טיולים לאלסקה

טיולים לאלסקה

טיולים מאורגנים ופרטיים לאלסקה עם החברה הגיאוגרפית

לטבלת הטיולים המלאה

אלסקה

צור קשר

אלסקה, בקצה הצפון-מערבי של אמריקה, נוגעת באסיה וחולקת עם סיביר את שרשרת האיים האליאוטים. אנשים בה מעט, אך דובים ואיילים – לאלפים. טיול מאורגן לאלסקה מתאים במיוחד לחובבי הטבע, והוא מפגיש את המטיילים עם נופי בראשית, מהיפים בעולם – קרחונים, מפרצים, פיורדים ויערות. בלב כל אלה נעים בעלי החיים, במעגלים הנצחיים של עונות השנה. אנו מציעים טיולים מאורגנים לאלסקה, הכוללים טיול יבשתי וטיולי שייט באזור המעבר הפנימי. הטיולים יוצאים בקבוצות קטנות, עם מדריכים מומחים ליעד. למעוניינים לטייל לבד, המומחים שלנו יבנו עבורכם טיול לאלסקה בהתאמה אישית, בהתאם לתאריכים הנוחים לכם ובהתאם לתחומי העניין שלכם.

טיול סוג טיול יציאה ימים מדריך סטטוס הערות
טיול לאלסקה טיול מאורגן17תאריכים יפורסמו בהתאם לעונה
טיול לאלסקה טיול מאורגן14
אתרים נבחרים באלסקה
אתרים נבחרים באלסקה

מאת החברה הגיאוגרפית

איפה כדאי לבקר באלסקה? לפניכם מידע על האתרים המעניינים ביותר באלסקה, משמורת הטבע דנאלי המקיפה את הר מקינלי, הגבוה ביותר באמריקה הצפונית ועד לפארק הלאומי קטמאי, בו אפשר לראות מקרוב דובים הבאים לצוד דגי סלמון במעלה הנהר.
קרא עוד
מידע שימושי למטייל באלסקה
מידע שימושי למטייל באלסקה

מאת החברה הגיאוגרפית

מידע שימושי למטייל באלסקה אודות מזג האוויר, אשרת כניסה, חשמל, מטבע ועוד.
קרא עוד
שמורות הטבע של אלסקה
שמורות הטבע של אלסקה

מאת החברה הגיאוגרפית

כוחות טבע גדולים וחזקים משפיעים על החיים באלסקה ומשנים את הנוף ללא הפסקה. אי אפשר להישאר אדישים אל מול פלאי הטבע שלה. איפה אפשר לראות דובים צדים דגי סלמון? ומהו המקום שבו עידן הקרח עדיין לא הסתיים? היכנסו וגלו את שמורות הטבע המעניינות ביותר של אלסקה.
קרא עוד
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על אלסקה
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על אלסקה

מאת החברה הגיאוגרפית

לאלסקה היבטים שונים ומגוונים - האנשים, ההיסטוריה, התרבות המיוחדת, המבנה הגיאוגרפי ואוצרות הטבע הופכים אותה ליעד מרתק ומיוחד במינו. אספנו עבורכם עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על אלסקה.
קרא עוד
איפה ואיך לתפוס את הזוהר הצפוני
לתפוס את הזוהר הצפוני

הזוהר הצפוני הוא אחת התופעות המופלאות בעולם, ולבטח המיצג השמימי המרהיב ביותר. אם אתם מתכננים לחזות בו, הכנו עבורכם מדריך מיוחד בו תוכלו לגלות איפה, מתי ובאילו תנאים יש לכם סיכוי טוב להתענג עליו במו עיניכם.
קרא עוד
פיורדים בנורבגיה
קסמם של הפיורדים

מהם פיורדים, כיצד הם נוצרים, באילו מדינות תוכלו למצוא אותם ואיך תגיעו אליהם? בכתבה שלפניכם נשפוך אור על אחת מתופעות הטבע היפות בתבל.
קרא עוד