טיולים מאורגנים לאוסטרליה והפסיפיק
צילום: PNG Tourism Board

טיולים מאורגנים לאוסטרליה והפסיפיק

טיולים מאורגנים ופרטיים לאזור הפסיפיק – מאוסטרליה הגדולה והמגוונת, דרך נופי בראשית מרהיבים בניו זילנד, ועד אל האיים הפראיים ביותר בדרום האוקינוס השקט, בהם חיים שבטים ייחודיים, המקיימים טקסים ססגוניים ואורחות חיים שלא השתנו מזה מאות שנים.

לטבלת הטיולים המלאה

לאן באוסטרליה והפסיפיק?

איך?

מתי?

צור קשר

נופים פראיים ושבטים ססגוניים באוקינוס השקט

יבשת אוסטרליה "הוגשה" לבריטניה בשנת 1770 על ידי הקפטן והקרטוגרף ג'יימס קוק. הבריטים חיפשו מקומות מרוחקים, כדי להקים בהם מושבות עונשין לפושעים מכל גיל, מוצא ומין… כ-40,000 שנה קודם לכן כבר צלחו האוסטרלואידים, תושביה הראשונים של אוסטרליה, את ים אראפורה. היום קוראים לבני הגזע הזה אבּוריג'ינים. הם הגיעו ליבשת על בולי עץ מגולפים והתנחלו בכל מרחביה – בג'ונגלים ובביצות המנגרובים, במדבריות ובהרים. מתוך מושבת העונשין צמחה קהילה, שבשלהי האלף השני כבר הייתה מעצמה אזורית, עם מרכזי מחקר ואקדמיה, ספרות ומוסיקה.
שכנתה של אוסטרליה ממזרח היא ניו זילנד, מדינת האיים. המאורים, בני ניו זילנד הראשונים, הם מן הגזע הפולינזי; אנשים גדלי גוף, שגבריהם היו מקועקעים משורשי שער ראשיהם ועד לבהונות רגליהם. הם התנחלו באיים אלה, שאליהם הגיעו בסירות קאנו מאזור טהיטי כבר במאה ה-14. עד היום הם מהווים כ-14% מכלל יושבי ניו זילנד, שרובם ממוצא בריטי – ממש כמו באוסטרליה השכנה. בשנת 1840 נאלצו למסור לשלטון בריטניה את האי הגדול שלהם, ומאותה שנה הרסו ההתנצרות והעיור את תרבותם. המתיישבים החדשים גילו שהאיים האלו הרריים וגעשיים, עמוסים בנופים שהם מהיפים בעולם, עם פוטנציאל מפתה של חיי אושר ושלווה.
פפואה ניו גיני, השוכנת מצפון לאוסטרליה, היא אחת המדינות המרתקות בעולם. באי השני בגודלו בעולם חיים בני 800 שבטים, לכל אחד מהם תרבות, מסורת, מראה ומנהגים שונים ומגוונים. עולם הטבע בפפואה ניו גיני יפהפה ומיוחד. בני השבטים גרים בתוך יערות טרופיים, מוקפים סחלבים, ציפורי גן עדן ובעלי חיים רבים.

טיול סוג טיול יציאה ימים מדריך סטטוס הערות
שייט בפפואה ניו גיני טיול מאורגן26/10/1921שחר זיולאתר השייט
טיול עומק לניו זילנד טיול מאורגן05/02/2022זאביק רילסקייציאה מובטחת
טיול לפפואה ניו גיני טיול מאורגן27/06/2018רז שרבליס
טיול להוואי טיול מאורגן15תאריכים יפורסמו בהתאם לעונה
טיולי חורף דרומית לקו המשווה
טיולי חורף דרומית לקו המשווה

כשבישראל שורר חורף, בחצי הכדור הדרומי הקיץ בשיאו. אם כך, זה הזמן לצאת לטיולים ליעדים הממוקמים בחלקו התחתון של קו המשווה. בכתבה שלפניכם כמה יעדים מעניינים שמומלץ לטייל בהם, במיוחד כשאצלנו קר וגשום.
קרא עוד
מידע שימושי למטייל באוסטרליה
מידע שימושי למטייל באוסטרליה

מאת החברה הגיאוגרפית

מידע שימושי למטייל באוסטרליה אודות מזג האוויר, אשרת כניסה, חשמל, מטבע ועוד.
קרא עוד
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ניו-זילנד
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ניו-זילנד

מאת החברה הגיאוגרפית

לניו-זילנד היבטים שונים ומגוונים - האנשים, ההיסטוריה, התרבות המיוחדת, המבנה הגיאוגרפי ואוצרות הטבע הופכים אותה ליעד מרתק ומיוחד במינו. אספנו עבורכם עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ניו-זילנד.
קרא עוד
אתרים נבחרים באוסטרליה
אתרים נבחרים באוסטרליה

מאת החברה הגיאוגרפית

איפה כדאי לבקר באוסטרליה? לפניכם מידע על האתרים המעניינים ביותר באוסטרליה, מהערים הגדולות סידני ומלבורן, ועד אל נופיו המרהיבים של האי טסמניה - הרים, קרחונים, אגמים, יערות, מפלים, מצוקים ונהרות פרא.
קרא עוד
אתרים נבחרים בניו זילנד
אתרים נבחרים בניו זילנד

מאת החברה הגיאוגרפית

איפה כדאי לבקר בניו זילנד? לפניכם מידע על האתרים המעניינים ביותר בניו זילנד, מהאי הצפוני הגעשי, המאופיין בגייזרים, בריכות בוץ מבעבעות ומעיינות מינרליים לוהטים ועד ארץ הפיורדים, באי הדרומי.
קרא עוד
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על אוסטרליה
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על אוסטרליה

מאת החברה הגיאוגרפית

לאוסטרליה היבטים שונים ומגוונים - האנשים, ההיסטוריה, התרבות המיוחדת, המבנה הגיאוגרפי ואוצרות הטבע הופכים אותה ליעד מרתק ומיוחד במינו. אספנו עבורכם עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על אוסטרליה.
קרא עוד
מידע שימושי למטייל בניו זילנד
מידע שימושי למטייל בניו זילנד

מאת החברה הגיאוגרפית

מידע שימושי למטייל בניו זילנד אודות מזג האוויר, אשרת כניסה, חשמל, מטבע ועוד.
קרא עוד
אבוריג'ינים באוסטרליה
אבוריג'ינים באוסטרליה

מאת החברה הגיאוגרפית

לכל מי שסקרן לגבי התרבות האבוריג'ינית באוסטרליה כדאי להכיר את "נתיבי שיר", ספר נהדר של סופר המסעות האנגלי ברוס צ'טווין. בספר זה מתאר צ'טווין את המפגשים שלו עם בני התרבות האבוריג'ינית ביבשת הדרומית. בין היתר נכתב שם על המיתוסים האבוריג'יניים שהם "כמו מבוך מלא באינספור מסדרונות ומעברים, שכולם מחוברים באופן מסתורי כלשהו, בדרכים מורכבות להפליא. בקוראי את השירים היה לי הרושם שמדובר באדם שנכנס לעולם סודי זה בדלת האחורית, אדם בעל חזון רוחני נפלא ומורכב יותר מכל דבר אחר על פני כדור הארץ, מבנה שלעומתו לא היו כל הישגיו החומריים של האדם יותר מאשר פסולת, ושעם זאת חמק מכל הגדרה".
קרא עוד