טיול מאורגן לקובה עם החברה הגיאוגרפית
צילום: נעם סלע

טיולים מאורגנים לקובה

טיולים מאורגנים ופרטיים לקובה עם החברה הגיאוגרפית

לטבלת הטיולים המלאה

קובה

צור קשר

טיול מאורגן לקובה עם החברה הגיאוגרפית

טעם של רום וניחוח טבק, צלילי סלסה, ממבו וצ'ה צ'ה המתנגנים מחצרות בתיהן של שכונות צבעוניות, מכוניות אמריקאיות של פעם, עגלות רתומות לסוסים, סמלים וציטוטים של צ'ה גווארה וקסטרו, ילדים מתאמנים בכדור בסיס עם מטאטאים ופקקי בקבוקים, ומבוגרים משחקים בדומינו על שולחן מאולתר… כך נראה, נשמע ומרגיש הרחוב הקובני הפשוט והמרתק, המתנהל בדרך ובקצב משלו.

טיול לקובה זו חוויה שלא דומה לשום דבר אחר. הזמן בה עצר מלכת, וזה מה שעושה אותה כל כך מיוחדת ואותנטית. מכיוון ששעריה נפתחו לעולם הגדול רק בשנים האחרונות, ההשפעות המערביות עדיין לא ניכרות בה. עם זאת, כעת שעריה פתוחים, ועקב חידוש היחסים בין קובה לארה"ב ב-2015 נוהרים אליה גם תיירים אמריקאים רבים. המהלכים האלה עשויים לשנות את אופייה, ולכן מומלץ לבקר בה במהרה, כשהיא עוד יפה ותמימה: קובה שמשלבת בתוכה תערובת של ניגודים – השמחה והקושי חיים בה יחד, כמו הסוציאליזם והדיקטטורה, הקומוניזם והקפיטליזם, העוני שעוד לא תם והעושר הטכנולוגי שכבר מתדפק על דלתותיה.

טיול מאורגן לקובה מגלה את פניה הרבגוניות – התושבים החמים שמארחים תיירים ב"קאסות" שלהם, השווקים העמוסים בעבודות יד וחפצי אמנות, המוזיאונים שמספרים את סיפורי המהפכה ומזמנים הצצה להיסטוריה המפוארת של המדינה, המבנים הקולוניאליים, הארמונות העתיקים – את כל אלה ועוד תוכלו לחוות במהלך טיול לקובה ובעריה השונות, מהוואנה התוססת ועד ויניאלס הפסטורלית, מאזוריה הכפריים של טרינידד ועד לחיי הלילה של סנטיאגו דה קובה.

מעבר לרחוב הקובני מתגלים הנופים המרהיבים: חופים קאריביים שובים ביופיים, יערות גשם עבותים, מערות ייחודיות, מבצרים מרשימים, נחלים צלולים ועוד. המגוון העצום הזה פותח בפני המטיילים אינספור אפשרויות לפעילויות, מביקור באתר היסטורי ועד לרכיבה על סוסים, מסיור במפעל סיגרים ועד לצלילה בחוף זהוב ועוד ועוד. בואו להתאהב בקובה עם החברה הגיאוגרפית – כשתחזרו, תבינו!

טיול סוג טיול יציאה ימים מדריך סטטוס הערות
טיול לקובה וקוסטה ריקה טיול מאורגן10/11/1915מוטי סבאג
טיול לקובה וקוסטה ריקה טיול מאורגן21/01/2015ענת עינב
טיול לקובה, פנמה וטרינידד טיול מאורגן16תאריכים יפורסמו בהתאם לעונה
טיול לקובה וקוסטה ריקה טיול מאורגן16תאריכים יפורסמו בהתאם לעונה
טיול לקובה וקוסטה ריקה טיול מאורגן15תאריכים יפורסמו בהתאם לעונה
טיול לקובה טיול מאורגן12תאריכים יפורסמו בהתאם לעונה