טיולים מאורגנים לויאטנם
צילום: שמוליק אדמון

טיולים מאורגנים לויאטנם

טיולים מאורגנים ופרטיים לויאטנם עם החברה הגיאוגרפית

לטבלת הטיולים המלאה
צור קשר

טיול מאורגן לויאטנם עם החברה הגיאוגרפית

ויאטנם במזרח אסיה נחשבת ליעד מושך ומסקרן במיוחד. כמה עשרות שנים אחרי המלחמה המפורסמת, ויאטנם מציגה בפני תיירים מן המערב את מזרח אסיה במיטבה – טראסות האורז היפות, המרחבים הירוקים, הג'ונגלים העבותים והערים המתפתחות. טיול מאורגן לויאטנם מפגיש אותנו עם המדינה היפה ביותר בדרום-מזרח אסיה: המראות, הריחות, הטעמים והאנשים יוצרים פסיפס חושני מיוחד במינו. כל אלה, בתוספת התרבות העתיקה, המקדשים היפים והמורשת הצרפתית, שעדיין מורגשת היטב במדינה, יוצרים יעד מרתק מאין כמותו.

הטיולים המאורגנים שלנו לויאטנם משלבים את הערים המרכזיות של ויאטנם, האנוי וסייגון (הו צ'י מין), יחד עם ביקורים בשבטים של אזור הצפון (סאפא), וטיולים באזור דלתת הנהר האדום ומפרץ האלונג היפהפה, אתר הנוף המפורסם ביותר בויאטנם. נכיר לעומק את ההיסטוריה המרתקת, את החיים באזורי הכפר הנידחים בהם חיים חקלאיים המשתמשים בשיטות גידול ייחודיות על המים, נבקר בשווקים צפים וניהנה ממטבח אקזוטי וטעים במיוחד.
בטיולים אלה אנו משלבים ביקור גם במדינות השכנות, קמבודיה ולאוס, כל אחת מהן מוסיפה עוד נדבך מעניין למפגש של המטייל עם האזור המרתק הזה של דרום מזרח אסיה.

למעוניינים לטייל באופן עצמאי, המומחית שלנו לויאטנם תתאים טיול בהתאם לדרישותיכם, הזמן הנוח לכם ותחומי העניין שלכם. לפרטים צרו קשר עם מירב: meiravn@geotours.com או בטלפון 03-5639047.

למה עם הגיאוגרפית?

טיול עומק בויאטנם דורש היכרות מעמיקה עם היעד, התרבות המקומית, לוחות זמנים של אירועים ושווקים מקומיים ועוד. לחברה הגיאוגרפית ניסיון של למעלה מ-40 שנה בהוצאת טיולים מאורגנים לויאטנם והיכרות מעמיקה עם היעד. האופרייטורים והמדריכים שלנו מכירים את ויאטנם מקרוב, ובעלי ידע נרחב והיכרות ממקור ראשון עם כל המקומות אליהם אנו מגיעים ובתי המלון בהם אנו לנים בטיולים.
וכמו תמיד בטיולים שלנו, גם הטיולים לויאטנם יוצאים בקבוצות קטנות, עם מדריכים מומחים.

טיול סוג טיול יציאה ימים מדריך סטטוס הערות
טיול לויאטנם וקמבודיה טיול מאורגן18/11/1817סיון גוטמןיציאה מובטחתבטיסות אל על
טיול לויאטנם וקמבודיה טיול מאורגן16/12/1817שי ניבמקומות אחרוניםבטיסות אל על
טיול לויאטנם וקמבודיה טיול מאורגן23/12/1817גל אזולאילאור הביקוש - פתחנו טיול נוסף!בטיסות אל על
טיול לויאטנם וקמבודיה טיול מאורגן13/01/1917דוד גלילייציאה מובטחתבטיסות אל על
טיול לויאטנם וקמבודיה טיול מאורגן28/01/1917סיון גוטמןבטיסות אל על | בראש השנה הויאטנמי הנחגג ברחובות המוארים עם תהלוכות, תחפושות, מופעי אש ודרקונים.
טיול לויאטנם וקמבודיה טיול מאורגן11/02/1917עילי גולןיציאה מובטחתבטיסות אל על
טיול לויאטנם וקמבודיה טיול מאורגן03/03/1917גל אזולאיבטיסות אל על
טיול לויאטנם וקמבודיה טיול מאורגן11/04/1917עילי גולןכולל ליל הסדר | טיסות בקתאי פסיפיק | טיול של 14 יום לויאטנם (ללא קמבודיה). חזרה מסייגון
טיול לויאטנם וקמבודיה טיול מאורגן21/04/1917עילי גולןבחופשת הפסח | בטיסות אל על
טיול לויאטנם, קמבודיה ולאוס טיול מאורגן19תאריכים יפורסמו בהתאם לעונה
הקודם
1
...
2
הבא