מפלי האיגואסו - טיול מאורגן לברזיל, ארגנטינה וצ'ילה

טיול לברזיל, ארגנטינה וצ'ילה - 19 יום - הנופים הפראיים של פטגוניה

דרום אמריקה
19 ימים
16 לילות

פטגוניה, חבל ארץ שמשתרע על שטח של מיליון קמ"ר בדרומן של ארגנטינה וצ'ילה, הוא מאותם מקומות שנותנים תחושה של מסע לקצה העולם, לא רק בגלל המיקום, אלא גם בגלל הנופים הפראיים. במהלך הטיול עוברים בנופים מגוונים, מהרים, אגמים ופיורדים אל שדות קרח וקרחונים, יערות ומישורים צחיחים. במרחבים העצומים האלה אפשר לפגוש בעלי חיים שונים – מגואנקו, דרך עופות דורסים ועד בעלי חיים ימיים, כמו לווייתנים וכלבי ים.

אל נופי הפרא של פטגוניה נוספים בטיול הזה גם הנופים הטרופיים של ברזיל. הטיול נפתח בכמה ימים בריו היפה והסוערת, וממשיך למפלי האיגואסו העוצמתיים, אחד משבעת פלאי עולם הטבע, שעל הגבול בין ברזיל לארגנטינה. לאחר מכן מבקרים בבואנוס איירס, בירת ארגנטינה האלגנטית, ובעיירת הנופש ברילוצ'ה באזור האגמים היפהפה. מכאן חוצים את הגבול לצ'ילה ומבקרים במוקדי העניין הבולטים של פטגוניה הצ'יליאנית, ובראשם שמורת טורס דל פיינה, אחת משמורות הטבע המדהימות ביבשת. חוצים שוב את הגבול לארגנטינה, לטיול בפארק הקרחונים, הכולל שייט ותצפית על "הקרחון המתנפץ", הלא הוא קרחון פריטו מורנו המרשים.

מסלול הטיול

ימים 1-2 | תל אביב - יעד ביניים - ריו דה ז'נירו

נצא באחה"צ של יום 1 בטיסה מת"א אל ריו דה ז'נירו (דרך אירופה), אחת הערים הססגוניות ביותר בעולם, מעוטרת באנשים צבעוניים, חופים לבנים, ומוקפת ביער הטרופי העירוני הגדול בעולם. עם הנחיתה בשעות הבוקר המוקדמות, ניסע אל המלון לארוחת בוקר והתרעננות (קבלת החדרים בשעות הצהריים). לאחר מכן נצא לסיור במרכז הקולוניאלי המרשים של העיר, נבקר בכנסיות השונות, ונבין איך התפתחה העיר. נמשיך ונבקר בקתדרלת מטרופוליטן המרשימה, הבנויה בסגנון מודרני. משם נמשיך להר הסוכר לאחת התצפיות המרשימות ביותר של העיר.
לינה בריו דה ז'נירו בשכונת קופהקבנה על קו החוף

יום 3 | ריו דה ז'נירו

בבוקר נצא אל נקודת התצפית המפורסמות ביותר של העיר – פסל ישו שעל הר הקורקובדו. נעלה לפסגה, לתצפית מרהיבה על ריו והמפרץ. אחר הצהרים נמשיך את סיורנו בעיר.

לינה בריו דה ז'נירו בשכונת קופהקבנה על קו החוף

יום 4 | ריו דה ז'נירו מפלי האיגואסו, הצד הברזילאי

היום ניסע אל שדה התעופה ונטוס אל מפלי האיגואסו הנמצאים במשולש הגבולות של ברזיל, ארגנטינה ופרגוואי. נגיע אל הצד הברזילאי של מפילם ונצא לסיור, נטייל בשבילי השמורה ונקבל מבט פנורמי של המפלים. נבקר גם בפארק הציפורים
המיוחד הנמצא ליד השמורה. לאחר הביקור, ניסע אל המלון.
לינה בעיירה פוז דו איגואסו

יום 5 | מפלי האיגואסו, הצד הארגנטינאי - בואנוס איירס

היום נצא לטיול בצד הארגנטינאי של המפלים. נסייר בשבילי השמורה, נחצה גשרים מתחת למפלים שוצפים ונראה את הצמחייה הטרופית העשירה ואת שלל הפרפרים הצבעוניים. נגיע למפל גרון השטן, הלב של המפלים. נרד גם לשייט קצר וסוער על גבי זודיאק שייקח אותנו לתוך המפלים. לאחר הטיול, ניסע אל שדה התעופה ונטוס אל בואנוס איירס. עם ההגעה, ניסע אל המלון.
לינה בבואנוס איירס

יום 6 | בואנוס איירס

היום נטייל בעיר שמכונה "פאריס של דרום אמריקה" , נראה את הארמון הנשיאותי מסוף המאה ה- 19 , המכונה "קאסה רוסדה" (Casa Rosada) בשל החזות הוורודה שלו. במרכז הכיכר עומד המונומנט לכב' ה- 25 במאי 1810 , היום בו פרצה מלחמת העצמאות הארגנטינאית. ממול הכיכר ניצבת קתדרלה מרשימה, בנויה בסגנון נאו קלאסי. נראה ונהלך בשדרות ה – 9 ביולי, השדרות הרחבות בעולם, נבקר בבית הקברות המפואר בשכונת ריקולטה, בו נמצאת אחוזת הקבר של אוויטה פרון, ונצפה על כיכר הקונגרסים. בערב נצא למופע טנגו טיפוסי.
לינה בבואנוס איירס

יום 7 | בואנוס איירס - ברילוצ'ה

בבוקר ניסע אל שדה התעופה ונטוס לברילוצ'ה, מרכז אזור האגמים הארגנטינאי. ברילוצ'ה היא עיירת נופש הררית עם חזות שוויצרית, והיא מפורסמת בפארק הלאומי נאוול הוואפי ) Nahuel-Huapi ( ובתעשיית השוקולד הביתי שלה. מיקומה של ברילוצ'ה, בין אגמים עמוקים וכחולים, הרים נישאים, קרחונים ועצי מחט, מאפשר טיולים יפהפיים בחיק הטבע. עם ההגעה נצא למה שמכונה "הסיבוב הקטן" של ברילוצ'ה, מסלול מקסים המתפתל לאורך אגם נאהול הואפי. בדרך נעלה ברכבל אל הר קמפנריו משם נצפה בנוף הרי האנדים והאגמים.
לינה בברילוצ'ה

יום 8 | פארק הטרונדור

היום ניסע לטיול למרגלות הר הטרונדור, ההר שמשמעו "ההר הרועם", הוא הגבוה ביותר באזור – 3,554 מטר גובהו. נצא לטיולי הליכה קצרים ונגיע לנקודות תצפית מרהיבות על אגם מסקארדי. לקראת הצהרים נגיע לבסיס הר הטרונדור שם
נצפה בתופעת טבע מיוחדת, "הקרחון השחור" (Ventisquero Negro) . זהו קרחון שנצבע בשחור בשל הפעילות הוולקנית שהתרחשה באזור בעבר הרחוק. ביום זה מסלול הטיול עשוי להשתנות עפ"י החלטת המדריך בשטח ומזג האוויר.
לינה בברילוצ'ה

יום 9 | חציית האגמים לצ'ילה עד לפוארטו ואראס

היום נשוט באגמי האנדים היפים. נחצה (ברכב ובסירה) את רכס האנדים בין יערות ביניהם חבויים אגמים ולגונות בשלל גווני הכחול, טורקיז וירוק. נעבור את הגבול בין ארגנטינה לצ'ילה בפאוז'ה (Peulla), ומשם נשוט לפטרואה (Petrohue) אשר על
שפת אגם כל הקדושים (Lago todos los Santos). נבקר במפלי פטרואה השוצפים, נהנה מטיול קצר באזור ונעצור בנקודות תצפית מרהיבות על הר הגעש אוסורנו. משם ניסע לפוארטו ואראס עיירה פסטורלית ויפה הממוקמת בסמוך לאגם ינקיוואה.
לינה בפוארטו ואראס

יום 10 | פוארטו ואראס

הבוקר נצא לטיולים קסומים סביב אגם יאנקיווה (Llanquihue). נתחיל בביקור במפלי פטרואה השוצפים, שם נהנה מטיול רגלי קצר ונעצור בנקודות תצפית מרהיבות על הר הגעש אוסורנו. נמשיך לאורך האגם אל הר הגעש אוסורנו שם נעלה ברכבל אל נקודת תצפית על אזור האגמים הצ'יליאני (תלוי במזג האוויר). אח"כ נמשיך לביקור בעיירה הטיפוסית פרוטייר (Frutillar).
לינה בפוארטו ואראס

יום 11 | פוארטו ואראס - פוארטו מונט - פונטה ארנס - פוארטו נטאלס

בבוקר ניסע לשדה התעופה בפוארטו מונט הסמוכה ונטוס לפונטה ארנס, העיר הדרומית ביותר בצ'ילה. עם הנחיתה נצא לסיור קצר במרכז העיר, ונבקר במוזיאון נאו ויקטוריה שמספק העתק מדויק לספינתו של מגלן שהייתה הראשונה שהקיפה אי
פעם את הגלובוס. משם נמשיך בנסיעה לפוארטו נטאלס ללינה.
לינה בפוארטו נטאלס

ימים 12-13 | פוארטו נטאלס - פארק מגדלי הפיינה

בבוקר ניסע אל שמורת מגדלי הפיינה עולם צומח מיוחד במינו בנוף המרהיב של הרי האנדים, מגדלי גרניט אדירים, המכוסים ב"כובעים" של סלעים מטמורפיים, מזדקרים מעל סביבה עתירת קרחונים, יערות ואגמים, ובהם שפע של ציפורים
ובעלי חיים. נהנה מיומיים של טיולים ברכב וברגל בין מגוון המסלולים הרבים של הפארק.
לינה בלודג' בשמורה

יום 14 | פארק מגדלי הפיינה - חזרה לארגנטינה - קלפטה

היום ניסע צפונה ונחצה חזרה את הגבול לארגנטינה. לאחר נסיעה במדבר הפטגוני, נגיע בשעות אחה"צ לקלאפטה (Calafate) עיירה פטגונית חביבה שם נהנה מנוף סוף העולם ואגם ארחנטינו.
לינה בקלפטה

יום 15 | שיט קרחונים

בבוקר נצא לשייט אל הקרחונים הגדולים הנשפכים משדה הקרח הצפוני לאגם ארחנטינו. נשוט לקרחונים, נצפה בקירות הקרח המתנשאים, נשברים וממלאים את האגם בגושי קרח צפים. אחה"צ נבקר בבר הקרח, זוהי אחת האטרקציות היפות
באזור, חדר עשוי קרח, כולל הרצפה, בר, קירות, ספסלים ופסלים. נקבל כפפות ומעיל חם, ונהנה ממשקה אלכוהולי באווירה קרה ומשכרת…
לינה בקלפטה

יום 16 | קרחון פריטו מורנו - בואנוס איירס

בבוקר ניסע לבקר בקרחון פריטו מורנו (Perito Moreno),"הקרחון המתנפץ", החוצה את אגם ארחנטינו. זהו הקרחון היבשתי הפעיל הגדול בעולם והתופעה הקרחונית היפה ביבשת. נגיע עד למרפסות הקרובות ביותר שצופות על הקרחון, מהן נוכל לראות ולשמוע את הקרחון נשבר בקולות רעם אדירים. לאחר הסיור ניסע לשדה התעופה ונטוס לבואנוס איירס.
לינה בבואנוס איירס

יום 17 | בואנוס איירס

היום נמשיך את סיורנו בעיר. נבקר בשכונת לה בוקה הצבעונית , בה רוקדים טנגו ברחובות, יש בה בתי קפה ייחודיים ובובות ענק הצופות על העוברים והשבים מהמרפסות. נצעד במדרחוב פלורידה עם החנויות הרבות, נבקר באנדרטה לזכר מלחמת פוקלנד ובאתר השגרירות הישראלית הישנה.
לינה בבואנוס איירס

ימים 18-19 | בואנוס איירס - יעד ביניים באירופה - ת"א

בבוקר (בהתאם לשעת הטיסה) ניסע אל שדה התעופה לטיסתנו לתל אביב. הגעה ארצה ביום ה- 19.

הדפסה

תאריכי יציאה ומחירים

יציאה חזרה מדריך
מחיר לאדם בחדר זוגי
בסיס מיסי נמל מחיר כולל
סטטוס הערות
03/10/1921/10/19ורד ארביב$8,132$158$8,290יציאה מובטחת
10/12/1929/12/19יפורסם בהמשך$8,727$158$8,885במועד זה הטיול הוא 20 יום
ורד ארביב
החיבור שלה ליבשת הלטינית החל כאשר התגוררה שלוש שנים באורוגואי, במהלכן טיילה המון, למדה ספרדית וספגה את האהבה לנופים, לתרבות ולסגנון החיים הדרום אמריקאי. את אהבתה לטיולים ולבני אדם הפכה למקצוע אחרי שסיימה את קורס המדריכים של החברה הגיאוגרפית. בעלת התייחסות אופטימית ומלאת...
טופס הזמנת טיול
צור קשר


 •  המחיר מבוסס על מטייל בחדר זוגי.
 • המחיר למינימום 15 מטיילים.
 • תוספת ליחיד לחדר: באוקטובר $1,690 I בדצמבר $1,980
 • מחיר בסיס: המחיר כולל שירותי קרקע, טיסות, מע"מ ותשר.
 • מיסי נמל: המחיר כולל היטלי בטחון ודלק הנגבים בארץ.
 • מיסי הנמל והיטלי בטחון ודלק עשויים להשתנות בהתאם לעדכונים שמתקבלים מחברות התעופה.
 • עדכון המיסים וההיטלים יתבצע עם הנפקתם בפועל של כרטיסי הטיסה (עד כמה ימים לפני יציאת הטיול).

מחיר הטיול כולל

 • טיסות בינלאומיות ופנימיות כמפורט בתכנית.
 • לינה: בבתי מלון מדרגה ראשונה.
 • כלכלה: ארוחות בוקר לאורך כל הטיול, ועוד 10 ארוחות נוספות (צהרים או ערב). הארוחות אינן כוללות שתייה.
 • תחבורה: אוטובוס ממוזג בהתאם לגודל הקבוצה.
 • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית: באתרים המפורטים בתכנית על פי הצורך.
 • דמי כניסה וסיורים באתרים: כמפורט בתכנית.
 • תשר: לנותני השירותים השונים בחו"ל על פי התכנית המפורטת.
 • הדרכה: מדריך ישראלי מצוות החברה הגיאוגרפית.
 • מפגש הכנה בארץ.

מחיר הטיול אינו כולל

 • הוצאות אישיות (ארוחות נוספות, טלפון, קניות וכיו"ב).
 • ביטוח רפואי ומטען (מומלץ להנפיק מיד עם ההרשמה לטיול).

לפרטים אודות תנאים ואחריות
הדפסה
מידע שימושי למטייל בארגנטינה
מידע שימושי למטייל בארגנטינה

מאת החברה הגיאוגרפית

מידע שימושי למטייל בארגנטינה אודות מזג האוויר, אשרת כניסה, חשמל, מטבע ועוד.
קרא עוד
מידע שימושי למטייל בטורס דל פיינה
מידע שימושי למטייל בטורס דל פיינה

מאת החברה הגיאוגרפית

הכינוי של פארק טורס דל פיינה הוא "היהלום של צ'ילה". מעטים המקומות בעולם שיכולים להתחרות עם יופיו של הפארק המופלא הזה. פסגות צוקי גרניט שמתנשאות לגובה 2,800 מטרים, מרחבים אדירים ויותר ממאה מיני ציפורים צבעוניות, כל אלה הם רק חלק זעיר מן המקום הייחודי הזה.
קרא עוד
הפנטנל בברזיל
הפנטנל בברזיל

מאת החברה הגיאוגרפית

חובבי בעלי חיים נוטים לתאר את הפנטנל כגן עדן מושלם. ביום אחד של סיור בפנטנל אפשר לפגוש לצד דגי פירניה, נחשי אנקונדה, מאות מיני ציפורים, אלפי פרפרים, אינספור פרחים, קופים, תוכים, נחשים וזוחלים, שיוצרים תיאטרון מרהיב, גם את הקפיברה – המכרסם הגדול בעולם.
קרא עוד
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על צ'ילה
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על צ'ילה

מאת החברה הגיאוגרפית

לצ'ילה היבטים שונים ומגוונים - האנשים, ההיסטוריה, התרבות המיוחדת, המבנה הגיאוגרפי ואוצרות הטבע הופכים אותה ליעד מרתק ומיוחד במינו. אספנו עבורכם עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על צ'ילה.
קרא עוד
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ברזיל
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ברזיל

מאת החברה הגיאוגרפית

לברזיל היבטים שונים ומגוונים - האנשים, ההיסטוריה, התרבות המיוחדת, המבנה הגיאוגרפי ואוצרות הטבע הופכים אותה ליעד מרתק ומיוחד במינו. אספנו עבורכם עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ברזיל.
קרא עוד
טיולי חורף דרומית לקו המשווה
טיולי חורף דרומית לקו המשווה

כשבישראל שורר חורף, בחצי הכדור הדרומי הקיץ בשיאו. אם כך, זה הזמן לצאת לטיולים ליעדים הממוקמים בחלקו התחתון של קו המשווה. בכתבה שלפניכם כמה יעדים מעניינים שמומלץ לטייל בהם, במיוחד כשאצלנו קר וגשום.
קרא עוד
עובדות מפתיעות על הקרנבל בברזיל
עובדות מפתיעות על הקרנבל בברזיל

חגיגות הקרנבל המפואר והזוהר בריו דה ז'נירו הן היהלום שבכתר עונת הקרנבלים בדרום אמריקה ובעולם כולו. קיבצנו עבורכם כמה עובדות מעניינות על הקרנבל של ריו, וגם על קרנבלים נוספים ומעניינים ביבשת.
קרא עוד
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ארגנטינה
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ארגנטינה

מאת החברה הגיאוגרפית

לארגנטינה היבטים שונים ומגוונים - האנשים, ההיסטוריה, התרבות המיוחדת, המבנה הגיאוגרפי ואוצרות הטבע הופכים אותה ליעד מרתק ומיוחד במינו. אספנו עבורכם עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ארגנטינה.
קרא עוד
אתרים נבחרים בצ'ילה
אתרים נבחרים בצ'ילה

מאת החברה הגיאוגרפית

איפה כדאי לבקר בצ'ילה? לפניכם מידע על האתרים המעניינים ביותר בצ'ילה, משמורת טורס דל פיינה בפטגוניה, שבליבה מתנשאים גושי ענק של סלעי גרניט ועד אל אזור האגמים, מהאזורים היפים בצ'ילה ובדרום אמריקה כולה.
קרא עוד
הקרנבלים של דרום אמריקה
הקרנבלים של דרום אמריקה

מאת החברה הגיאוגרפית

השתתפות בקרנבל דרום אמריקאי, שאינו דומה לשום מסיבה שאנחנו, המערביים, מכירים, היא מסוג החוויות שאסור לוותר עליהן. קשה לעקוב אחר כל האירועים, אבל הנה לפניכם כמה מן הקרנבלים הכי מלהיבים ביבשת.
קרא עוד
מידע שימושי למטייל בצ'ילה
מידע שימושי למטייל בצ'ילה

מאת החברה הגיאוגרפית

מידע שימושי למטייל בצ'ילה אודות מזג האוויר, אשרת כניסה, חשמל, מטבע ועוד.
קרא עוד
מידע שימושי למטייל בברזיל
מידע שימושי למטייל בברזיל

מאת החברה הגיאוגרפית

מידע שימושי למטייל בברזיל אודות מזג האוויר, אשרת כניסה, חשמל, מטבע ועוד.
קרא עוד
אתרים נבחרים בארגנטינה
אתרים נבחרים בארגנטינה

מאת החברה הגיאוגרפית

איפה כדאי לבקר בארגנטינה? לפניכם מידע על האתרים המעניינים ביותר בארגנטינה, מבואנוס איירס, בירת ארגנטינה, המכונה 'פריז של אמריקה', ועד אל ארץ האש, בה נמצאת אושוואיה, העיר הדרומית ביותר בעולם.
קרא עוד
מפלי האיגואסו בדרום אמריקה
מפלי האיגואסו בדרום אמריקה

כל מי שמטייל בדרום אמריקה לא יכול להתעלם מהם – מפלי האיגואסו המופלאים. מהו ייחודם? מה הופך אותם לאטרקטיביים ומתוירים כל כך? מה מאפיין את הצד הברזילאי ומה את הצד הארגנטינאי, ואיזו אגדה מלווה את סיפור היווצרותם? על כל אלה ועוד תוכלו לקרוא בכתבה שלפניכם.
קרא עוד
בואנוס איירס – בין נובלה לטלנובלה
בואנוס איירס – בין נובלה לטלנובלה

מאת רענן בן בסט

בואנוס איירס – בין נובלה לטלנובלה מיהם תושבי בואנוס איירס? מה מאפיין את רוח העיר שהם חיים בה? אם תשאלו אותם, הם יאמרו בגאווה שמדובר בעיר אירופאית לחלוטין שחיה תרבות בלי הפסקה. אם תביטו מבחוץ, ייתכן שתזהו מורכבות גדולה יותר. רענן בן בסט, מדריך ישראלי בעיר, ומאוריסיו דימנט, יליד בואנוס איירס, ישבו לשיחת פינג-פונג בין נקודות השקפה על החיים ועל האנשים בבואנוס איירס.
קרא עוד
אתרים נבחרים בדרום אמריקה - מדבר אטאקמה בצ'ילה
דרום אמריקה שאולי עוד לא ראיתם

דרום-אמריקה היא יבשת מדהימה והמבחר בה עצום – מדינות שונות, ערים, כפרים ומקומות שהטבע מתקיים בהם כמעט באין מפריע. אם אתם מתכננים לצאת לטיול בדרום אמריקה, היכנסו וקראו על היעדים שלא כדאי לכם לפספס.
קרא עוד
אתרים נבחרים בברזיל
אתרים נבחרים בברזיל

איפה כדאי לבקר בברזיל? לפניכם מידע על האתרים המעניינים ביותר בברזיל, מריו דה ז'ניור התוססת ועד עולם החים המופלא של ביצות הפנטנל.
קרא עוד