טיולים גיאוגרפים עם מיטב המומחים | החברה הגיאוגרפית
טיולים גיאוגרפים עם מיטב המומחים | החברה הגיאוגרפית
טופס הרשמה
03-5639000

לאן

בחרו יעד

איך

בחרו סוג טיול

סוגי טיולים מיוחדים

מתי

בחרו תאריך

מלכת המדבר לגאורגיה

מלכת המדבר לגאורגיה

אירופה ואסיה התיכונה
מלכת המדבר
8 ימים

גיאורגיה – על פי המקומיים זו הארץ בא נולד האדם הראשון, הארץ ממנה קיבל האדם את האש, הארץ בה נולד היין, ארץ גיזת הזהב. בדיוק במקום הזה, בין טיביליסי להרים, בחרנו מסלול שיאפשר לנו לחזות בפסגות רכס הקווקז המעוטר בקרחונים, להתרשם מכפרים ומבצרים עתיקים, מנהרות זורמים, לצפות ביערות אדירים המכסים את מורדות ההרים ולהכיר את התושבים רחבי לב, שהכנסת האורחים שלהם היא דרך חיים. על דגלם חרטו את הסובלנות לאחר ואת אהבת המולדת: “סקרטבלו”.

המסע יתקיים בנהיגה עצמית בדרכים מיוחדות, חלקן על דרך המשי, אך לא קשות לנהיגה. המסע יהיה שזור בפעילויות אתגריות כמו רפטינג והליכות קצרות, שיתנו לטבע, לעמקים ולהרים לבלוע אותנו לקרבם. מתוך הבנה עמוקה של צרכי נשים מטיילות בנינו מסלול ייחודי הכולל בתוכו גם מפגש בלתי אמצעי עם האוכלוסייה המקומית, ביקור בשווקים ולינה בתנאים מפנקים.

תאריכים למסעות ופרטים נוספים יפורסמו בהתאם לעונה.

מעוניינים להצטרף לטיול?
נמצאו שגיאות בטופס

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר
שניות לאישור

תודה שפניתם אלינו! 
ניצור איתכם קשר בקרוב

המסע ששינה לי את החיים

רובנו מפחדים לעשות שינוי בחיים, השגרה מוכרת ומנחמת, אבל בו בזמן היא גם יוצרת מעין חיבוק דוב שמשאיר אותנו במקומנו ולא נותן לנו להתקדם הלאה. ארבע נשים יצאו למסע מלכת המדבר, השתחררו מהחיבוק החונק ופצחו בקריירה חדשה.

נבחרת של נשים מפורום הכותבות של מלכת המדבר, ראיינו את אותן נשים אמיצות שהתבוננו לשינוי בעיניים, כדי להביא את סיפורה המרתק של כל מלכה דרך עיניה של מלכה אחרת.

לכתבה שפורסמה באתר YNET לחצו כאן >

המסע ששינה לי את החיים
כדאי לקרוא