טיולים גיאוגרפים עם מיטב המומחים | החברה הגיאוגרפית
טיולים גיאוגרפים עם מיטב המומחים | החברה הגיאוגרפית
טופס הרשמה
03-5639000

לאן

בחרו יעד

איך

בחרו סוג טיול

סוגי טיולים מיוחדים

מתי

בחרו תאריך

טיול לארצות הברית - 16 יום - הפארקים הגדולים במערב ארה''ב

טיול לארצות הברית - 16 יום - הפארקים הגדולים במערב ארה"ב

צפון אמריקה
טיולים מאורגנים
16 ימים / 14 לילות

טיול במערב ארה”ב הוא מסע מופלא. מעטים המקומות בעולם היכולים להתהדר בכזה יופי מגוון ועוצר נשימה: הרי הרוקי הפראיים, מדבריות וקניונים בצבעיהם הפסיכדליים, נהרות ענק, הרי געש, גייזרים, קרחונים, אגמים בשלל צבעים ועוד.
במסענו נבקר בפארקים היפים ביותר, ובחלקם גם הפחות מוכרים, של מערב ארה”ב. בין השאר נבקר בפארק הלאומי גרנד טיטון, שייחודו בשילוב הרים גבוהים ועמק ירוק הכולל שמונה אגמים גדולים, בפארק הקשתות, שיופיו מתבטא בהרי לה סל ומספק קשת רחבה של נופים ציוריים, בפארק הלאומי ברייס, שמספק נופים מכושפים בספקטרום מדהים של גוונים וכמובן בגרנד קניון, שתמיד גורם לאדם להרגיש זעיר אל מול נפלאות הטבע והבריאה.
נסיים את הטיול במפגש עם יופי מסוג אחר, העיר לאס וגאס, שאין שניה לה בססגוניות ובאווירה הייחודית.

מעוניינים להצטרף לטיול?
נמצאו שגיאות בטופס

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר
שניות לאישור

תודה שפניתם אלינו! 
ניצור איתכם קשר בקרוב

למה עם הגיאוגרפית?
 • טיסות ישירות אל סאן פרנסיסקו ומשם אל בוזמן, חזרה דרך וושינגטון אל תל אביב
 • טיולים בפארקים היפים של מערב ארה”ב
 • שייט באגם פאול
 • ביקור בסכר קניון גלן
 • ביקור בקפיטול ריף
 • ביקור בסולט לייק סיטי ובמרכז המורמונים
 • שני ימי טיול ביילוסטון
 • לינה במלון מפנק בלאס וגאס
 • קבוצה קטנה – עד 28 מטיילים
ארהב פארקים
מסלול הטיול
יום 1
תל אביב- סן פרנסיסקו – בוזמן – אל פארק הילוסטון

נצא הלילה בטיסה ישירה אל סן פרנסיסקו, ומשם אל בוזמן. נגיע בשעות הצהריים וניסע אל פארק הילוסטון שהוא הפארק הראשון בארה”ב שהוכרז כפארק לאומי, ונחשב לדעת רבים ל”מלך הפארקים”. בהתאם לשעת ההגעה אל הפארק נעשה טיול ראשוני בסביבה.

לינה בעיירה ווסט ילוסטון

יום 2
פארק ילוסטון

היום נהנה מיום טיול מלא. הילוסטון הוא הפארק הראשון בארה”ב שהוכרז כפארק לאומי, ונחשב לדעת רבים ל”מלך הפארקים”. 99% משטח הפארק נשאר בלתי מפותח, עובדה שבזכותה יש בילוסטון מגוון אדיר של בתי גידול לחיות וצמחי בר. כמות היונקים וסוגיהם היא בין הגדולות בכל ארה”ב. פרסומו הרב בא לו הודות לתופעות וולקניות מהממות כמו בוץ מבעבע, לועות געשיים, טרסות גבישיות, וכמובן גייזרים הפורצים באון. בפארק יש את מספר הגייזרים הגדולה בעולם,  שמו של הפארק ניתן לו בזכות צבעם הצהוב של קירות הקניון הגדול.

לינה בעיירה ווסט ילוסטון

יום 3
פארק ילוסטון - הפארק הלאומי גרנד טיטון - ג'קסון

היום נמשיך אל הפארק הלאומי גרנד טיטון, זוהי שמורת טבע הנקראת על שם ההר גרנד טיטון הנמצא בשטחה ופסגתו  כ4,197 מטרים. נהנה מיום טיול מקסים בפארק, נראה מספר מקווי מים ואגמים, פאונה ופלורה ייחודיים, שטחי יערות גדולי ממדים ועוד.  לאחר הביקור נמשיך אל העיר ג’קסון ללינה, עיירת מערב פרוע מעניינת.

לינה בג’קסון

יום 4
ג'קסון - סולט לייק סיטי

היום נמשיך אל סולט לייק סיטי, בירת מדינת יוטה, המהווה את המרכז הדתי והחברתי של הכנסייה המורמונית. העיר הוקמה בשנת  1847, בעמק צחיח ונידח, והיא בנויה על פני טרסות מדורגות, על פני רמה המושקית באופן מלאכותי. העיר קבלה את שמה מאגם המלח הגדול הנמצא 27 ק”מ מצפון מערב לה. נבקר במקדש המורמוני ובאוהל מועד הסמוך לו, נכיר את הקבוצה הדתית החשובה הזאת שהשפיעה על התפתחותה ואופייה של מדינת יוטה כולה.

לינה בסולט לייק סיטי

יום 5
Canyon Lands - מואב

היום נבקר בפארק הלאומי הגדול ביותר ביוטה, הפארק הלאומי קניון-לנדס. הסופר אדוורד אבי, שביקר בפארק הלאומי לעיתים תכופות, תיאר את המקום כך: “המקום המשונה, המופלא, הקסום ביותר על פני כדור הארץ – אין עוד דבר כמוהו בשום מקום”. בתוך שטחו של הפארק נמצא נהר קולוראדו (Colorado River) והנהר הירוק (Green River).

בסוף יום הטיול נגיע אל העיירה הסמוכה מואב ללינה.

לינה במואב

יום 6
אל פארק הקשתות

היום ניסע לביקור בפארק הקשתות, זהו פארק מדהים בדרום מזרח יוטה, המכיל למעלה מ- 90 אתרי טבע מוגנים, שהידועות שבהן הן קשתות הסלע הטבעיות, הנמצאות בשלבי התפתחות שונים בתוך קניונים ועמקי אבן חול מרהיבים. זוהי רמה גבוהה בה חקוקות בסלע אדום תצורות מופלאות באבן חול, שכל אחת מהן מהווה יעד לטיולים רגליים. הקשת המפורסמת מכולן היא “הקשת העדינה”  (The Delicate Arch) אשר מתנשאת לגובה של כ-20 מטרים.

נראה את קשת נוף- (Landscape Arch) קשת זו היא אחת מהקשתות המיוחדות ביותר בפארק, הודות לצורה הייחודית, הדקיקה שלה. הקשת מתפרסת על פני אורך של כ-88.4 מטרים. בסוף יום הטיול נחזור למואב ללינה.

לינה במואב

יום 7
מואב - פארק קפיטול ריף ועמק הגובלינים

היום ניסע לביקור בפארק קפיטול ריף, שמו של הפארק ניתן לו בזכות תצורת נוף ייחודית שנדמתה למבקרים כשורה של בנייני ממשל אמריקניים. המונח “ריף”, שפירושו כיום שונית אלמוגים, ניתן על ידי המתיישבים הראשונים, בימים בהם “ריף” היה פשוט מחסום גיאוגרפי. בפארק יש שילוב של אזור נופי ייחודי יחד עם היסטוריה של התיישבות מורמונית באזור.

נבקר גם בעמק הגובלינים, זהו עמק קטן בקוטר של מספר קילומטרים. העמק כולו זרוע בפסלי אבן אדומים בצורת פטריות, או אם נרצה גובלינים. המקום נראה כמו תפאורה של סרט פנטזיה וכך גם מגיבים אליו המטיילים – ילדים ומבוגרים כאחד.

בסוף יום הטיול נגיע ללינה בעיירה בשם טורי ליד הפארק הלאומי קפיטול ריף.

לינה בטורי

יום 8
הפארק הלאומי ברייס

היום נבקר בפארק לאומי ברייס הנמצא בדרום מערב יוטה ונקרא על שם  המורמוני אבנעזר ברייס, שהגדיר את הפארק כ”מקום נורא לאבד בו פרה”… זהו אינו קניון אלא Badlands דמויי תיאטרון ענק ובו גיאיות דמויי פרסה, עמודים מזדקרים, מדרגות ופסלים דמיוניים של ראשי אדם, בעלי חיים, עצים ופגודות באבן חול. הטבע חצב הטבע נופים מכושפים, בספקטרום מדהים של גוונים, הנע בין כתום ורוד ואדום…

לינה בסמוך לפארק הלאומי ברייס

יום 9
הפארק הלאומי ציון - פייג'

היום ניסע אל הפארק הלאומי ציון הממוקם בדרום-מערב יוטה. האזור הבולט ביותר בפארק הוא הקניון הגדול העובר דרך מרכזו, דרכו זורם נהר וירג’ין (Virgin River) . הקניון מגיע לעומק של עד 800  מטרים ונמשך על פני כ-24 קילומטרים.  האקלים והתנאים הגאוגרפיים של אזור הפארק מאפשרים את התפתחותם וקיומם של מגוון בעלי חיים, צמחים ועצים.  בסוף היום נגיע ללינה בעיירה פייג’.

לינה בפייג’

יום 10
Monument Valley

היום ניסע אל אחד השמורות המיוחדות באזור, על גבול מדינות אריזונה ויוטה. בשמורה ניתן למצוא כמה מהתופעות הטבעיות יוצאות הדופן ביותר בארה”ב: מתוך שטח מדברי מישורי, מתרוממים עמודי אבן חול, המזדקרים בתלילות לגובה של מאות מטרים. אחדים נראים כמחטים, אחרים כרמות. משחק הצבעים נע בין חום צהבהב לסגול ומעניק לנוף נופך דרמטי, במיוחד טרם שקיעה. המראה המכושף שימש השראה לסרטי המערב הפרוע.

לינה בפייג’

יום 11
קניון האנטילופות - שייט באגם פאוול - סכר קניון גלן

הבוקר נצא לביקור בקניון האנטילופות, זהו  קניון בתחומי שמורת האינדיאנים אומת נאוואחו בצפון-מזרח אריזונה, הידוע בשל תצורות הסלע הייחודיות שבו, שמהוות מקור משיכה לתיירים ולצלמים. זהו קניון החריץ  מהיפים בעולם. קניון חריץ

(slot canyon)  הוא נקיק שנוצר בעקבות זרימה חזקה של מים דרך אבן חול, לרוב בשיטפונות פתע. המים מפסלים נתיב עקלקל באבן, כשהם יוצרים קירות מפותלים המסומנים בקווים עדינים.  משם נמשיך אל שייט באגם פאוול- שייט בנפתולי הקניונים המדבריים שהוא חוויה בלתי נשכחת. לסיום היום נבקר בסכר קניון גלן  (Glen Canyon) הסכר משמש כתחנת כוח הידרואלקטרית המווסתת את זרימת נהר הקולורדו מאגן קולורדו העליון לאגן התחתון, זהו מפעל הנדסי מרשים ביותר

לינה בפייג’

יום 12
אל הגרנד קניון

היום נצא בנסיעה אל הגרנד קניון – אחד מאתרי הנוף הידועים בעולם. ה”גרנד קניון” הוא מקום המהמם ביופיו ובגודלו העצום, הנמצא בצפון מדינת אריזונה. עם ההגעה, נצא לטיול ראשוני בפארק.

לינה בסמוך לגרנד קניון

יום 13
גרנד קניון – אל לאס וגאס

היום נטייל בגרנד קניון – אחד מהתופעות הגיאולוגיות המדהימות ביותר בעולם. תוך שש שעות הליכה יורדים משכבות סלע “מודרניות”, אל ראשית ימי כדור הארץ. הגיאולוגיה נקראת בקירות הקניון, כבספר פתוח. כאן זורם נהר הקולורדו בערוץ עמוק, רחב וססגוני. אורכו של הקניון מגיע ל- 446 ק”מ; המרחק בין רכסיו נע בין 6 ל- 30 ק”מ. העומק מרשים עוד יותר: 1600 מ’. הגדה הצפונית גבוהה מן הדרומית וכל אחת מהן היא עולם אקולוגי בפני עצמו, הראוי לתשומת לב מיוחדת. את הנהר ניתן לראות רק מן הגדה הדרומית. לאחר הביקורים ניסע אל לאס וגאס – עיר של אורות בלב המדבר.

לינה בלאס וגאס במלון על הסטריפ

יום 14
לאס וגאס

נהנה מיום בלאס וגאס, עיר של מרחבי שממה מול השפע שבבתי המלון. כאן מהמרים בכל מקום, אך זהו אתר מופלא גם ללא מהמרים, הנהנים ממבצעי ההנחות המפליגים, מהמחירים הזולים, מהפינוקים וממראה המהמרים המהופנטים, הבאים לכאן מרחבי ארה”ב כולה, בכוחה של אשליה..

לינה בלאס וגאס במלון על הסטריפ

ימים
15-16
לאס וגאס – וושינגטון – תל אביב

בבוקר ניסע אל שדה התעופה ונצא בטיסה אל תל אביב דרך וושינגטון, הגעה משוערת תהיה ביום ה- 16.

הדפס מסלול
תאריכי יציאה ומחירים

כרגע לא מתוכננים תאריכי יציאה למסלול זה.
תאריכים יפורסמו בהתאם לעונה.

רוצים להצטרף לטיול?
צרו קשר

נמצאו שגיאות בטופס

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר
שניות לאישור

תודה שפניתם אלינו! 
ניצור איתכם קשר בקרוב

המחיר כולל
 • טיסות טרנסאטלנטיות ופנימיות, כולל מיסי נמל ודלק.
 • לינה בבתי מלון ברמת תיירות טובה.
 • כלכלה: ארוחות בוקר לאורך כל הטיול ועוד 2 ארוחות נוספות. 
 • תחבורה: אוטובוס ממוזג בהתאם לגודל הקבוצה.
 • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית.
 • דמי כניסה וסיורים באתרים: כמפורט בתכנית.
 • תשר: לנותני השירותים השונים בחו”ל על פי התכנית המפורטת.
 • הדרכה: מדריכה ישראלית מצוות החברה הגיאוגרפית.
 • מפגש הכנה בארץ.
המחיר אינו כולל
 • הוצאות אישיות (טלפון, קניות, וכיו”ב).
 • ויזה לארה”ב (חובה). מומלץ לבקש זמן רב מראש.  
 • ארוחות נוספות.
 • ביטוח רפואי ומטען.

לפרטים אודות תנאים ואחריות
הערות למחיר
 • המחיר מבוסס על מטייל בחדר זוגי.
 • תוספת לחדר יחיד: $1,950
 • מחיר בסיס: המחיר כולל שירותי קרקע, טיסות, מע”מ ותשר.
 • מיסי נמל: המחיר כולל היטלי בטחון ודלק הנגבים בארץ.
 • מיסי הנמל והיטלי בטחון ודלק עשויים להשתנות בהתאם לעדכונים שמתקבלים מחברות התעופה.
 • עדכון המסים וההיטלים יתבצע עם הנפקתם בפועל של כרטיסי הטיסה (עד כמה ימים לפני יציאת הטיול).
הערות כלליות
 • בכל מקרה של ביטול הטיול או שינוי הנובעים מבעיות באשרות הכניסה או ממדיניות הממשלות של הארצות שבהן נטייל, אין החברה אחראית לנזק ולהוצאות הכרוכות בכך.