טיולים גיאוגרפים עם מיטב המומחים | החברה הגיאוגרפית
טיולים גיאוגרפים עם מיטב המומחים | החברה הגיאוגרפית
טופס הרשמה
03-5639000

לאן

בחרו יעד

איך

בחרו סוג טיול

סוגי טיולים מיוחדים

מתי

בחרו תאריך

טיול לברזיל - 17 יום - ברזיל שלא הכרתם

טיול לברזיל - 17 יום - ברזיל שלא הכרתם

דרום אמריקה
טיולים מאורגנים
17 ימים / 14 לילות

מהי ברזיל עבורכם? סמבה, חופים, קפיריניה וכדורגל? נכון, תמצאו בה את כל אלה, אבל המדינה הענקית, הגדולה ביותר בדרום אמריקה, היא הרבה יותר מכך. ברזיל היא גם יערות גשם ונהרות אדירים, דיונות ענק ולגונות תכולות, ערים היסטוריות, תרבות אפרו-ברזילאית וכן – גם חופים, סמבה, כדורגל וקפיריניה על קו המים.

טיול לברזיל שלא הכרתם ייקח אתכם לשמורות טבע מדהימות ואל לב הג’ונגל האמזוני, שבו נמצא מגוון המינים הגדול בעולם. טיול באזור האקולוגי הבתולי מאפשר לפגוש מינים רבים של בעלי חיים, בהם קופים, עצלנים, זוחלים וגם דולפינים ורודים השוחים בנהרות. במהלך ימי הג’ונגל נלמד אודות השבטים המקומיים, נצא  לטיולים רגליים, נשוט בנהר, נצא לתצפיות ליליות ועוד. גם על שתי ערים נהדרות לא נפסח: סלבדור – מרכז המוזיקה, הריקוד והקצב הברזילאים, וריו דה ז’ניירו, היפה בערי תבל, עם פסל ישו המושיע, הר הסוכר, החופים המפורסמים, הפאבלות הכל כך מסקרנות ותצפיות עוצרות נשימה. ולקינוח, ביקור באחד משבעת פלאי הטבע: מפלי האיגואסו, השוכנים משני צדי הגבול ברזיל-ארגנטינה, מוקפים בצמחייה טרופית עשירה.

מעוניינים להצטרף לטיול?
נמצאו שגיאות בטופס

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר
שניות לאישור

תודה שפניתם אלינו! 
ניצור איתכם קשר בקרוב

למה עם הגיאוגרפית?
 • טיול ייחודי בברזיל הכולל טיולי טבע וסיורים עירוניים
 • ביקורים וסיורים בסלבדור
 • קבוצה קטנה – עד 28 מטיילים
 • מסלולים מוקפדים הנבנים מתוך היכרות עם המקום
 • בתי מלון מצוינים במיקום מעולה
ברזיל - 17 יום
מסלול הטיול
ימים
1-2
תל אביב – טיסה דרך יעד ביניים - סאו פאולו – מנאוס

נצא בטיסה דרך יעד ביניים באירופה אל סאו פאולו בברזיל ומשם נמשיך בטיסה אל מנאוס. נגיע ביום 2 בשעות הצהרים.

מנאוס היא בירתה של מדינת אמזונאס שבצפון מערב ברזיל, הגדולה ביותר בשטחה במדינות ברזיל. העיר שוכנת על גדת נהר הריו נגרו, ומשמשת נמל עיקרי ומרכז כלכלי באזור. עם הגעתנו נצא לביקור במרכז השוקק של העיר, בתיאטרון העירוני המפורסם ובשוק המקומי.

לינה במנאוס

ימים
3-5
ג'ונגל במנאוס

היום ניסע אל הג’ונגל ונהנה משלושה ימים בהם נכיר ונחווה את האזור. זהו אזור אקולוגי עצום שנשמר כמעט בשלמותו ללא  מגע ידי אדם.  בג’ונגל האמזוני מסתתר עולם חי וצומח מרתק- דולפינים ורודים השוחים בנהרות, יובליםֿ מסתעפים, מיני קופים, זוחלים, עצלנים ועוד מאות חיות מיוחדות, יחד עם זני עצים נדירים בגודלם וביופיים.

נצא לטיולים רגליים, לשייט, לתצפיות לילות, נלמד על השבטים המקומיים המנסים לשמר את סגנון חייהם ועוד ועוד…

לינה בג’ונגל האמזוני בלודג’

יום 6
חזרה אל מנאוס – סאו לואיס

היום נחזור אל מנאוס וניסע אל שדה התעופה לטיסתנו אל סאו לואיס. זוהי בירת מדינת מרניאו ,העיר ממוקמת על אי בדלתת נהר הפינדארה ונהר האיטאפקורו, בקרבת חוף האוקיינוס האטלנטי. עם ההגעה ניסע אל המלון.

לינה בסאו לואיס

יום 7
סאו לואיס – בהרינייאס – הפארק הלאומי לנסויס מארניינסס

הבוקר נצא בנסיעה אל עבר בהרינייאס (כ-4 שעות) היושבת בפאתי הפארק הלאומי – “לנסויס מארניינסס”Lencois Maranhenses   המצעים המארניונים. זוהי שמורת טבע מופלאה ומרשימה ביופייה של דיונות אינסופיות וביניהן אגמים טבעיים שנוצרו במהלך העונה הגשומה, מה שמייצר מראה מרהיב, ונחשב לתופעה אקולוגית ייחודית ויוצאת דופן. נגיע  בשעות הצהריים ולאחר צ’ק אין במלון נצא  לטיול בשמורה – ניסע ברכבי 4X4 (לא נהיגה עצמאית) לאורך נהר “פרגיסאס” אל עבר יום של חוויה עוצרת נשימה. נחווה דיונות ולגונות מרהיבות ומרשימות ביותר, נוכל לשחות במי האגמים, ללכת  ברגל ולחוות שקיעה מדהימה.

לינה בבהרינייאס

יום 8
הפארק הלאומי לנסויס מרניינסס

היום נהנה מטיול טרקטורונים חוויתי לשמורת Maranhao sheets בטבע בתולי ,לאורך מאות אגמונים טבעיים שנוצרו בין דיונות (שניתן להגיע אליהם רק באופן זה) עד שנגיע  אל הים. משם ניסע עד לכפר קבורה Caburé) ) שם נעצור לארוחת הצהריים. לאחר מכן נחזור לעיירה בהריינאס.

לינה בבהרינייאס

יום 9
בהרינייס – סלבדור

היום נטייל ונכיר מעט את העיר בהרינייס , בהתאם לשעת הטיסה ניסע אל שדה התעופה ונטוס אל סלבדור.

סלבדור –  בירת ברזיל לשעבר, עודנה לב התרבות האפרו–ברזילאית. לכאן הגיעו ספינות העבדים שנשלחו מאפריקה למכרות הזהב ולמטעי הסוכר, הקקאו והקפה. כיום, סלבדור היא מרכז המוסיקה, הריקוד והקצב של ברזיל. עם ההגעה, ניסע אל המלון.

לינה בסלבדור

יום 10
סלבדור

היום נצא ליום טיול בין אתרי העיר. נבקר בין השאר  בכנסיית סניור דו בונפים, בנמל הדייגים, במגדלור השומר על פתח המפרץ ובשוק עבודות היד. נבקר גם באזור הפלוריניו הקולוניאלי ששוקם על ידי אונסק”ו והוכרז כאתר מורשת עולמית, ובו נראה כנסיות רבות, רחובות הומי אדם, בארים, מסעדות ואוירה ייחודית.

לינה בסלבדור

יום 11
סלבדור – ריו דה ז'נירו

היום נצא בטיסה אל ריו דה ז’נירו. ריו נמצאת באזור הדרום מזרחי של ברזיל, על שפת האוקיינוס האטלנטי ונחשבת ליעד תיירותי עיקרי,  בשל האטרקציות המפורסמות שבה. חופי קופהקבנה, פסל ישו שעל הר הקורקובדו והר הסוכר, הם חלק מהאטרקציות שהעיר מזמנת למבקריה. עם ההגעה ניסע אל הר הסוכר, נעלה ברכבל לכמה נקודות תצפית, עד שנגיע לעליונה ביותר שבה העיר והמפרץ יפרשו למולנו . היום נבין למה ריו דה ז’נירו היא אחת הערים היפות בעולם….

לינה בריו דה ז’נירו

יום 12
ריו דה ז'נירו

היום נצא לטיול רגלי בעיר, נראה את הקתדרלה, בניני הממשל, הרחובות הרחבים, נראה את החופים הידועים ונעשה סיבוב  לחוש אותם ולעצור לכוס קפירינייה… בנוסף, נבקר בבית ספר לסמבה בו נחווה את הקצב, ונראה את האימונים והריקודים..

לינה בריו דה ז’נירו

יום 13
ריו דה ז'נירו

היום נצא לטיול רגלי קצר ביער טיז’וקה, עד שנגיע לנקודת תצפית על העיר (Tijuca Peak). משם נמשיך אל שכונה ייחודית בריו – סנטה טרזה, שכונה של אומנים  ויוצרים. נמשיך לסיור באחת הפאבלות של ריו. הפאבלות הן שכונות עוני בברזיל שנוצרו כתוצאה מבנייה לא חוקית מסביב או בלב הערים הגדולות. הפאבלות ממחישות את העוני הרב הקיים בברזיל, לעתים שכונות אלה ממוקמות במרחק של עשרות מטרים משיכוני פאר הבנויות בלב הערים. נראה כיצד הפאבלה מתפקדת כיחידה תרבותית וחברתית. לסיום נגיע אל הר הקורקובדו (Corcovado), זהו אחד המונומנטים הידועים של העיר. הר שעל פסגתו פסל ישו המפורסם המשקיף על העיר. ממרומי ההר נצפה בנוף המרהיב.

לינה בריו דה ז’נירו

יום 14
ריו דה ז'נירו – שמורת מפלי האיגואסו הצד הברזילאי – ארגנטינאי

היום נצא לסיבוב השלמות אחרון בעיר, בהתאם לשעת הטיסה ניסע לשדה התעופה ונטוס אל שמורת מפלי האיגואסו הנמצאים במשולש הגבולות של ארגנטינה, ברזיל ופרגוואי.  ננחת וניסע אל מלוננו הממוקם בצד הארגנטינאי של המפלים.

לינה בצד הארגנטינאי של המפלים

יום 15
שמורת מפלי האיגואסו הצד הארגנטינאי

היום נצא לסיור בצד הארגנטינאי , נסייר בשבילי השמורה, נחצה גשרים מתחת למפלים שוצפים ונראה את הצמחייה הטרופית העשירה ואת מגוון הפרפרים הצבעוניים. נגיע גם לתצפית על מפל ‘גרון השטן’, מה שנחשב הלב של המפלים.

לינה בצד הארגנטינאי של המפלים

ימים
16-17
מפלי האיגואסו הצד הברזילאי – סאו פאולו - טיסה דרך יעד ביניים – תל אביב

הבוקר ניסע לביקור בצד הברזילאי של מפלי האיגואסו, נטייל בשבילי השמורה ונהנה מבט פנורמי של המפלים. בנוסף נבקר בפארק הציפורים המיוחד הנמצא ליד השמורה ובפארק קופים.  בהתאם לשעת הטיסה ניסע אל שדה התעופה ונצא בטיסה בינ”ל דרך יעד ביניים אל תל אביב. הגעה משוערת תהיה ביום ה- 17.

הדפס מסלול
תאריכי יציאה ומחירים

כרגע לא מתוכננים תאריכי יציאה למסלול זה.
תאריכים יפורסמו בהתאם לעונה.

רוצים להצטרף לטיול?
צרו קשר

נמצאו שגיאות בטופס

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר
שניות לאישור

תודה שפניתם אלינו! 
ניצור איתכם קשר בקרוב

המחיר כולל
 • טיסות בינלאומיות ופנימיות כמפורט בתכנית.
 • לינה: בבתי מלון בדרגת תיירות טובה.
 • כלכלה: ארוחות בוקר לאורך כל הטיול ועוד 11 ארוחות נוספות (צהריים או ערב) הארוחות אינן כוללות שתייה.
 • תחבורה: אוטובוס ממוזג בהתאם לגודל הקבוצה.
 • כניסות לכל האתרים המצוינים בתכנית.
 • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית באתרים המפורטים בתכנית עפ”י הצורך.
 • תשר לנותני השירותים בחו”ל.
 • הדרכה: מדריך ישראלי מצוות החברה הגיאוגרפית.
 • מפגש הכנה בארץ.
המחיר אינו כולל
 • הוצאות אישיות (טלפון, קניות, וכיו”ב).
 • ארוחות שאינן כלולות , שתייה בארוחות.
 • ביטוח רפואי ומטען.

לפרטים אודות תנאים ואחריות
הערות למחיר
 • המחיר מבוסס על מטייל בחדר זוגי.
 • תוספת ליחיד לחדר: $1,200
 • המחיר למינימום 15 מטיילים.
 • מחיר בסיס: המחיר כולל שירותי קרקע, טיסות, מע”מ ותשר.
 • מיסי נמל: המחיר כולל היטלי בטחון ודלק הנגבים בארץ (מעט ממיסי הנמל בדרום אמריקה משולמים במקום).
 • מיסי הנמל והיטלי בטחון ודלק עשויים להשתנות בהתאם לעדכונים שמתקבלים מחברות התעופה.
 • עדכון המיסים וההיטלים יתבצע עם הנפקתם בפועל של כרטיסי הטיסה (עד כמה ימים לפני יציאת הטיול).
כדאי לקרוא