טיולים גיאוגרפים עם מיטב המומחים | החברה הגיאוגרפית
טיולים גיאוגרפים עם מיטב המומחים | החברה הגיאוגרפית
03-5639000

לאן

בחרו יעד

איך

בחרו סוג טיול

סוגי טיולים מיוחדים

מתי

בחרו תאריך

טיול מאורגן לגאורגיה עם המומחים של החברה הגיאוגרפית

טיולים מאורגנים לגאורגיה

טיול מאורגן לגאורגיה עם החברה הגיאוגרפית

קפסולה של טבע, היסטוריה ותרבות

ערים שוקקות, כפרים פסטורליים, נופים הרריים רבי עוצמה, עמקים מוריקים עם פרחים ועדרי בקר, נהרות זורמים, חופים יפהפיים, כנסיות מרשימות, אתרים עתיקים – כל אלה ועוד נגלים לעיני המטיילים בגאורגיה. טעם החצ’פורי המתפצפץ בפה ומתערבב בלגימות יין גאורגי מובחר, זהו רק רמז לנפלאות המטבח הגאורגי שמשלים את החוויה. בין אם הגעתם לטייל עצמאית ובין אם במסגרת טיול מאורגן לגאורגיה המרתקת בשפעת נופיה, באדריכלות שלה ובמורשתה התרבותית וההיסטורית – מובטח לכם להיכבש בקסמיה של הארץ המיוחדת הזאת.

יש בגאורגיה חום אנושי רב המתבטא בהכנסת האורחים של התושבים המקומיים. יש בה פשטות ממגנטת, בלי יומרות אך עם קסם ואותנטיות. יש בה דרכים עוצרות נשימה, אידיאליות לטיולי הג’יפים הרבים המתקיימים בהן. בערים כמו טביליסי הבירה מתגלה הצד המודרני והעכשווי יותר של גאורגיה – כאן אפשר לסייר בהנאה רבה בסמטאות העיר העתיקה, לבקר בכנסיות יפות, לשוטט בשווקים תוססים וצבעוניים, וליהנות מהקולינריה הגיאורגית ומחיי הלילה במסעדות ובבתי הקפה.

במהלך טיול בגיאורגיה מתגלות פנים שונות ורבגוניות. מצד אחד עיירות חוף כמו בטומי, המזמינה תיירים לנפוש בה ולסייר בין פניני האדריכלות שברחובותיה, ומצד שני אושגולי – היישוב הגבוה באירופה עם מגדלי השמירה מימי הביניים והר השחארה על פסגתו המושלגת. מצד שלישי, מוזיאון סטלין בעיר הולדתו גורי, ומצד רביעי שמורות טבע מרהיבות ונופים פראיים. ועוד ועוד צדדים שנסתרים ומתגלים.

האם זו ההיסטוריה שחיה ונושמת בכל פינה? האם אלה מראות הטבע המרהיבים? אולי טעמי האוכל או האנשים הפשוטים והחמים? מה באמת גורם לריגוש ולהנאה שחווה כל מטייל בגאורגיה? אתם מוזמנים לבקר בה ולמצוא את התשובה בעצמכם.

למעוניינים לטייל באופן עצמאי, המומחה שלנו לגאורגיה יתאים טיול בהתאם לדרישותיכם, הזמן הנוח לכם ותחומי העניין שלכם.
לקביעת פגישה צרו קשר עם אורי: ori@geotours.com או בטלפון 03-5639019

מעוניינים להצטרף לטיול?
נמצאו שגיאות בטופס

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר
שניות לאישור

תודה שפניתם אלינו! 
ניצור איתכם קשר בקרוב

כל הטיולים לגאורגיה

טיולסוג טיוליציאהימיםמדריךסטטוסהערות
כדאי לקרוא