורי הקניות היוקרתיים ביותר בעולם! ואחד המפורסמים של העיר בזכות ריכוז של חנויות אופנה, גלריות, מסעדות ובתי קפה. נבקר גם ברובע שיבויה, המוכר מן הסרט 'אבודים בטוקיו'. זהו אחד האזורים ההומים והצבעוניים בעיר ומקום הולדתם של הטרנדים האופנתיים של יפן. סימן היכר בולט של האזור הינו הצומת הגדול שלפני תחנת הרכבת, אותו חוצים המוני אדם בכל פעם כשהרמזור מתחלף לירוק. A night out; סיור ברובע שינג'וקו, אזור הבילויים הפרוע ביותר בטוקיו בימים אלו… מועדוני לילה, מסעדות, ברים, מגדלים ובניינים מרשימים ו… ערב קריוקי משמח!

יום 12 | טוקיו

שוק הדגים של טוקיו הוא השוק הסיטונאי הגדול בעולם לדגים ומאכלי ים. נראה כיצד מטפלים כאן בלמעלה מ-400 סוגים שונים של מאכלי ים; מאצות פשוטות וסרדינים קטנטנים ועד קוויאר וטונות במשקל 300 ק"ג (הביקור מותנה באישור הרשויות). נגיע גם לאקיהברה, "עיר החשמל" – האזור בו מרוכזות מאות חנויות המציגות את כל החידושים וההמצאות בתחום החשמל והאלקטרוניקה. כאן ניתן להתעדכן בתחום, ממש כמו במעין מוזיאון מדע; המוצרים החדישים ביותר מגיעים קודם כל לפה, ורק אז לשאר העולם. נמשיך לשוק וונו – המנוהל על ידי אנשי היאקוזה (המאפיה היפנית). במסעדה יפנית, נשב לשיחה וארוחת ערב עם אישה מקומית; על החיים בקו התפר העדין שבין כללי המסורת והחופש בעידן המודרני.

יום 13 | טוקיו

אם רצית לראות איך מתלבש ומתנהג הנוער היפני, הארג'וקו הוא ה-מקום. נבקר באזור המהווה מרכז תרבות ואופנה חדשנית ביותר של הנוער היפני, המגיע לכאן בתלבושות יצירתיות במיוחד. חנויות בוטיק טרנדיות ויד שנייה, של אביזרים ובגדים, כולם מכווננים לתנודות האופנה והצריכה של בני הנוער, המקפידים מצידם להתעדכן בכל מגמה חדשה.

נגיע לרחוב אומוטה סאנדו, רחוב יוקרתי הכולל מותגי-על מפורסמים. מלבד זאת, הוא גם מציג אריכטקטורה מעניינת המתנגשת עם תרבות השופינג, מה שהופך את הביקור בו לחוויה מיוחדת. נבקר במוזיאון הלאומי, שהוא אחד המוזיאונים הגדולים בעולם לאומנות, הכולל אומנות וארכיאולוגיה מרחבי אסיה, ובמיוחד מיפן.

נצא לסיור טעימות בסופרמרקט המקומי; דרך מעניינת להוסיף וללמוד על התרבות וסגנון החיים העכשווי. מגדל השלטון המטרופוליני של טוקיו נחשב לאחד המרשימים מבין מבני ממשל בעולם. עיצובו של המבנה נועד להידמות לשבב מחשב, וגם להזכיר מראה של קתדרלה גותית. נהנה מתצפית לקראת שקיעה ונקווה לראות את הר פוג'י במרחק. את סיום המסע נציין בארוחת ערב חגיגית המורכבת ממטעמים מקומיים בליווי כוסית סאקה חם ומשמח לבב…

יום 14 | טוקיו - יעד ביניים - תל אביב

בשעות הבוקר נצא בטיסה חזרה לארץ (דרך יעד ביניים).

הדפסה

תאריכי יציאה ומחירים‎כרגע אין תאריכי יציאה לטיול זה.

‎תאריכים יפורסמו בהתאם לעונת הטיולים.

טופס הזמנת טיול
צור קשר


 • המחיר מבוסס על מטיילת בחדר זוגי.
 • תוספת לחדר יחיד: $1,280
 • המחיר למינימום 15 מטיילות.
 • מחיר בסיס: המחיר כולל שירותי קרקע, טיסות, מע"מ ותשר.
 • מיסי נמל: המחיר כולל היטלי בטחון ודלק הנגבים בארץ.
 • מיסי הנמל והיטלי בטחון ודלק עשויים להשתנות בהתאם לעדכונים שמתקבלים מחברות התעופה.
 • עדכון המיסים וההיטלים יתבצע עם הנפקתם בפועל של כרטיסי הטיסה (עד כמה ימים לפני יציאת הטיול).

מחיר הטיול כולל

 • טיסה בין לאומית: כמפורט בתכנית
 • לינה: בתי מלון ברמת ארבעה וחמישה כוכבים, כולל מלון אונסן (מרחצאות יפנים)
 • כלכלה: ארוחות בוקר ועוד 4 ארוחות נוספות
 • תחבורה: אוטובוס ממוזג, למעט יומיים בהם נטייל בעיר ברכבת התחתית ו / או באוטובוס מקומי
 • מפגש עם גיישה
 • ארוחת ערב ומפגש עם אישה מקומית
 • מפגש עם נזיר ומדיטציה במקדש
 • סדנת סידור פרחים
 • התנסות בכתיבת הייקו
 • שיעור קליגרפיה
 • בילוי באונסן
 • ביקור במבשלת סאקה
 • סיור טעימות בסופרמרקט
 • ערב קריוקי
 • נסיעה ברכבת המהירה – השינקנסן
 • סיורים וביקורים: כולל דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול
 • מדריכה ישראלית מצוות החברה; המדריכות שלנו נבחרות בקפידה בזכות מומחיותן והיותן נשים מיוחדות, המונעות מאהבה ליעד בו הן מדריכות. בעלות עומק וידע אינסופי, המטיילות ברחבי העולם, לומדות תרבויות, מסורות ומנהגים, רוכשות חברים מקומיים ואוספות אינספור חוויות וסיפורים
 • מדריכה יפנית דוברת אנגלית לאורך הטיול
 • תשר לנותני השירותים המקומיים
 • מפגש קבוצה; מוזמנת להתארח במשרדנו להיכרות והכנה לקראת היציאה לטיול

מחיר הטיול אינו כולל

 • ביטוח בריאות ומטען
 • ארוחות שלא צויינו בסעיף הכולל
 • שתייה והוצאות אישיות

לפרטים אודות תנאים ואחריות

הערות

 • בטיול ספטמבר חל חג בקיוטו. יתכנו שינויים במסלול בהתאם לזמינות בתי המלון.
 • בקביעת מועד נובמבר, לקחנו בחשבון את עונת השלכת היפה, כאשר העלים מחליפים את צבעם. מכיוון שמדובר במופע טבע, יש לקחת בחשבון כי מזג האוויר בפועל יכול לשנות את הצפוי.
 • בתי המלון העירוניים ביפן הינם קטנים בגודלם, במיוחד חדרי הסינגל.
 • סדר הלינות, הביקור באתרים והמפגשים עם המקומיים עשויים להשתנות בהתאם לזמני הטיסות, מזג האוויר והתנאים בשטח. אנו ממליצות להצטייד בהבנה ובסבלנות לשינויים, אם יהיו. אנו מצידנו נעשה כל שביכולתנו כדי לשמור על התוכנית המקורית ולהעניק לך חוויה מרתקת.
 • המחיר מותנה בקבוצה של מינימום 15 נשים (מקסימום 20).
 • יתכנו שינויים במחיר הטיול עקב שינויים בערך הין היפני לעומת הדולר.
 • עם ההרשמה לטיול מומלץ להנפיק פוליסת ביטוח.
 • מיסי נמל: המחיר כולל היטלי בטחון ודלק הנגבים בארץ, העשויים להשתנות בהתאם לעדכונים שמתקבלים מחברות התעופה. העדכון יתבצע עם הנפקתם בפועל של כרטיסי הטיסה (עד כמה ימים לפני יציאת הטיול) ומחיר הטיול יעודכן בהתאם.
 • משרדנו ממוקמים במתחם החברה הגיאוגרפית.
הדפסה
יפן - הפסטילים שלא תרצו להחמיץ
יפן חוגגת - 7 פסטיבלים יפניים שלא תרצו להחמיץ

ליפנים יש יותר פסטיבלים מאשר ימים בשנה. ריכזנו כאן שבעה מהפסטיבלים המוזרים והיפים ביותר במדינה הרחוקה. חלקם רבי משתתפים וכלל ארציים, חלקם מקומיים וקטנים, וכולם כולם מהווים מחזות מדהימים לצפייה.
קרא עוד
תרבות האוכל ביפן
אוכל ביפן - היסטוריה, תרבות וגיאוגרפיה בצלחת

מה מיוחד באוכל היפני? כיצד הוא מושפע מהגיאוגרפיה של יפן ואיך התפתח לאורך שנים של תמורות היסטוריות? מה מאפיין את תרבות האוכל היפנית? על שאלות אלו ואחרות נענה בכתבה שלפניכם, הכינו את בלוטות הטעם.
קרא עוד
מידע שימושי למטייל ביפן
מידע שימושי למטייל ביפן

מאת החברה הגיאוגרפית

מידע שימושי למטייל ביפן אודות מזג האוויר, אשרת כניסה, חשמל, מטבע ועוד.
קרא עוד
יפן אל מול המערב - מפגש תרבותי מרתק
יפן והמערב

טיול ביפן מזמן מפגש מרתק לא רק עם נופים ואתרים אלא גם עם היסטוריה ותרבות, שהשלכותיהן משתקפות בבני העם היפני, ביחסם כלפי אנשי המערב בכלל והתיירים בפרט. איך הדבר בא לידי ביטוי?? בכתבה הבאה ננסה לענות על "החידה" התרבותית הזאת.
קרא עוד
הפתעה יפנית ושמה קיוטו - טיול מאורגן ליפן
הפתעה יפנית ושמה קיוטו

בתוך יפן הגדולה, בין הערים הומות האדם ולצד הבשורות הטכנולוגיות שהמדינה הזו מייצרת, נמצאת הפתעה ושמה קיוטו – עיר מיוחדת במינה. מה מאפיין אותה? מה מייחד אותה ולמה כדאי להקדיש לה כמה ימים של טיול? היכנסו לכתבה.
קרא עוד
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על יפן
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על יפן

מאת החברה הגיאוגרפית

ליפן היבטים שונים ומגוונים - האנשים, ההיסטוריה, התרבות המיוחדת, המבנה הגיאוגרפי ואוצרות הטבע הופכים אותה ליעד מרתק ומיוחד במינו. אספנו עבורכם עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על יפן.
קרא עוד
דת ביפן - יש חיה כזו?
דת ביפן - יש חיה כזו?

יפן היא ארץ מיוחדת, והגישה כלפי דת ביפן מיוחדת לא פחות. מהן הדתות המרכזיות במדינה? איך ניתן להבחין בין מקדשי שינטו למקדשים בודהיסטים, וכיצד החילוניות והסינקרטיזם משולבים בחיי היום יום של היפנים? על כל אלה בכתבה שלפניכם.
קרא עוד
אתרים נבחרים ביפן
אתרים נבחרים ביפן

מאת החברה הגיאוגרפית

איפה כדאי לבקר ביפן? לפניכם מידע על האתרים המעניינים ביותר יפן, מטוקיו, עיר הבירה המרתקת, המשלבת מסורת וקידמה, ועד אל הרי האלפים היפניים, החוצים את האי הונשו, האי המרכזי בארכיפלג היפני.
קרא עוד