טיול מאורגן לפורטוגל עם המומחים של החברה הגיאוגרפית

טיולים מאורגנים לפורטוגל

טיולים מאורגנים ופרטיים לפורטוגל עם החברה הגיאוגרפית

לטבלת הטיולים המלאה
צור קשר

טיול מאורגן לפורטוגל עם החברה הגיאוגרפית

ללגום יין פורט מענג כשברקע מתנגנים צלילי הפאדו המרעידים את מיתרי הלב, לגעת בהיסטוריה האצורה במנזרים ובמבצרים מרתקים, לטייל בסמטאות של עיירות ציוריות ולפגוש בתושבים מקומיים פשוטים וחמימים, להתמכר לקצב אחר – הקצב הייחודי של פורטוגל. זהו רק חלק קטן מהחוויות הצפונות במדינה המעוטרת בגוון אירופאי ים-תיכוני.

לפורטוגל יש רוח מיוחדת שחשים בה מיד. מצד אחד עריה הגדולות מקרינות אירופאיות וקידמה, ומצד שני יש בה פשטות וצניעות, ששמות אותה מחוץ למרוץ המערבי המלחיץ. טיול מאורגן לפורטוגל פותח צוהר להיכרות עם ארץ מפתיעה ברבגוניותה. בנחיתה בליסבון מתגלה עיר מודרנית, המתהדרת ברחובות ראשיים שמזמנים חוויית שופינג איכותית ומשתלמת, ובמונומנטים היסטוריים מרגשים כמו מגדל בלם, מגדל ז'רונימוש, אנדרטת התגליות, מבצר סאו ז'ורז'ה המשקיף על העיר ועוד.

העיר פורטו מציעה חוויות רבות כמו שיט בסירה בנהר הדואורו, נסיעה בחשמלית הצהובה או ריחוף ברכבל השקוף מעל נוף עוצר נשימה. במהלך הטיול בעיר מומלץ לבקר במוזיאונים לאמנות עכשווית, בארמון הבורסה, בשוק בוליאו, בפארק הקריסטל, במדרחוב סנטה קתרינה ועוד. אוהבי היין ישמחו לסייר בין היקבים המובחרים הפזורים בעיר, וליהנות מיין הפורט המקורי ביותר.

טיול בפורטוגל משלב גם ביקור בעיירות קיט וחוף כדוגמת קשקאיש, אסטוריל, אובידוש ונזארה, המשקיפות על נופים יפהפיים, ומשובצות ברחובות קטנים וקסומים. המנגינה המלווה כל מטייל לאורך כל הדרך היא מוסיקת הפאדו המרגשת, הבוקעת מבתי הפאדו הרבים ומתועדת במוזיאון הפאדו בליסבון. המוסיקה הזו מיטיבה לשקף את פורטוגל המקסימה ואת מקצב החיים המיוחד הפועם בה.

טיול סוג טיול יציאה ימים מדריך סטטוס הערות
טיול לפורטוגל, כולל מדירה טיול מאורגן21/04/1911אילן אברהמימלאבטיסה ישירה
טיול לפורטוגל טיול מאורגן23/06/1911עודד ציון, ד"ריציאה מובטחת
טיול לפורטוגל טיול מאורגן08/09/198אילן אברהמי
טיול לפורטוגל טיול מאורגן03/10/198עודד ציון, ד"ר
טיול לפורטוגל, כולל מדירה טיול מאורגן10/10/1911גלעד (גילי) חסקין, ד"רבטיסה ישירה
טיול לפורטוגל טיול מאורגן23/10/198אילן אברהמי
טיול מאורגן לפורטוגל - הטירות הקסומות של פורטוגל
הטירות הקסומות של פורטוגל

פורטוגל ידועה בשפע הטירות, המבצרים, המצודות והארמונות שנבנו בה לאורך המאות האחרונות. מאחורי כל מבנה היסטורי כזה חבוי סיפור מעניין, המלמד על התפתחותה של פורטוגל ועל האנשים שהטביעו בה את חותמם. בכתבה הבאה ריכזנו עבורכם מידע על כמה מהטירות והמבצרים המעניינים ביותר.
קרא עוד
מקומות מומלצים לביקור בליסבון
מקומות מומלצים לביקור בליסבון

ליסבון ניצבת על הפרק? ריכזנו עבורכם המלצות על מקומות וחוויות שאתם חייבים לדגום בביקורכם בבירת פורטוגל.
קרא עוד
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על פורטוגל
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על פורטוגל

מאת החברה הגיאוגרפית

לפורטוגל היבטים שונים ומגוונים - האנשים, ההיסטוריה, התרבות המיוחדת, המבנה הגיאוגרפי ואוצרות הטבע הופכים אותה ליעד מרתק ומיוחד במינו. אספנו עבורכם עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על פורטוגל.
קרא עוד
אתרים נבחרים בפורטוגל
אתרים נבחרים בפורטוגל

מאת החברה הגיאוגרפית

איפה כדאי לבקר בפורטוגל? לפניכם מידע על האתרים המעניינים ביותר בפורטוגל, ממצודת סינטרה הקסומה ועד נופיו הדרמטיים של רכס הכוכב, המשתרע לכל רוחבה של מרכז פורטוגל
קרא עוד
סוד הקסם של פורטוגל
סוד הקסם של פורטוגל

מאת נעם סלע

למרות שפורטוגל הינה מדינה אטרקטיבית במיוחד מבחינה תיירותית, הקהל הישראלי החל לגלות אותה רק לאחרונה. היא נמצאת בשוליים של אירופה ומעט "נחבאת אל הכלים", וכאן טמון סוד הקסם שלה. האווירה והתרבות אירופאיות ונעימות, התשתיות ברמה גבוהה והתושבים חמים ומסבירי- פנים, ונותנים תחושה ביתית בכל מקום.
קרא עוד
מידע שימושי למטייל בפורטוגל
מידע שימושי למטייל בפורטוגל

מאת החברה הגיאוגרפית

מידע שימושי למטייל בפורטוגל אודות מזג האוויר, אשרת כניסה, חשמל, מטבע ועוד.
קרא עוד