טיול מאורגן לסין עם החברה הגיאוגרפית
צילום: Oriental Legend

טיול לסין - 13 יום - לאוהבי לכת, כולל ביקור בשמורת ג'אנגג'יאג'יה וטרק על החומה הגדולה

המזרח הרחוק

מסלול הטיול

ימים 2 - 1 | תל אביב - שנגחאי

נצא בטיסה לא ישירה למטרופולין הגדול, הגבוה והעשיר ביותר בסין – העיר שנגחאי.
מה כבר לא נאמר על שנחאי: פריס של המזרח אבל גם היצאנית של אסיה. עיר שצמחה מסחר באופיום ואימפריאליזם מערבי. היום המצב לא שונה בהרבה. עיר שועטת בקצב מסחרר קדימה, מותחת את גבולות קו הרקיע שלה מידי שנה ומגיעה לשיאים חדשים ימים לבקרים. מיקומה בשפך של נהר היאנגצה אל הים הופך אותה לעיר נמל טבעית, אחת הגדולות והעמוסות בעולם. שנחאי של היום היא מרכז קוסמופוליטי בינלאומי. 
בהגעה לשנגחאי נכיר את האזור החדש של העיר – פודונג, אזור משגשג שמסמל יותר מכל את התפתחותה של סין המודרנית ב-20 השנים האחרונות. נעלה לראש מגדל מרכז הסחר העולמי (492 מטר), ממנו נביט מלמעלה על גורדי השחקים של העיר. נצא משם לאזור מרכז העיר ולמוזיאון לתכנון אורבני של שנגחאי.

יום 3 | שנגחאי

נבקר במוזיאון לאומנות של שנגחאי, האוצר בתוכו מאות אלפי פריטים של חפצי אומנות, לבוש, ריהוט, פולחן ומוצרים מכל תחומי החיים הסיניים לאורך ההיסטוריה. נמשיך למדרחוב של רחוב נאנג'ינג ונחצה אותו לכל אורכו עד לטיילת הבונד. נמשיך על הטיילת ונכיר את המבנים ההיסטוריים של שנגחאי בתקופת מלחמות האופיום והתיישבות המעצמות הזרות בעיר.

אחרי הצהריים נבקר בבית כנסת אוהל משה ונשמע את סיפורם יוצא הדופן של יהודי שנגחאי בימי מלחמת העולם השנייה. ניסע לאזור מקדש אל העיר והסמטאות והשווקים שסובבים אותו, שם נוכל לחוש מעט מאווירת שנגחאי של פעם ולראות את תהליכי השינוי שעוברת העיר. לאחר ארוחת הערב, נסיים את היום במופע אקרובטיקה סינית מרהיב ואנרגטי, מהטובים ביותר בסין.

יום 4 | שנגחאי - גוילין - לונגשן

בבוקר נצא לשדה התעופה ממנו נטוס דרומה לעיר גוילין שבמחוז גואנגש'י, אזור הררי כפרי יפהפה שהתפרסם בגבעות הגיר האפורות ובצמחייה הירוקה המכסה אותן. נצא מגוילין לאזור העיירה לונגשנג, שם מתחילה בעונה זאת הצפת שדות האורז לקראת השתילה. נגיע לאחד הכפרים היושב במעלה ההר, באזור בו עוצבו ההרים במשך מאות שנים כמדרגות חקלאיות, בהן מגדלים האיכרים המקומיים אורז. השבילים הצרים שבין הטרסות יאפשרו לנו לראות מקרוב את מלאכת הכפיים המרשימה, ואנו נלך ברגל בין הכפרים עד שנגיע לכפר הקסום פינג-אן.

נלון בלילה זה במלון עץ נעים ושקט במעלה הכפר.

יום 5 | גוילין - יאנגשו

בבוקר נשכים לטיול רגלי נוסף מסביב לכפר ולמרגלותיו, ומשם נצא בנסיעה לכיוון העיירה יאנגשואו. בדרך נעצור בעיירה שינפינג וממנה נצא לשיט על סירות במבוק בנהר לי, המנקז את האזור דרומה לכיוון נהר הפנינה. לאחר השיט נמשיך בהליכה לאורך הנחל בין כפרים, פלגי מים, שדות ועדרי ברווזים. נגיע לקראת הערב ליאנגשואו, בירת התרמילאות והבילויים של גואנגש'י.

יום 6 | יאנגשו

את היום כולו נעביר באזור הכפרי של יאנגשואו. נרכב על אופניים, נלך ברגל בין הכפרים והשווקים, ונעלה לגבעת הירח לתצפית על האזור. נעבור קורס בסיסי בבישול סיני ונחזור בערב לעיירה למופע המפורסם Impressions Liusanjie.

יום 7 | ג'אנגג'יאג'יה

בבוקר ניסע לשדה התעופה של גוילין ממנה נטוס לעיר ג'אנגג'יאג'יה שבמחוז חונאן. נעלה ברכבל אל הרי "שער השמיים" שמתנשאים מעל לעיר. נלך לאורך המצוק התלול על שבילי הזכוכית, הגשרים, המדרגות התלויות ונקודות התצפית המרהיבות שמקיפות את ההר.

נרד לקראת ערב לעיר לארוחת ערב ולינה.

ימים 8-9 | ג'אנגג'יאג'יה

מכאן נצא בנסיעה קצרה לוולינגיואן, אחד הפארקים הגיאולוגיים היפים והמפורסמים ביותר בסין. מיליוני שנים של בלייה באבן החול יצרו עמודי אבן בגובה מאות מטרים, שהתכסו עם השנים בצמחייה ירוקה עשירה. הפארק משתרע על פני מאות קילומטרים של נוף עוצר נשימה, בתוכו מפוזרים שבילי הליכה וגשרים שמאפשרים שעות של הנאה מתופעת הטבע הייחודית הזאת.

נעלה לפארק יואנג'יאג'יה, טיאן דזי, חה לונג וחואנג שידז'אי, ונלך לאורך הרכס בין הפסגות המחודדות. בסוף היום נחזור ללון בעיירה וולינגיואן הסמוכה לפארק.

יום 10 | ג'אנגג'יאג'יה - ביג'ינג

נחזור לפארק ונצעד במסלול הליכה של כ-6 ק"מ לאורך נחל שקט וצלול עד לשעות הצהריים. לאחר מכן ניסע לשדה התעופה לטיסת צהריים צפונה, לבירת סין בייג'ינג.

נגיע אחרי הצהריים לעיר ונצא מיד למרכז העיר, לכיכר טיאנאנמן והאתרים הלאומיים. נמשיך משם לסמטאות של אזור דאשלאן וליוליצ'אנג ונראה את החיים בחוטונג, בחצרות המשותפות ובאזור העסקים המסורתי של בייג'ינג. בערב נסתובב במדרחוב וואנפוג'ינג ושוק האוכל, וניסע למלון למנוחה והתארגנות לקראת הימים הבאים.

יום 11 | ביג'ינג

נצא בנסיעה לאחד מהסמלים החשובים ביותר של סין – החומה הגדולה, אותה נכיר מקרוב בטיול רגלי שיימשך כיומיים. ניסע לאחת הנקודות הפחות מוכרות של החומה, ג'יאנקואו, ונצעד על החומה באזורים בהם היא לא עברה שיפוץ לביקור תיירים. כאן נראה חומה אותנטית בת 600 שנים, שהצמחייה נאחזת בה ומתחילה לפרק את האבנים שהיו בעבר הגבול הצפוני של האימפריה הסינית. נלך על החומה עד שעות הערב, ונתארגן ללינה על גבי החומה. לינה בקמפינג על החומה, המעוניינים יוכלו ללון בסמוך לחומה בגסטהאוס מקומי.

יום 12 | ביג'ינג

נמשיך בטיול על החומה עד שנגיע לאתר מוטיאן יו. זהו אחד החלקים המבוצרים של החומה מתקופת מינג, הכולל מגדלי שמירה רבים ושיפועים תלולים בחומה. נרד מהחומה בשעות אחרי הצהריים, ונעלה על האוטובוס בחזרה לבייג'ינג. בערב נוכל לצאת לסיבוב באחד מאזורי הבילוי של בייג'ינג, ונשוב למלון ללינה.

יום 13 | בייג'ינג - ת"א

את היום האחרון בטיול נקדיש לסיורים בבייג'ינג. בבוקר נשכים לביקור במקדש השמיים, אחד האתרים המרשימים והמיוחדים ביותר מהתקופה הקיסרית. נלך דרך הפארק ההומה בהמוני מתעמלים, שרים, רוקדים ומשחקים, ונגיע להיכל התפילה על היבולים בחלק הצפוני של הפארק. מכאן נמשיך לסיור בעיר האסורה, מתחם ארמונות, אולמות ומגורים ששימשו את קיסרי סין מהמאה ה-15 ועד לתחילת המאה העשרים. ביציאה מהעיר האסורה נעלה לגבעת הפחם ולפארק היפה שמקיף אותה. נבקר בארמון הקיץ של קיסרי צ'ינג ונספר את סיפור נפילת הקיסרות, ונסיים בארוחת ערב אחרונה לטיול זה, לפני שניסע אל שדה התעופה הבינלאומי של בייג'ינג לטיסה חזרה לארץ.

הדפסה

תאריכי יציאה ומחיריםטופס הזמנת טיול
צור קשר

טופס ליד כללי
שם *
שם משפחה *
טלפון *
דואר אלקטרוני *
מתעניין ב
יעד מבוקש
מועד מבוקש
formtype
pageid
fromurl
senttoemail
תיאור
חומר שיווקי מהאתר


 • המחיר מבוסס על מטייל בחדר זוגי.
 • המחיר למינימום 15 מטיילים.
 • תוספת לחדר יחיד: ִ$590.
 • מחיר בסיס: המחיר כולל שירותי קרקע, טיסות, מע"מ ותשר.
 • מיסי נמל: המחיר כולל היטלי בטחון ודלק הנגבים בארץ.
 • מיסי הנמל והיטלי בטחון ודלק עשויים להשתנות בהתאם לעדכונים שמתקבלים מחברות התעופה.
 • עדכון המיסים וההיטלים יתבצע עם הנפקתם בפועל של כרטיסי הטיסה (עד כמה ימים לפני יציאת הטיול).

מחיר הטיול כולל

 • טיסות בינלאומיות.
 • טיסות פנים כמפורט בתכנית: שנגחאי – גוילין – ג'אנגג'יאג'יה – בייג'ינג
 • לינה: בבתי מלון מדרגה ראשונה ומעולה, פרט ללילה בלונגשאן הטוב בנמצא ובחומה בקמפינג עם אוהלים ושקי שינה
 • כלכלה: חצי פנסיון לאורך כל הטיול – כולל כוס שתיה קלה.
 • תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג בהתאם לגודל הקבוצה, צמוד לכל הטיול.
 • מופעים: יאנגשואו – מופע "התרשמות" (Impression), מופע אקרובטיקה בשנגחאי.
 • הפתעות ופינוקים לאורך כל המסלול.
 • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית.
 • הדרכה: מדריך מצוות החברה הגיאוגרפית.
 • דמי כניסה וסיורים באתרים: ע"פ התכנית המפורטת – יומיים טרק הליכה בחומה הגדולה (כ-6 שעות הליכה ביום). 
 • תשר: לנותני השירותים השונים בחו"ל ע"פ התכנית.
 • ערכות שמע.
 • מפגש הכנה בארץ.

מחיר הטיול אינו כולל

 • אשרת כניסה לסין.
 • ביטוח נסיעות ומטען (אפשר לרכוש דרך משרדנו).
 • הוצאות אישיות.

לפרטים אודות תנאים ואחריות

הערות

 • אשרת כניסה לסין: דרושה אשרה לסין. ניתן להנפיק באמצעות משרדנו.
 • בשל שינויים תכופים בלוח הזמנים של הטיסות הפנימיות בסין ייתכנו שינויים במסלול.
הדפסה
השבטים של מחוז יונאן
השבטים של מחוז יונאן בסין

חבל יונאן, בדרום מערב סין, מהווה מפגש אתני ססגוני ל-25 קבוצות מיעוטים מסקרנות, כל אחת בעלת מנהגים ייחודיים ותלבושות צבעוניות. הכנו עבורכם מדריך קצר לחמשת העמים המרכזיים החיים באזור, ההיסטוריה שלהם ובעיקר – איפה ניתן לפגוש בהם.
קרא עוד
שישה דברים שצריך לדעת על טרקים לפני שיוצאים לדרך
שישה דברים שצריך לדעת על טרקים לפני שיוצאים לדרך

מאת דניאל וקנין

טרק הוא טיול ייחודי מאחר והוא מתנהל במרחב שמשתנה כל הזמן. מזג האוויר, ידי האדם המקומי ותכנוני תשתיות לאומיות משפיעים ומשנים את המרחב הזה כל הזמן. לפני שיוצאים לטרק חשוב מאוד להתכונן כראוי ולדאוג למדריך מעודכן ואקטואלי.
קרא עוד
מאכלי רחוב בסין
אוכל רחוב בסין

אם אתם עומדים לבקר בסין, בין ההכנות השונות כדאי שתכינו גם את החך לאוכל הרחוב הסיני. למרות שרובנו מורגלים למסעדות אסיאתיות בישראל, אוכל הרחוב בסין מזמן חוויה אחרת לחלוטין. אתם מוזמנים לגלות אותה בכתבה הבאה.
קרא עוד
אתרים נבחרים בסין
אתרים נבחרים בסין

מאת החברה הגיאוגרפית

איפה כדאי לבקר בסין? לפניכם מידע על האתרים המעניינים ביותר בסין, מבייג'ינג הבירה, המשמשת כמרכז פוליטי-תרבותי לכל האימפריה העצומה ועד אל מחוז יונאן, בו חיים עשרות מיעוטים מרתקים.
קרא עוד
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על סין
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על סין

מאת החברה הגיאוגרפית

לסין היבטים שונים ומגוונים - האנשים, ההיסטוריה, התרבות המיוחדת, המבנה הגיאוגרפי ואוצרות הטבע הופכים אותה ליעד מרתק ומיוחד במינו. אספנו עבורכם עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על סין.
קרא עוד
החומה הסינית
החומה הסינית

היא אדירה, ארוכה מאין כמותה, מפורסמת, נושאת היסטוריה מרתקת ועוברת דרך נופים עוצרי נשימה. קבלו את הסיפור המסתתר מאחורי החומה הסינית, ועוד כמה פרטים חשובים שכדאי לכם לדעת לפני שתגיעו אליה. ותגיעו...
קרא עוד
מתי הכי כדאי לטייל בסין - טיול מאורגן לסין
מתי הכי כדאי לטייל בסין

מטיילים רבים המעוניינים לטייל בסין תוהים מתי הכי כדאי להגיע אליה, והתשובה בגדול היא – תמיד. סין היא ארץ עצומה בשטחה, ולכן תנאי האקלים השוררים בה משתנים בין העונות והאזורים השונים. אז מתי כדאי לבקר בה? היכנסו לכתבה .
קרא עוד
חמישה דברים מעניינים שכדאי לדעת על הפירנאים
חמישה דברים מעניינים שכדאי לדעת על הפירנאים

מאת דניאל וקנין

רכס הרי הפירנאים, על הגבול בין ספרד, צרפת ואנדורה, משתרע מהאוקיינוס האטלנטי במערב ועד לים התיכון במזרח. נופים אלפיניים, מפלים, מצוקים ואגמי טורקיז מהווים תפאורה מרהיבה לתרבויות הייחודיות שהתפתחו בחסותו של הבידוד בלב הרכס. אספנו עבורכם כמה עובדות מעניינות על רכס הפירנאים.
קרא עוד
מידע שימושי למטייל בסין
מידע שימושי למטייל בסין

מאת החברה הגיאוגרפית

מידע שימושי למטייל בסין אודות מזג האוויר, אשרת כניסה, חשמל, מטבע ועוד.
קרא עוד