טיול מאורגן ליפן עם החברה הגיאוגרפית

טיולים מאורגנים ליפן

טיולים מאורגנים ופרטיים ליפן עם החברה הגיאוגרפית

לטבלת הטיולים המלאה
צור קשר

טיול מאורגן ליפן עם החברה הגיאוגרפית

מה מחבר בין נופי טבע מופלאים לבין מקדשים וטקסים מסורתיים? מה הקשר בין מטרופולין צפוף, טכנולוגי ומדוגם לבין ישיבה קולקטיבית תחת עצי דובדבן פורחים? זה רק אחד מהניגודים המשתלבים בתוך ארץ איים קסומה אחת, ארץ השמש העולה – יפן.

ייחודה של יפן משתקף בשילוב ההרמוני בין חדש וישן, בין מסורת עתיקת יומין של קיסרים, שוגונים, סמוראים וגיישות, לבין ענקי אלקטרוניקה ורכב הפועלים בתוך מעצמה תעשייתית מודרנית. רק ביפן אפשר להכיל בנשימה אחת טקסי תה ושזירת פרחים יחד עם רכבות מהירות השועטות ממקום למקום כמו בסרט בדיוני.

טיול מאורגן ליפן מזמן הרבה יותר ממפגש עם ארץ נופים ואטרקציות תיירותיות. זהו מפגש עם תרבות שונה, עם קודים התנהגותיים שאינם מוכרים לתייר המערבי ועם חוויה חושית אדירה, שעוברת ממראות הרי הגעש והמקדשים אל טעמי הסושי והסאקה, מריחות האמבט המסורתי ועד לצלילי הקריוקי.

ערי יפן שונות ומיוחדות. בטוקיו ניתן לסייר בין גורדי שחקים ומוזיאונים לבין מקדשים ופגודות, קיוטו ידועה בגניה היפים ובהיותה מרכז תרבותי, בנארה הדתית שוכן פסל הבודהה הגדול ביפן, הירושימה היא עיר משגשגת שצמחה מבין הריסות פצצת האטום, בניקו מומלץ לסייר בין מקדשים יפהפיים ובראשם מקדש טושוגו על פסליו המפורסמים, ובעיירה האקונה אפשר לטבול במעיינות חמים ולהשקיף על הר הפוג'י – סמלה של יפן.

את תחילת האביב היפני מסמלת ה"סאקורה" – פריחת הדובדבן המפורסמת. גל הפריחה שצובע את יפן בוורוד ולבן, סוחף איתו מיליוני יפנים ותיירים שיוצאים אל הטבע והגנים כדי לשבת מתחת לפרחים ולחגוג את הפריחה הנערצת בפסטיבל – אכן, הפסטיבלים ביפן עשויים להיות מוזרים לעין המערבית, אבל הם מרהיבים ובעלי סגנון חגיגות ייחודי.

טיול מאורגן ליפן הוא הדרך המיטבית לחוות את אחת המדינות המיוחדות בעולם.

טיול סוג טיול יציאה ימים מדריך סטטוס הערות
טיול נשים ליפן נשים12/09/1814דורית גבאיטיסות קתאי פסיפיק. חזרה לארץ ביום מס' 15
טיול ליפן טיול מאורגן20/09/1815מורן חאלהמלאבחגי תשרי | טיסות בקתאי פסיפיק
טיול ליפן, כולל האי נאושימה טיול מאורגן22/09/1817רז שרבליסמקומות אחרוניםבחגי תשרי | בטיסות קתאי פסיפיק | במסלול מעט שונה
טיול ליפן 13 יום טיול מאורגן20/10/1813אהרון סטרוליציאה מובטחתטיסות בקוריאן אייר  
טיול ליפן טיול מאורגן25/10/1815זאביק רילסקייציאה מובטחתבשלכת | בטיסות קוריאן אייר
טיול נשים ליפן נשים07/11/1814דורית גבאיבשלכת. טיסות אל על. חזרה לארץ ביום מס' 14 | לילה בהירושימה ולילה באוקיאמה (במקום 2 לילות בהירושימה)
טיול קולינרי ליפן טיול מאורגן08/11/1815רז שרבליסבטיסות קוריאן אייר
טיול ליפן טיול מאורגן10/11/1815מורן חאלהבשלכת | בטיסות קוריאן אייר
טיול ליפן טיול מאורגן06/12/1815רז שרבליסבמסלול שונה וייחודי בעקבות סופרים
טיול ליפן 15 יום טיול מאורגן06/12/1815רז שרבליסבטיסות קוריאן אייר
טיול ליפן למתקדמים טיול מאורגן26/07/1915יפורסם בהמשךטיסות בקוריאן אייר
טיול ליפן וסיאול טיול מאורגן15תאריכים יפורסמו בהתאם לעונה
הקודם
1
...
2
הבא
מידע שימושי למטייל ביפן
מידע שימושי למטייל ביפן

מאת החברה הגיאוגרפית

מידע שימושי למטייל ביפן אודות מזג האוויר, אשרת כניסה, חשמל, מטבע ועוד.
קרא עוד
יפן - הפסטילים שלא תרצו להחמיץ
יפן חוגגת - 7 פסטיבלים יפניים שלא תרצו להחמיץ

ליפנים יש יותר פסטיבלים מאשר ימים בשנה. ריכזנו כאן שבעה מהפסטיבלים המוזרים והיפים ביותר במדינה הרחוקה. חלקם רבי משתתפים וכלל ארציים, חלקם מקומיים וקטנים, וכולם כולם מהווים מחזות מדהימים לצפייה.
קרא עוד
אתרים נבחרים ביפן
אתרים נבחרים ביפן

מאת החברה הגיאוגרפית

איפה כדאי לבקר ביפן? לפניכם מידע על האתרים המעניינים ביותר יפן, מטוקיו, עיר הבירה המרתקת, המשלבת מסורת וקידמה, ועד אל הרי האלפים היפניים, החוצים את האי הונשו, האי המרכזי בארכיפלג היפני.
קרא עוד
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על יפן
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על יפן

מאת החברה הגיאוגרפית

ליפן היבטים שונים ומגוונים - האנשים, ההיסטוריה, התרבות המיוחדת, המבנה הגיאוגרפי ואוצרות הטבע הופכים אותה ליעד מרתק ומיוחד במינו. אספנו עבורכם עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על יפן.
קרא עוד
דת ביפן - יש חיה כזו?
דת ביפן - יש חיה כזו?

יפן היא ארץ מיוחדת, והגישה כלפי דת ביפן מיוחדת לא פחות. מהן הדתות המרכזיות במדינה? איך ניתן להבחין בין מקדשי שינטו למקדשים בודהיסטים, וכיצד החילוניות והסינקרטיזם משולבים בחיי היום יום של היפנים? על כל אלה בכתבה שלפניכם.
קרא עוד
הפתעה יפנית ושמה קיוטו - טיול מאורגן ליפן
הפתעה יפנית ושמה קיוטו

בתוך יפן הגדולה, בין הערים הומות האדם ולצד הבשורות הטכנולוגיות שהמדינה הזו מייצרת, נמצאת הפתעה ושמה קיוטו – עיר מיוחדת במינה. מה מאפיין אותה? מה מייחד אותה ולמה כדאי להקדיש לה כמה ימים של טיול? היכנסו לכתבה.
קרא עוד
יפן אל מול המערב - מפגש תרבותי מרתק
יפן והמערב

טיול ביפן מזמן מפגש מרתק לא רק עם נופים ואתרים אלא גם עם היסטוריה ותרבות, שהשלכותיהן משתקפות בבני העם היפני, ביחסם כלפי אנשי המערב בכלל והתיירים בפרט. איך הדבר בא לידי ביטוי?? בכתבה הבאה ננסה לענות על "החידה" התרבותית הזאת.
קרא עוד