טיול מאורגן ליפן עם החברה הגיאוגרפית

טיול ליפן וסיאול - 15 יום - יופיו של הנסתר

המזרח הרחוק
15 ימים
13 לילות

מסלול הטיול

ימים 1-2 | תל אביב - סאול

המראה בטיסה ישירה ונחיתה בסאול – בירתה של דרום קוריאה. העברה משדה התעופה למלון.

לאחר התארגנות קצרה נצא לסיור ראשוני בעיר וארוחת ערב

לינה בסאול

יום 3 | סאול והאזור המפורז

נחווה את התהליכים הרבים העוברים על החברה והתרבות הקוריאנית באמצעות ביקור בסאול ובסביבתה. סאול מייצגת את המודרניות ושיא הטכנולוגיה מצד אחד, ומצד שני שמרנות ושמירה על ערכי קוריאה המסורתית.

נסיעה מסאול לאזור המפורז בין שתי הקוריאות, (מותנה באישור ממשלתי) השריד האחרון של המלחמה הקרה – ביקור בכפר המחולק, מנהרת המרגלים שנחפרה מתחת לגבול, גשר השלום ותצפית על קו הגבול השמור ביותר בעולם. נחזור למרכז העיר ונבקר בארמון  Gyeongbok, בשווקים וחיי הלילה.  ארוחת ערב לינה בסאול

יום 4 | סאול - אוסקה - קיוטו

הבוקר העברה לשדה התעופה לטיסה לאוסקה עם ההגעה ניסע למרכז העיר ונבקר בטירת אוסקה , נעלה למצפור ביניין הגנים הצפים לתצפית מרהיבה , נמשיך לאזור נמבה הסואן והמודרני , ארוחת ערב לינה בקיוטו .

יום 5 | קיוטו - נארה

את היום נקדיש לביקור בנארה, בירתה הראשונה של יפן. נבקר בפארק שמכיל כאלף צבאים ואיילות, במקדש Todaiji – מבנה עץ מדהים הכולל את הבודהה הענק מברונזה, בגובה של 16 מטר, וכן ב Kasuga-Taisha, הוא מקדש השינטו המקושט ב 3,000 פנסי אבן וברונזה. ניסע לקיוטו, נבקר ב Nishiki-Market, השוק המקורה המפורסם. נמשיך אל הרובע העתיק גיון ונסייר בסמטאות הצרות והציוריות של קיוטו.  לינה בקיוטו

יום 6 | קיוטו

לאחר ארוחת הבוקר נבקר במקדש Kinkakuji – מקדש הזהב. נמשיך לגן האבנים הנמצא במקדש הזן Ryoanji, היפה מסוגו בעולם. בהמשך נבקר במקדש Kiyomizu-Dera וכן בטירת ניג'ו, בה נתרשם ממבנה מהמאה ה-17 אשר בו התאכסנו השוגון ופמלייתו, כאשר באו לבקר את הקיסר בקיוטו הבירה בימים ההם. המבנה בנוי עץ, ומוגן נגד פולשים באמצעים מיוחדים ומתוחכמים, עשיר בציורים וגילופי עץ מדהימים. בערב נתארח בבית שלום.

לינה בקיוטו.

יום 7 | נארה - הירושימה - מיאג'ימה

* היום יש לקחת תיק צד ללילה. המזוודות יישלחו ישירות לטאקיימה.
נסיעה ברכבת המהירה להירושימה. נשוט במעבורת למיאג'ימה ונבקר במקדש הצף Itsukushima. נתמקם ללינה במלון Ryokan, מלון יפני אמיתי, ונטבול באונסן.
ארוחת ערב מיוחדת במלון ולינה בחדרי Tatami מסורתיים.

יום 8 | מיאג'ימה - אוסקה

לאחר ארוחת הבוקר, העברה במעבורת לתחנת הירושימה. נבקר "בפארק השלום" במוזיאון הזכרון המדהים ובאתר ההנצחה. נמשיך לביקור במפעל מאזדה (מותנה באישורים מקומיים).

משם ניסע עם הרכבת המהירה לאוסקה ללינה.

יום 9 | אוסקה - טאקיימה

נבקר בטירת אוסקה לאחריה ניקח רכבת מהירה לנגויה ומשם רכבת לטאקיאמה, היא עיירה ציורית ששימרה את האווירה המסורתית של בתיה, כפי שהיו לפני כ 350 שנה. היא ידועה בשם בכינויה "קיוטו הקטנה". לינה בטאקאימה

יום 10 | טאקיימה – שירקווגו – נגויה

את שעות הבוקר נקדיש לאתרי העיר, לאורך גדות הנהר ובשוק הבוקר. נטייל ברחובותיה העתיקים והמיוחדים של העיר, ונתרשם מארכיטקטורת הבניה המסורתית הייחודית לאזורי "האלפים היפנים". ומשם נמשיך לכפר העץ המסורתי שירקווה גו (Shirakawago), השוכן בלב הרי האלפים, ובו בתי ענק מעץ ומקש. בתים כאלה אפשר לראות רק באזור זה של יפן, והם נחשבים אוצר לאומי לשימור. משם נמשיך לנגויה.

ארוחת ערב מקומית ולינה בנגויה.

יום 11 | נגויה - האקונה

* היום יש לקחת תיק צד ללילה. המזוודות יישלחו ישירות לטוקיו.

ארוחת בוקר ונסיעה ברכבת המהירה ובאוטובוס להאקונה, אזור הררי ומוקד לפעילות געשית. נשוט על אגם Ashi ונעלה עם הרכבל להר Komagatake. נשקיף משם על הר פוג'י המתנשא לגובה של 3,770 מטר. נמשיך לביקור במוזיאון הפתוח המכיל עבודות של מיטב האמנים בעולם.

במלון נטבול ב Onsen יפני אמיתי.

ארוחת ערב ולינה במלון בהאקונה.

יום 12 | האקונה - קמקורה - טוקיו

לאחר ארוחת הבוקר נצא בדרכנו לטוקיו!
נבקר ב"Kamakura" מרכז הכח השלטון והתרבות היפנית ב 112 וכיום עיירה בסגנון של פעם! נבקר ב "Daibutsu" הבודהה הענק והמרשים, נמשיך ל"יוקוהמה" העיר היפה והשלישית בגודלה ביפן המשלבת את הקידמה ואת העבר! ומשם אנחנו בדרכנו לטוקיו אליה נגיע בשעות הצהריים המאוחרות. התארגנות במלון (המזוודות שלנו מחכות בחדרים), ארוחת ערב ולינה בטוקיו!

יום 13 | טוקיו

היום נשלים את הסיורים בטוקיו – נבקר במקדש מייג'י (Meiji) המפורסם, מהמקדשים החשובים ביפן שנחרב במלחמת העולם, נמשיך דרך רובע הארג'וקו (Harajuko) סמל ל"תת תרבות" יפנית ולרחוב טאקשטה דורי רחוב הצעירים הצבעוני והתוסס. נכיר את שדרות אומוטסנדו ובה היכלות העיצוב והסמטאות סביב, ונציץ אל רובע אקיהברה אזור המושך אליו את צעירי העיר. בערב נצא לסיור רגלי ברובע הבילויים שיבויה בו מעבר החצייה המפורסם בעולם.

יום 14 | טוקיו

בכדי לחוש את העיר, נצא בתחבורה ציבורית להיכרות עם הכרך המהפנט. נבקר בשוק הדגים Tsukuji של טוקיו (מותנה באישור). במקדש סנסוג'י (Sensoji) הססגוני והסמטאות סביבו, המקדש הבודהיסטי החשוב לגדת נהר הסומידה  נסייר ברובע גינזה (Ginza), אזור העסקים והבילויים שמשנה פניו ונכיר מקצת מפניני הארכיטקטורה של הבירה היפנית.

ארוחת ערב לסיכום הטיול. לינה בטוקיו

יום 15 | טוקיו - תל אביב

העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה לתל אביב (מסלול הטיסה בהתאם לחברת התעופה).

הדפסה

תאריכי יציאה ומחירים

יציאה חזרה מדריך
מחיר לאדם בחדר זוגי
בסיס מיסי נמל מחיר כולל
סטטוס הערות
07/11/1921/11/19יפורסם בהמשךבטיסות קוריאן אייר | בשלכת
טופס הזמנת טיול
צור קשר


 • המחיר מבוסס על מטייל בחדר זוגי.
 • תוספת לחדר יחיד: $1,400
 • המחיר למינימום 20 מטיילים.
 • המחיר הכולל: המחיר כולל שירותי קרקע, טיסות, מע"מ, תשר ומיסי נמל.
 • מיסי הנמל עשויים להשתנות בהתאם לעדכונים שמתקבלים מחברות התעופה.
 • עדכון המיסים וההיטלים יתבצע עם הנפקתם בפועל של כרטיסי הטיסה (עד כמה ימים לפני יציאת הטיול).

מחיר הטיול כולל

 • טיסות בינלאומיות בחברת בקוריאן אייר הכולל מיסי נמל והיטלים ( כפוף לשינויים).
 • לינה: 13 לילות בבתי מלון ברמת ארבעה כוכבים לאורך כל הדרך.
 • תחבורה: הרכבת המהירה ,שייט , תחבורה ציבורית ואוטובוסים כמפורט בתכנית.
 • מדריכים דוברי אנגלית בסיורים.
 • כלכלה : ארוחות בוקר לאורך כל הטיול , בסיאול חצי פנסיון וביפן 7 ארוחות ערב.
 • מופע גיישה הכולל ארוחת ערב.
 • מדריך ישראלי מצוות החברה הגיאוגרפית .
 • כניסות לכל האתרים המצוינים בתכנית ככלולים.
 • טיפים לנותני השירותים המקומיים.
 • מפגש הכנה לפני היציאה.
 • אוזניות שמע

מחיר הטיול אינו כולל

 • ביטוח רפואי ומטען.

לפרטים אודות תנאים ואחריות

הערות

 • ייתכנו שינויים במסלול בתקופת פסטיבלים וחגים לאומיים.
הדפסה
יפן אל מול המערב - מפגש תרבותי מרתק
יפן והמערב

טיול ביפן מזמן מפגש מרתק לא רק עם נופים ואתרים אלא גם עם היסטוריה ותרבות, שהשלכותיהן משתקפות בבני העם היפני, ביחסם כלפי אנשי המערב בכלל והתיירים בפרט. איך הדבר בא לידי ביטוי?? בכתבה הבאה ננסה לענות על "החידה" התרבותית הזאת.
קרא עוד
דת ביפן - יש חיה כזו?
דת ביפן - יש חיה כזו?

יפן היא ארץ מיוחדת, והגישה כלפי דת ביפן מיוחדת לא פחות. מהן הדתות המרכזיות במדינה? איך ניתן להבחין בין מקדשי שינטו למקדשים בודהיסטים, וכיצד החילוניות והסינקרטיזם משולבים בחיי היום יום של היפנים? על כל אלה בכתבה שלפניכם.
קרא עוד
אתרים נבחרים בדרום קוריאה
אתרים נבחרים בדרום קוריאה

מאת רון פז

איפה כדאי לבקר בדרום קוריאה? לפניכם מידע על האתרים המעניינים ביותר בדרום קוריאה, מסאול הבירה ועד לאי ג'ג'ו, שנבחר לאחרונה לאחד מפלאי הטבע של העולם.
קרא עוד
הפתעה יפנית ושמה קיוטו - טיול מאורגן ליפן
הפתעה יפנית ושמה קיוטו

בתוך יפן הגדולה, בין הערים הומות האדם ולצד הבשורות הטכנולוגיות שהמדינה הזו מייצרת, נמצאת הפתעה ושמה קיוטו – עיר מיוחדת במינה. מה מאפיין אותה? מה מייחד אותה ולמה כדאי להקדיש לה כמה ימים של טיול? היכנסו לכתבה.
קרא עוד
אתרים נבחרים ביפן
אתרים נבחרים ביפן

מאת החברה הגיאוגרפית

איפה כדאי לבקר ביפן? לפניכם מידע על האתרים המעניינים ביותר יפן, מטוקיו, עיר הבירה המרתקת, המשלבת מסורת וקידמה, ועד אל הרי האלפים היפניים, החוצים את האי הונשו, האי המרכזי בארכיפלג היפני.
קרא עוד
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על דרום קוריאה
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על דרום קוריאה

מאת רון פז

לדרום קוריאה היבטים שונים ומגוונים - האנשים, ההיסטוריה, התרבות המיוחדת, המבנה הגיאוגרפי ואוצרות הטבע הופכים אותה ליעד מרתק ומיוחד במינו. אספנו עבורכם עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על דרום קוריאה.
קרא עוד
תרבות האוכל ביפן
אוכל ביפן - היסטוריה, תרבות וגיאוגרפיה בצלחת

מה מיוחד באוכל היפני? כיצד הוא מושפע מהגיאוגרפיה של יפן ואיך התפתח לאורך שנים של תמורות היסטוריות? מה מאפיין את תרבות האוכל היפנית? על שאלות אלו ואחרות נענה בכתבה שלפניכם, הכינו את בלוטות הטעם.
קרא עוד
פריחת הדובדבן - טיול מאורגן ליפן
פסטיבל פריחת הדובדבן

פסטיבל פריחת הדובדבן נפתח ביפן עם בוא האביב, כשהפריחה הוורודה-לבנה מופיעה במלוא תפארתה. בתקופה זו כל יפן על תושביה ותייריה חוגגת מתחת לעצי הסאקורה הפורחים. מה מקור ההערצה של היפנים לפריחת הדובדבן ואיך היא משתקפת בראי ההיסטוריה? איך ואיפה חוגגים את הפסטיבל ביפן? היכנסו לכתבה.
קרא עוד
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על יפן
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על יפן

מאת החברה הגיאוגרפית

ליפן היבטים שונים ומגוונים - האנשים, ההיסטוריה, התרבות המיוחדת, המבנה הגיאוגרפי ואוצרות הטבע הופכים אותה ליעד מרתק ומיוחד במינו. אספנו עבורכם עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על יפן.
קרא עוד
מידע שימושי למטייל בדרום קוריאה
מידע שימושי למטייל בדרום קוריאה

מאת החברה הגיאוגרפית

מידע שימושי למטייל בדרום קוריאה אודות מזג האוויר, אשרת כניסה, חשמל, מטבע ועוד.
קרא עוד
מידע שימושי למטייל ביפן
מידע שימושי למטייל ביפן

מאת החברה הגיאוגרפית

מידע שימושי למטייל ביפן אודות מזג האוויר, אשרת כניסה, חשמל, מטבע ועוד.
קרא עוד
יפן - הפסטילים שלא תרצו להחמיץ
יפן חוגגת - 7 פסטיבלים יפניים שלא תרצו להחמיץ

ליפנים יש יותר פסטיבלים מאשר ימים בשנה. ריכזנו כאן שבעה מהפסטיבלים המוזרים והיפים ביותר במדינה הרחוקה. חלקם רבי משתתפים וכלל ארציים, חלקם מקומיים וקטנים, וכולם כולם מהווים מחזות מדהימים לצפייה.
קרא עוד