טיולים מאורגנים לדרום אפריקה עם החברה הגיאוגרפית

טיולים מאורגנים לדרום אפריקה

טיולים מאורגנים ופרטיים לדרום אפריקה עם החברה הגיאוגרפית

לטבלת הטיולים המלאה
צור קשר

ערים יפהפיות, שמורות טבע מרהיבות ואתרי ספארי שהעין טרם ראתה, חופים פראיים והרים דרמטיים, דרכי נוף מרגשות ביופיין, עולם של חי וצומח מהעשירים בעולם, ומפגש עם תרבויות מסורתיות ושבטיות – את כל אלה ועוד ניתן לטעום במנות גדושות בדרום אפריקה, תוך לגימה של יין משובח כמובן.

דרום אפריקה היא לבטח המדינה המגוונת ביותר ביבשת אפריקה ובזאת ייחודה. לצד הטבע האדיר בנופיו, בצמחייתו ובעיקר בבעלי החיים הרבים והמיוחדים שבו, דרום אפריקה מגישה למטיילים בה ערים קוסמופוליטיות תוססות עם ארכיטקטורה מרתקת, מוזיאונים מגוונים, מקומות בילוי ומרכזי קניות שוקקים. את מרקם הניגודים הזה משלימות עיירות קיט ונופש עמוסות תיירים ובליינים, לצד כפרי הזולו, המשמרים תרבות מסורתית וחיים שבטיים.

טיול מאורגן לדרום אפריקה מוביל את המטיילים לסייר באתרים הנחשקים ביותר, המציגים את פניה השונות של דרום אפריקה: ערים כמו יוהנסבורג שעברה תהפוכות מרתקות או קייפטאון התוססת עם שכונות היוקרה שלה, שמעליהן מתנשא הר השולחן התלול והמרשים, שמורות טבע מקסימות כמו כף התקווה הטובה על נופיה היפים ומושבות הפינגווינים וכלבי הים, אתרי ספארי מרגשים כמו הפארק הלאומי קרוגר, בו ניתן לפגוש את "חמשת הגדולים": אריות, פילים, קרנפים, נמרים ובופאלו לצד בעלי חיים רבים נוספים, ודרכי היין הפסטורליות העוברות בין כרמים, יקבים, עיירות מקסימות וחוות יענים.

כל הצבעוניות הזו מרוכזת במדינה אחת, שמזמנת למטייליה טיול בלתי נשכח.

טיול סוג טיול יציאה ימים מדריך סטטוס הערות
טיול לדרום אפריקה טיול מאורגן10/10/1916מיקי קליינמןמלא
טיול לדרום אפריקה טיול מאורגן10/10/1916גד עזריציאה מובטחת
טיול לדרום אפריקה טיול מאורגן14/10/1912מיכל רוטיציאה מובטחתטיסות אתיופיאן איירליינס
קייפ טאון והר השולחן - טיול מאורגן לדרום אפריקה
קייפ טאון - היעדים השווים ביותר

קייפטאון היא אחת הערים היפות והמפורסמות בדרום אפריקה, הממוקמת בתפאורה מושלמת בין הרים מרהיבים לאוקיינוס הכחול. אם אתם מתכננים טיול בדרום אפריקה, היכנסו לכתבה וגלו מהם הם האתרים שאסור לכם להחמיץ בקייפ טאון.
קרא עוד
דברים מעניינים שכדאי לדעת על דרום אפריקה
דברים מעניינים שכדאי לדעת על דרום אפריקה

מאת החברה הגיאוגרפית

לדרום אפריקה היבטים שונים ומגוונים - האנשים, ההיסטוריה, התרבות המיוחדת, המבנה הגיאוגרפי ואוצרות הטבע הופכים אותה ליעד מרתק ומיוחד במינו. אספנו עבורכם כמה דברים מעניינים שכדאי לדעת על דרום אפריקה.
קרא עוד
טיול מאורגן לדרום אפריקה - מפלי ויקטוריה בדרום יבשת אפריקה
מפלי ויקטוריה - משבעת פלאי הטבע של העולם

אין דרך ממשית לתאר את תחושת ההתפעמות והתרוממות הרוח המלוות כל אדם שזוכה לעמוד מול מפלי ויקטוריה האדירים – אחת מנקודות השיא של כל טיול בדרום יבשת אפריקה. בכתבה הבאה ניסינו בכל זאת להסביר בכמה מילים מה צפוי למטיילים המגיעים למפלים האדירים.
קרא עוד
טיול מאורגן לדרום אפריקה - קרנף רחב שפה
פארק קרוגר – טבע פלאי בסוואנה האפריקנית

כל מי שהיה בפארק קרוגר בדרום אפריקה יודע – זה אחד היעדים הפופולריים בעולם לחובבי טבע. אריות נוהמים או היפופוטמים רובצים? קרוקודילים בפה פעור או דהרת הזברות? לא צריך לבחור – כולם בפארק קרוגר. היכנסו לכתבה וגלו את הספארי שישאיר גם אתכם עם פה פעור.
קרא עוד
מידע שימושי למטייל בדרום אפריקה
מידע שימושי למטייל בדרום אפריקה

מאת החברה הגיאוגרפית

מידע שימושי למטייל בדרום אפריקה אודות מזג האוויר, אשרת כניסה, חשמל, מטבע ועוד.
קרא עוד
חופשה לא שגרתית - טיול מאורגן לדרום אפריקה
דרום אפריקה - חופשה לא שגרתית

בדרום אפריקה מתקיים שילוב מיוחד במינו בין חופים שלווים, לגונות תכולות, צוקי חוף סלעיים, קניונים רבי הוד, מדבריות וכמובן – שמורות טבע מפוארות. יחד עם פסיפס אנושי מרהיב, ערים קוסמופוליטיות, מרכזי קניות מתקדמים ורשת כבישים נוחה, זהו בהחלט אחד היעדים שאסור לפספס.
קרא עוד
אתרים נבחרים בדרום אפריקה
אתרים נבחרים בדרום אפריקה

מאת החברה הגיאוגרפית

איפה כדאי לבקר בדרום אפריקה? לפניכם מידע על האתרים המעניינים ביותר בדרום אפריקה, מאימפמלאנגה היפייפיה ועד אחת משמורות הטבע היפות המעניינות ביותר בעולם, שמורת קרוגר.
קרא עוד