טיולים מאורגנים לדרום אפריקה עם החברה הגיאוגרפית

טיולים מאורגנים לדרום אפריקה

טיולים מאורגנים ופרטיים לדרום אפריקה עם החברה הגיאוגרפית

לטבלת הטיולים המלאה
צור קשר

ערים יפהפיות, שמורות טבע מרהיבות ואתרי ספארי שהעין טרם ראתה, חופים פראיים והרים דרמטיים, דרכי נוף מרגשות ביופיין, עולם של חי וצומח מהעשירים בעולם, ומפגש עם תרבויות מסורתיות ושבטיות – את כל אלה ועוד ניתן לטעום במנות גדושות בדרום אפריקה, תוך לגימה של יין משובח כמובן.

דרום אפריקה היא לבטח המדינה המגוונת ביותר ביבשת אפריקה ובזאת ייחודה. לצד הטבע האדיר בנופיו, בצמחייתו ובעיקר בבעלי החיים הרבים והמיוחדים שבו, דרום אפריקה מגישה למטיילים בה ערים קוסמופוליטיות תוססות עם ארכיטקטורה מרתקת, מוזיאונים מגוונים, מקומות בילוי ומרכזי קניות שוקקים. את מרקם הניגודים הזה משלימות עיירות קיט ונופש עמוסות תיירים ובליינים, לצד כפרי הזולו, המשמרים תרבות מסורתית וחיים שבטיים.

טיול מאורגן לדרום אפריקה מוביל את המטיילים לסייר באתרים הנחשקים ביותר, המציגים את פניה השונות של דרום אפריקה: ערים כמו יוהנסבורג שעברה תהפוכות מרתקות או קייפטאון התוססת עם שכונות היוקרה שלה, שמעליהן מתנשא הר השולחן התלול והמרשים, שמורות טבע מקסימות כמו כף התקווה הטובה על נופיה היפים ומושבות הפינגווינים וכלבי הים, אתרי ספארי מרגשים כמו הפארק הלאומי קרוגר, בו ניתן לפגוש את "חמשת הגדולים": אריות, פילים, קרנפים, נמרים ובופאלו לצד עוד חיות רבות, מפלים מרהיבים כמו מפלי ויקטוריה שעל נהר הזמבזי, ודרכי היין הפסטורליות העוברות בין כרמים, יקבים, עיירות מקסימות וחוות יענים.

כל הצבעוניות הזו מרוכזת במדינה אחת, שמזמנת למטייליה טיול בלתי נשכח.

טיול סוג טיול יציאה ימים מדריך סטטוס הערות
טיול לדרום אפריקה טיול מאורגן21/09/1817מיכל רוט
טיול לדרום אפריקה טיול מאורגן21/09/1817מיקי קליינמןמקומות אחרוניםבחגי תשרי
טיול לדרום אפריקה טיול מאורגן01/12/1817דקלה ברלינסקיבחנוכה