טיול לברזיל - אל ארץ הסמבה

טיול לברזיל - 17 יום - ברזיל שלא הכרתם

דרום אמריקה
17 ימים
14 לילות

מסלול הטיול

ימים 1-2 | תל אביב – טיסה דרך יעד ביניים - סאו פאולו – מנאוס

נצא בטיסה דרך יעד ביניים באירופה אל סאו פאולו בברזיל ומשם נמשיך בטיסה אל מנאוס. נגיע ביום 2 בשעות הצהרים.

מנאוס היא בירתה של מדינת אמזונאס שבצפון מערב ברזיל, הגדולה ביותר בשטחה במדינות ברזיל. העיר שוכנת על גדת נהר הריו נגרו, ומשמשת נמל עיקרי ומרכז כלכלי באזור. עם הגעתנו נצא לביקור במרכז השוקק של העיר, בתיאטרון העירוני המפורסם ובשוק המקומי.

לינה במנאוס

ימים 3-5 | ג'ונגל במנאוס

היום ניסע אל הג'ונגל ונהנה משלושה ימים בהם נכיר ונחווה את האזור. זהו אזור אקולוגי עצום שנשמר כמעט בשלמותו ללא  מגע ידי אדם.  בג'ונגל האמזוני מסתתר עולם חי וצומח מרתק- דולפינים ורודים השוחים בנהרות, יובליםֿ מסתעפים, מיני קופים, זוחלים, עצלנים ועוד מאות חיות מיוחדות, יחד עם זני עצים נדירים בגודלם וביופיים.

נצא לטיולים רגליים, לשייט, לתצפיות לילות, נלמד על השבטים המקומיים המנסים לשמר את סגנון חייהם ועוד ועוד…

לינה בג'ונגל האמזוני בלודג'

יום 6 | חזרה אל מנאוס – סאו לואיס

היום נחזור אל מנאוס וניסע אל שדה התעופה לטיסתנו אל סאו לואיס. זוהי בירת מדינת מרניאו ,העיר ממוקמת על אי בדלתת נהר הפינדארה ונהר האיטאפקורו, בקרבת חוף האוקיינוס האטלנטי. עם ההגעה ניסע אל המלון.

לינה בסאו לואיס

יום 7 | סאו לואיס – בהרינייאס – הפארק הלאומי לנסויס מארניינסס

הבוקר נצא בנסיעה אל עבר בהרינייאס (כ-4 שעות) היושבת בפאתי הפארק הלאומי – "לנסויס מארניינסס"Lencois Maranhenses   המצעים המארניונים. זוהי שמורת טבע מופלאה ומרשימה ביופייה של דיונות אינסופיות וביניהן אגמים טבעיים שנוצרו במהלך העונה הגשומה, מה שמייצר מראה מרהיב, ונחשב לתופעה אקולוגית ייחודית ויוצאת דופן. נגיע  בשעות הצהריים ולאחר צ'ק אין במלון נצא  לטיול בשמורה – ניסע ברכבי 4X4 (לא נהיגה עצמאית) לאורך נהר "פרגיסאס" אל עבר יום של חוויה עוצרת נשימה. נחווה דיונות ולגונות מרהיבות ומרשימות ביותר, נוכל לשחות במי האגמים, ללכת  ברגל ולחוות שקיעה מדהימה.

לינה בבהרינייאס

יום 8 | הפארק הלאומי לנסויס מרניינסס

היום נהנה מטיול טרקטורונים חוויתי לשמורת Maranhao sheets בטבע בתולי ,לאורך מאות אגמונים טבעיים שנוצרו בין דיונות (שניתן להגיע אליהם רק באופן זה) עד שנגיע  אל הים. משם ניסע עד לכפר קבורה Caburé) ) שם נעצור לארוחת הצהריים. לאחר מכן נחזור לעיירה בהריינאס.

לינה בבהרינייאס

יום 9 | בהרינייס – סלבדור

היום נטייל ונכיר מעט את העיר בהרינייס , בהתאם לשעת הטיסה ניסע אל שדה התעופה ונטוס אל סלבדור.

סלבדור –  בירת ברזיל לשעבר, עודנה לב התרבות האפרו–ברזילאית. לכאן הגיעו ספינות העבדים שנשלחו מאפריקה למכרות הזהב ולמטעי הסוכר, הקקאו והקפה. כיום, סלבדור היא מרכז המוסיקה, הריקוד והקצב של ברזיל. עם ההגעה, ניסע אל המלון.

לינה בסלבדור

יום 10 | סלבדור

היום נצא ליום טיול בין אתרי העיר. נבקר בין השאר  בכנסיית סניור דו בונפים, בנמל הדייגים, במגדלור השומר על פתח המפרץ ובשוק עבודות היד. נבקר גם באזור הפלוריניו הקולוניאלי ששוקם על ידי אונסק"ו והוכרז כאתר מורשת עולמית, ובו נראה כנסיות רבות, רחובות הומי אדם, בארים, מסעדות ואוירה ייחודית.

לינה בסלבדור

יום 11 | סלבדור – ריו דה ז'נירו

היום נצא בטיסה אל ריו דה ז'נירו. ריו נמצאת באזור הדרום מזרחי של ברזיל, על שפת האוקיינוס האטלנטי ונחשבת ליעד תיירותי עיקרי,  בשל האטרקציות המפורסמות שבה. חופי קופהקבנה, פסל ישו שעל הר הקורקובדו והר הסוכר, הם חלק מהאטרקציות שהעיר מזמנת למבקריה. עם ההגעה ניסע אל הר הסוכר, נעלה ברכבל לכמה נקודות תצפית, עד שנגיע לעליונה ביותר שבה העיר והמפרץ יפרשו למולנו . היום נבין למה ריו דה ז'נירו היא אחת הערים היפות בעולם….

לינה בריו דה ז'נירו

יום 12 | ריו דה ז'נירו

היום נצא לטיול רגלי בעיר, נראה את הקתדרלה, בניני הממשל, הרחובות הרחבים, נראה את החופים הידועים ונעשה סיבוב  לחוש אותם ולעצור לכוס קפירינייה… בנוסף, נבקר בבית ספר לסמבה בו נחווה את הקצב, ונראה את האימונים והריקודים..

לינה בריו דה ז'נירו

יום 13 | ריו דה ז'נירו

היום נצא לטיול רגלי קצר ביער טיז'וקה, עד שנגיע לנקודת תצפית על העיר (Tijuca Peak). משם נמשיך אל שכונה ייחודית בריו – סנטה טרזה, שכונה של אומנים  ויוצרים. נמשיך לסיור באחת הפאבלות של ריו. הפאבלות הן שכונות עוני בברזיל שנוצרו כתוצאה מבנייה לא חוקית מסביב או בלב הערים הגדולות. הפאבלות ממחישות את העוני הרב הקיים בברזיל, לעתים שכונות אלה ממוקמות במרחק של עשרות מטרים משיכוני פאר הבנויות בלב הערים. נראה כיצד הפאבלה מתפקדת כיחידה תרבותית וחברתית. לסיום נגיע אל הר הקורקובדו (Corcovado), זהו אחד המונומנטים הידועים של העיר. הר שעל פסגתו פסל ישו המפורסם המשקיף על העיר. ממרומי ההר נצפה בנוף המרהיב.

לינה בריו דה ז'נירו

יום 14 | ריו דה ז'נירו – שמורת מפלי האיגואסו הצד הברזילאי – ארגנטינאי

היום נצא לסיבוב השלמות אחרון בעיר, בהתאם לשעת הטיסה ניסע לשדה התעופה ונטוס אל שמורת מפלי האיגואסו הנמצאים במשולש הגבולות של ארגנטינה, ברזיל ופרגוואי.  ננחת וניסע אל מלוננו הממוקם בצד הארגנטינאי של המפלים.

לינה בצד הארגנטינאי של המפלים

יום 15 | שמורת מפלי האיגואסו הצד הארגנטינאי

היום נצא לסיור בצד הארגנטינאי , נסייר בשבילי השמורה, נחצה גשרים מתחת למפלים שוצפים ונראה את הצמחייה הטרופית העשירה ואת מגוון הפרפרים הצבעוניים. נגיע גם לתצפית על מפל 'גרון השטן', מה שנחשב הלב של המפלים.

לינה בצד הארגנטינאי של המפלים

ימים 16-17 | מפלי האיגואסו הצד הברזילאי – סאו פאולו - טיסה דרך יעד ביניים – תל אביב

הבוקר ניסע לביקור בצד הברזילאי של מפלי האיגואסו, נטייל בשבילי השמורה ונהנה מבט פנורמי של המפלים. בנוסף נבקר בפארק הציפורים המיוחד הנמצא ליד השמורה ובפארק קופים.  בהתאם לשעת הטיסה ניסע אל שדה התעופה ונצא בטיסה בינ"ל דרך יעד ביניים אל תל אביב. הגעה משוערת תהיה ביום ה- 17.

הדפסה

תאריכי יציאה ומחירים

יציאה חזרה מדריך
מחיר לאדם בחדר זוגי
בסיס מיסי נמל מחיר כולל
סטטוס הערות
28/05/1913/06/19דן גזית$6,480
דן גזית
בוגר קורס מדריכי טיולים של החברה הגיאוגרפית, מדריך טיולים בדרום אמריקה ובספרד, בלשן בהשכלתו, מטייל בנשמתו, וסקרן בזמנו החופשי. דובר אנגלית, ספרדית, צרפתית ופורטוגזית, טייל ברחבי אמריקה הלטינית ובאירופה, וחצה את סיביר ומונגוליה ברכבת. אחרי 3 שנים של מגורים ועבודה בברצלונה...
טופס הזמנת טיול
צור קשר


 • המחיר מבוסס על מטייל בחדר זוגי.
 • תוספת ליחיד לחדר: $1,200
 • המחיר למינימום 15 מטיילים.
 • מחיר בסיס: המחיר כולל שירותי קרקע, טיסות, מע"מ ותשר.
 • מיסי נמל: המחיר כולל היטלי בטחון ודלק הנגבים בארץ (מעט ממיסי הנמל בדרום אמריקה משולמים במקום).
 • מיסי הנמל והיטלי בטחון ודלק עשויים להשתנות בהתאם לעדכונים שמתקבלים מחברות התעופה.
 • עדכון המיסים וההיטלים יתבצע עם הנפקתם בפועל של כרטיסי הטיסה (עד כמה ימים לפני יציאת הטיול).

מחיר הטיול כולל

 • טיסות בינלאומיות ופנימיות כמפורט בתכנית.
 • לינה: בבתי מלון בדרגת תיירות טובה.
 • כלכלה: ארוחות בוקר לאורך כל הטיול ועוד 11 ארוחות נוספות (צהריים או ערב) הארוחות אינן כוללות שתייה.
 • תחבורה: אוטובוס ממוזג בהתאם לגודל הקבוצה.
 • כניסות לכל האתרים המצוינים בתכנית.
 • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית באתרים המפורטים בתכנית עפ"י הצורך.
 • תשר לנותני השירותים בחו"ל.
 • הדרכה: מדריך ישראלי מצוות החברה הגיאוגרפית.
 • מפגש הכנה בארץ.

מחיר הטיול אינו כולל

 • הוצאות אישיות (טלפון, קניות, וכיו"ב).
 • ארוחות שאינן כלולות , שתייה בארוחות.
 • ביטוח רפואי ומטען.

לפרטים אודות תנאים ואחריות
הדפסה
הפנטנל בברזיל
הפנטנל בברזיל

מאת החברה הגיאוגרפית

חובבי בעלי חיים נוטים לתאר את הפנטנל כגן עדן מושלם. ביום אחד של סיור בפנטנל אפשר לפגוש לצד דגי פירניה, נחשי אנקונדה, מאות מיני ציפורים, אלפי פרפרים, אינספור פרחים, קופים, תוכים, נחשים וזוחלים, שיוצרים תיאטרון מרהיב, גם את הקפיברה – המכרסם הגדול בעולם.
קרא עוד
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ברזיל
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ברזיל

מאת החברה הגיאוגרפית

לברזיל היבטים שונים ומגוונים - האנשים, ההיסטוריה, התרבות המיוחדת, המבנה הגיאוגרפי ואוצרות הטבע הופכים אותה ליעד מרתק ומיוחד במינו. אספנו עבורכם עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ברזיל.
קרא עוד
הקרנבלים של דרום אמריקה
הקרנבלים של דרום אמריקה

מאת החברה הגיאוגרפית

השתתפות בקרנבל דרום אמריקאי, שאינו דומה לשום מסיבה שאנחנו, המערביים, מכירים, היא מסוג החוויות שאסור לוותר עליהן. קשה לעקוב אחר כל האירועים, אבל הנה לפניכם כמה מן הקרנבלים הכי מלהיבים ביבשת.
קרא עוד
אתרים נבחרים בברזיל
אתרים נבחרים בברזיל

איפה כדאי לבקר בברזיל? לפניכם מידע על האתרים המעניינים ביותר בברזיל, מריו דה ז'ניור התוססת ועד עולם החים המופלא של ביצות הפנטנל.
קרא עוד
מפלי האיגואסו בדרום אמריקה
מפלי האיגואסו בדרום אמריקה

כל מי שמטייל בדרום אמריקה לא יכול להתעלם מהם – מפלי האיגואסו המופלאים. מהו ייחודם? מה הופך אותם לאטרקטיביים ומתוירים כל כך? מה מאפיין את הצד הברזילאי ומה את הצד הארגנטינאי, ואיזו אגדה מלווה את סיפור היווצרותם? על כל אלה ועוד תוכלו לקרוא בכתבה שלפניכם.
קרא עוד
אתרים נבחרים בדרום אמריקה - מדבר אטאקמה בצ'ילה
דרום אמריקה שאולי עוד לא ראיתם

דרום-אמריקה היא יבשת מדהימה והמבחר בה עצום – מדינות שונות, ערים, כפרים ומקומות שהטבע מתקיים בהם כמעט באין מפריע. אם אתם מתכננים לצאת לטיול בדרום אמריקה, היכנסו וקראו על היעדים שלא כדאי לכם לפספס.
קרא עוד
מידע שימושי למטייל בברזיל
מידע שימושי למטייל בברזיל

מאת החברה הגיאוגרפית

מידע שימושי למטייל בברזיל אודות מזג האוויר, אשרת כניסה, חשמל, מטבע ועוד.
קרא עוד