טיולים גיאוגרפים עם מיטב המומחים | החברה הגיאוגרפית
טיולים גיאוגרפים עם מיטב המומחים | החברה הגיאוגרפית
03-5639000

לאן

בחרו יעד

איך

בחרו סוג טיול

סוגי טיולים מיוחדים

מתי

בחרו תאריך

טיול מאורגן לקובה עם החברה הגיאוגרפית

צילום: נעם סגן-כהן

טיולים מאורגנים לקובה

טיול מאורגן לקובה עם החברה הגיאוגרפית

טעם של רום וניחוח טבק, צלילי סלסה, ממבו וצ’ה צ’ה המתנגנים מחצרות בתיהן של שכונות צבעוניות, מכוניות אמריקאיות של פעם, עגלות רתומות לסוסים, סמלים וציטוטים של צ’ה גווארה וקסטרו, ילדים מתאמנים בכדור בסיס עם מטאטאים ופקקי בקבוקים, ומבוגרים משחקים בדומינו על שולחן מאולתר… כך נראה, נשמע ומרגיש הרחוב הקובני הפשוט והמרתק, המתנהל בדרך ובקצב משלו.

טיול לקובה זו חוויה שלא דומה לשום דבר אחר. הזמן בה עצר מלכת, וזה מה שעושה אותה כל כך מיוחדת ואותנטית. מכיוון ששעריה נפתחו לעולם הגדול רק בשנים האחרונות, ההשפעות המערביות עדיין לא ניכרות בה. עם זאת, כעת שעריה פתוחים, ועקב חידוש היחסים בין קובה לארה”ב ב-2015 נוהרים אליה גם תיירים אמריקאים רבים. המהלכים האלה עשויים לשנות את אופייה, ולכן מומלץ לבקר בה במהרה, כשהיא עוד יפה ותמימה: קובה שמשלבת בתוכה תערובת של ניגודים – השמחה והקושי חיים בה יחד, כמו הסוציאליזם והדיקטטורה, הקומוניזם והקפיטליזם, העוני שעוד לא תם והעושר הטכנולוגי שכבר מתדפק על דלתותיה.

טיול מאורגן לקובה מגלה את פניה הרבגוניות – התושבים החמים שמארחים תיירים ב”קאסות” שלהם, השווקים העמוסים בעבודות יד וחפצי אמנות, המוזיאונים שמספרים את סיפורי המהפכה ומזמנים הצצה להיסטוריה המפוארת של המדינה, המבנים הקולוניאליים, הארמונות העתיקים – את כל אלה ועוד תוכלו לחוות במהלך טיול לקובה ובעריה השונות, מהוואנה התוססת ועד ויניאלס הפסטורלית, מאזוריה הכפריים של טרינידד ועד לחיי הלילה של סנטיאגו דה קובה.

מעבר לרחוב הקובני מתגלים הנופים המרהיבים: חופים קאריביים שובים ביופיים, יערות גשם עבותים, מערות ייחודיות, מבצרים מרשימים, נחלים צלולים ועוד. המגוון העצום הזה פותח בפני המטיילים אינספור אפשרויות לפעילויות, מביקור באתר היסטורי ועד לרכיבה על סוסים, מסיור במפעל סיגרים ועד לצלילה בחוף זהוב ועוד ועוד. בואו להתאהב בקובה עם החברה הגיאוגרפית – כשתחזרו, תבינו!

מעוניינים להצטרף לטיול?
נמצאו שגיאות בטופס

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר
שניות לאישור

תודה שפניתם אלינו! 
ניצור איתכם קשר בקרוב

כל הטיולים לקובה
טיולסוג טיוליציאהימיםמדריךסטטוסהערות