טיול לצ'ילה, ארגנטינה וברזיל - 19 יום - מקרחוני פטגוניה אל ריו דה ז'נירו

טיול לצ'ילה, ארגנטינה וברזיל - 19 יום - מקרחוני פטגוניה אל ריו דה ז'נירו

דרום אמריקה
19 ימים
15 לילות

טיול זה הוא חלק מטיול מקיף לדרום אמריקה (ללא פרו).
למעוניינים, קיימת אפשרות להצטרף למסלול המקיף המתחיל בפרו.

מסלול הטיול

ימים 1-2 | ת"א - מדריד- טיסה בינ"ל אל סנטיאגו

נצא בטיסה מתל אביב אל סנטיאגו בירת צ'ילה, הגעה ביום 2. העיר מהווה את מרכז חיי הכלכלה והתרבות , ממוקמת בלב העמק המרכזי של צ'ילה ומתגוררים בה כשליש מאוכלוסיית המדינה. עם ההגעה ניסע אל המלון.

הקבוצה מגיעה בשעות הערב המאוחרות אל המלון.

לינה בסנטיאגו

יום 3 | סנטיאגו - פונטה ארנס

הבוקר נצא לביקור קצר בעיר ובהתאם לשעת הטיסה, ניסע לשדה התעופה ונטוס אל פונטה ארנס. עם ההגעה, נצא לסיבוב היכרות בעיר הדרומית ביותר בצ'ילה.

לינה בפוארטו ארנס

יום 4 | שייט באי מגדלנה

מוקדם בבוקר נצא לשייט אל האי מגדלנה, אי השוכן במיצרי מגלן שתושביו היחידים הם הפינגווינים. נגיע אל האי ונרד מהספינה להסתובב בין המוני הפינגווינים המקננים בתקופה זו. (השייט מותנה בתנאי מזג אוויר) לאחר מכן ניסע אל פוארטו נטאלס ללינה.

זוהי העיירה הקרובה ביותר אל שמורת מגדלי הפיינה, אליה נגיע למחרת.

לינה בפוארטו נטאלס

ימים 5-6 | שמורת מגדלי הפיינה

היום ניסע אל שמורת מגדלי הפיינה , הפארק העצום בגודלו משתרע על פני שטח של כ-2,400 קמ"ר ומשלב בתוכו אוצרות טבע מופלאים המתמזגים זה בזה בתיאום מושלם. הרים מושלגים, קרחוני ענק, אגמי טורקיז, מפלים שוצפים ונקודות תצפית מרהיבות, לצד צמחייה עשירה ומינים רבים של בעלי חיים מאכלסים את הפארק העצום, הנחשב לאחת משמורות הטבע המדהימות ביותר בדרום אמריקה, ויש הטוענים בעולם כולו. נצא לטייל ברכב וברגל בין מגוון המסלולים הרבים של הפארק.

לינה בלודג' בפארק

יום 7 | שמורת מגדלי הפיינה- אל ארגנטינה - קלפטה

היום ניפרד מהפארק ונתחיל בנסיעה חזרה לארגנטינה, נחצה את הגבול עד לעיר קלפטה (Calafate) ,כשנוף סוף העולם ואגם ארחנטינו מלווים אותנו בדרך.

לינה בקלפטה

יום 8 | שייט קרחונים

בבוקר נצא לשייט  אל הקרחונים הגדולים הנשפכים משדה הקרח הצפוני לאגם ארחנטינו. נשוט לקרחונים, נצפה בקירות הקרח המתנשאים, נשברים וממלאים את האגם בגושי קרח צפים. לאחר החזרה מהשייט, נבקר בבר הקרח, זוהי אחת האטרקציות היפות באזור, חדר עשוי קרח, כולל הרצפה, בר, קירות, ספסלים ופסלים. נקבל כפפות ומעיל חם, ונהנה ממשקה אלכוהולי באווירה קרה ומשכרת…

לינה בקלפטה

יום 9 | קרחון פריטו מורנו - קלפטה - ברילוצ'ה

בבוקר ניסע לבקר בקרחון פריטו מורנו (Perito Moreno),"הקרחון המתנפץ", החוצה את אגם ארחנטינו. זהו הקרחון היבשתי הפעיל הגדול בעולם והתופעה הקרחונית היפה ביבשת. נגיע עד למרפסות הקרובות ביותר שצופות על הקרחון, מהן נוכל   לראות ולשמוע את הקרחון נשבר בקולות רעם אדירים.  בהתאם לשעת הטיסה, ניסע אל שדה התעופה ונטוס אל ברילוצ'ה,

מרכז אזור האגמים הארגנטינאי. ברילוצ'ה היא עיירת נופש הררית עם חזות שוויצרית, המפורסמת בפארק הלאומי נאוול הוואפי (Nahuel-Huapi) ובתעשיית השוקולד הביתי שלה.

לינה בברילוצ'ה

יום 10 | ברילוצ'ה

ברילוצ'ה ממוקמת בין אגמים עמוקים וכחולים, הרים נישאים, קרחונים ועצי מחט וזה מאפשר טיולים יפהפיים בחיק הטבע.

נצא לטיול המכונה "הסיבוב הקטן" של ברילוצ'ה, זהו מסלול מקסים המתפתל לאורך אגם נאהול הואפי. בדרך נעלה ברכבל אל הר קמפנריו משם נצפה בנוף הרי האנדים והאגמים.

לינה בברילוצ'ה

יום 11 | ברילוצ'ה - בואנוס איירס

היום ניסע אל שדה התעופה ונטוס אל בואנוס איירס בירת ארגנטינה המכונה "פאריס של דרום אמריקה".  עם ההגעה נצא לסיבוב ראשוני בעיר, נראה את הארמון הנשיאותי מסוף המאה ה-19, המכונה "קאסה רוסדה" (Casa Rosada) בשל החזות הוורודה שלו. במרכז הכיכר עומד המונומנט לכב' ה-25 במאי 1810, היום בו פרצה מלחמת העצמאות הארגנטינאית. ממול הכיכר נראה את הקתדרלה מרשימה, בנויה בסגנון נאו קלאסי. נראה ונהלך בשדרות ה- 9 ביולי , השדרות הרחבות בעולם.

לינה בבואנוס איירס

יום 12 | בואנוס איירס

היום נמשיך את הסיורים בעיר, נבקר בבית הקברות המפואר ריקולטה, בו נמצאת אחוזת הקבר של אוויטה פרון, נבקר בשכונת לה בוקה הצבעונית, בה רוקדים טנגו ברחובות, ובובות ענק צופות ממרפסות על העוברים והשבים, נטייל במדרחוב פלורידה עם החנויות הרבות, נבקר באנדרטה לזכר מלחמת פוקלנד ובאתר השגרירות הישראלית הישנה. בערב נצא למופע טנגו מקומי כולל ארוחת ערב.

לינה בבואנוס איירס

יום 13 | בואנוס איירס - מפלי האיגואסו, הצד הארגנטינאי

בבוקר ניסע לשדה התעופה ונטוס צפונה לשמורת מפלי האיגואסו הנמצאים במשולש הגבולות של ארגנטינה, ברזיל ופרגוואי. עם הנחיתה נצא לביקור בצד הארגנטינאי של המפלים. נסייר בשבילי השמורה, נחצה גשרים מתחת למפלים שוצפים ונראה את הצמחייה הטרופית העשירה ואת מגוון הפרפרים הצבעוניים. נגיע גם לתצפית על מפל 'גרון השטן' שנחשב הלב של המפלים. בהמשך היום נרד לשייט קצר וסוער על גבי זודיאק שייקח אותנו לתוך המפלים .

לינה בפוארטו איגואסו

יום 14 | מפלי האיגואסו, הצד הברזילאי - ריו דה ז'נירו

בבוקר נחצה את הגבול ונצא לסייר בצד הברזילאי של מפלי האיגואסו. נטייל בשבילי השמורה ונהנה ממבט פנורמי של המפלים. נבקר גם בפארק הציפורים המיוחד הנמצא ליד השמורה. לאחר מכן, ניסע לשדה התעופה ונטוס לריו דה ז'נירו.

עם ההגעה, ניסע אל המלון.

לינה בריו דה ז'נירו בשכונת קופהקבנה על קו החוף

ימים 15-16 | ריו דה ז'נירו

נהנה מיומיים בעיר, שיש האומרים, שהיא היפה בעולם. נצא לסיור במרכז הקולוניאלי המרשים של העיר, נבקר בכנסיות השונות, ונבין איך התפתחה העיר. נמשיך ונבקר בקתדרלת מטרופוליטן המרשימה, הבנויה בסגנון מודרני, נבקר גם בנקודות התצפית המפורסמות ביותר של העיר – הר הסוכר ופסל ישו שעל הקורקובדו. נעלה לפסגות, לתצפיות מרהיבות על ריו והמפרץ. נצא לטיול באחת מהפבלות (Favelas) שכונות העוני הסוגרות על ריו ומטפסות ממנה אל ההרים. נחווה גם את הצד הפחות מפואר של העיר וננסה להבין כיצד פועלת הפבלה כיחידה תרבותית.
לינה בריו דה ז'נירו בשכונת קופהקבנה על קו החוף

ימים 17-19 | ריו דה ז'נירו - טיסה בינ"ל דרך יעד ביניים - תל אביב

נצא לסיבוב אחרון בעיר ונהנה ממבט על החופים של קופהקבנה ואיפנמה, מופעי רחוב של קפוארה, כדורעף החופים המיוחד של הברזילאים ועוד… על פי שעת הטיסה ניסע אל שדה התעופה לטיסתנו חזרה ארצה דרך יעד ביניים. הגעה צפויה לתל אביב, ביום ה- 19 לפנות בוקר.

הדפסה

תאריכי יציאה ומחיריםכרגע אין תאריכי יציאה לטיול זה.

תאריכים יפורסמו בהתאם לעונת הטיולים.

טופס הזמנת טיול
צור קשר


למעוניינים, קיימת אפשרות להצטרף למסלול מקיף המתחיל בפרו. למסלול הטיול המקיף לחצו כאן

 • המחיר מבוסס על מטייל בחדר זוגי.
 • תוספת לחדר יחיד: $1,370.
 • המחיר למינימום 15 מטיילים.
 • מחיר בסיס: המחיר כולל שירותי קרקע, טיסות, מע"מ ותשר לנותני השירותים המקומיים.
 • מיסי נמל: המחיר כולל היטלי בטחון ודלק הנגבים בארץ (מעט ממיסי הנמל בדרום אמריקה משולמים במקום).
 • מיסי הנמל והיטלי בטחון ודלק עשויים להשתנות בהתאם לעדכונים שמתקבלים מחברות התעופה.
 • עדכון המיסים וההיטלים יתבצע עם הנפקתם בפועל של כרטיסי הטיסה (עד כמה ימים לפני יציאת הטיול).

 

מחיר הטיול כולל

 • טיסות: טיסות בינלאומיות ופנימיות כמפורט בתכנית.
 • לינה: בבתי מלון מדרגה ראשונה.
 • כלכלה: ארוחות בוקר לאורך כל הטיול ועוד 5 ארוחות נוספות (ערב או צהריים).
 • תחבורה: אוטובוס ממוזג בהתאם לגודל הקבוצה.
 • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית: באתרים המפורטים בתכנית על פי הצורך.
 • דמי כניסה וסיורים באתרים: כמפורט בתכנית.
 • תשר: לנותני השירותים השונים בחו"ל על פי התכנית המפורטת.
 • הדרכה: מדריך ישראלי מצוות החברה הגיאוגרפית.
 • מפגש הכנה בארץ.

מחיר הטיול אינו כולל

 • מיסי נמל ודלק לתשלום במקום: בקלפטה כ-$10
 • הוצאות אישיות (טלפון, קניות, וכיו"ב).
 • ביטוח רפואי ומטען.

לפרטים אודות תנאים ואחריות
הדפסה
בואנוס איירס – בין נובלה לטלנובלה
בואנוס איירס – בין נובלה לטלנובלה

מאת רענן בן בסט

בואנוס איירס – בין נובלה לטלנובלה מיהם תושבי בואנוס איירס? מה מאפיין את רוח העיר שהם חיים בה? אם תשאלו אותם, הם יאמרו בגאווה שמדובר בעיר אירופאית לחלוטין שחיה תרבות בלי הפסקה. אם תביטו מבחוץ, ייתכן שתזהו מורכבות גדולה יותר. רענן בן בסט, מדריך ישראלי בעיר, ומאוריסיו דימנט, יליד בואנוס איירס, ישבו לשיחת פינג-פונג בין נקודות השקפה על החיים ועל האנשים בבואנוס איירס.
קרא עוד
אתרים נבחרים בדרום אמריקה - מדבר אטאקמה בצ'ילה
דרום אמריקה שאולי עוד לא ראיתם

דרום-אמריקה היא יבשת מדהימה והמבחר בה עצום – מדינות שונות, ערים, כפרים ומקומות שהטבע מתקיים בהם כמעט באין מפריע. אם אתם מתכננים לצאת לטיול בדרום אמריקה, היכנסו וקראו על היעדים שלא כדאי לכם לפספס.
קרא עוד
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על צ'ילה
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על צ'ילה

מאת החברה הגיאוגרפית

לצ'ילה היבטים שונים ומגוונים - האנשים, ההיסטוריה, התרבות המיוחדת, המבנה הגיאוגרפי ואוצרות הטבע הופכים אותה ליעד מרתק ומיוחד במינו. אספנו עבורכם עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על צ'ילה.
קרא עוד
עובדות מפתיעות על הקרנבל בברזיל
עובדות מפתיעות על הקרנבל בברזיל

חגיגות הקרנבל המפואר והזוהר בריו דה ז'נירו הן היהלום שבכתר עונת הקרנבלים בדרום אמריקה ובעולם כולו. קיבצנו עבורכם כמה עובדות מעניינות על הקרנבל של ריו, וגם על קרנבלים נוספים ומעניינים ביבשת.
קרא עוד
אתרים נבחרים בארגנטינה
אתרים נבחרים בארגנטינה

מאת החברה הגיאוגרפית

איפה כדאי לבקר בארגנטינה? לפניכם מידע על האתרים המעניינים ביותר בארגנטינה, מבואנוס איירס, בירת ארגנטינה, המכונה 'פריז של אמריקה', ועד אל ארץ האש, בה נמצאת אושוואיה, העיר הדרומית ביותר בעולם.
קרא עוד
מידע שימושי למטייל בארגנטינה
מידע שימושי למטייל בארגנטינה

מאת החברה הגיאוגרפית

מידע שימושי למטייל בארגנטינה אודות מזג האוויר, אשרת כניסה, חשמל, מטבע ועוד.
קרא עוד
מידע שימושי למטייל בברזיל
מידע שימושי למטייל בברזיל

מאת החברה הגיאוגרפית

מידע שימושי למטייל בברזיל אודות מזג האוויר, אשרת כניסה, חשמל, מטבע ועוד.
קרא עוד
אתרים נבחרים בצ'ילה
אתרים נבחרים בצ'ילה

מאת החברה הגיאוגרפית

איפה כדאי לבקר בצ'ילה? לפניכם מידע על האתרים המעניינים ביותר בצ'ילה, משמורת טורס דל פיינה בפטגוניה, שבליבה מתנשאים גושי ענק של סלעי גרניט ועד אל אזור האגמים, מהאזורים היפים בצ'ילה ובדרום אמריקה כולה.
קרא עוד
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ברזיל
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ברזיל

מאת החברה הגיאוגרפית

לברזיל היבטים שונים ומגוונים - האנשים, ההיסטוריה, התרבות המיוחדת, המבנה הגיאוגרפי ואוצרות הטבע הופכים אותה ליעד מרתק ומיוחד במינו. אספנו עבורכם עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ברזיל.
קרא עוד
מפלי האיגואסו בדרום אמריקה
מפלי האיגואסו בדרום אמריקה

כל מי שמטייל בדרום אמריקה לא יכול להתעלם מהם – מפלי האיגואסו המופלאים. מהו ייחודם? מה הופך אותם לאטרקטיביים ומתוירים כל כך? מה מאפיין את הצד הברזילאי ומה את הצד הארגנטינאי, ואיזו אגדה מלווה את סיפור היווצרותם? על כל אלה ועוד תוכלו לקרוא בכתבה שלפניכם.
קרא עוד
אתרים נבחרים בברזיל
אתרים נבחרים בברזיל

איפה כדאי לבקר בברזיל? לפניכם מידע על האתרים המעניינים ביותר בברזיל, מריו דה ז'ניור התוססת ועד עולם החים המופלא של ביצות הפנטנל.
קרא עוד
מידע שימושי למטייל בצ'ילה
מידע שימושי למטייל בצ'ילה

מאת החברה הגיאוגרפית

מידע שימושי למטייל בצ'ילה אודות מזג האוויר, אשרת כניסה, חשמל, מטבע ועוד.
קרא עוד
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ארגנטינה
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ארגנטינה

מאת החברה הגיאוגרפית

לארגנטינה היבטים שונים ומגוונים - האנשים, ההיסטוריה, התרבות המיוחדת, המבנה הגיאוגרפי ואוצרות הטבע הופכים אותה ליעד מרתק ומיוחד במינו. אספנו עבורכם עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ארגנטינה.
קרא עוד
מידע שימושי למטייל בטורס דל פיינה
מידע שימושי למטייל בטורס דל פיינה

מאת החברה הגיאוגרפית

הכינוי של פארק טורס דל פיינה הוא "היהלום של צ'ילה". מעטים המקומות בעולם שיכולים להתחרות עם יופיו של הפארק המופלא הזה. פסגות צוקי גרניט שמתנשאות לגובה 2,800 מטרים, מרחבים אדירים ויותר ממאה מיני ציפורים צבעוניות, כל אלה הם רק חלק זעיר מן המקום הייחודי הזה.
קרא עוד
הקרנבלים של דרום אמריקה
הקרנבלים של דרום אמריקה

מאת החברה הגיאוגרפית

השתתפות בקרנבל דרום אמריקאי, שאינו דומה לשום מסיבה שאנחנו, המערביים, מכירים, היא מסוג החוויות שאסור לוותר עליהן. קשה לעקוב אחר כל האירועים, אבל הנה לפניכם כמה מן הקרנבלים הכי מלהיבים ביבשת.
קרא עוד
הפנטנל בברזיל
הפנטנל בברזיל

מאת החברה הגיאוגרפית

חובבי בעלי חיים נוטים לתאר את הפנטנל כגן עדן מושלם. ביום אחד של סיור בפנטנל אפשר לפגוש לצד דגי פירניה, נחשי אנקונדה, מאות מיני ציפורים, אלפי פרפרים, אינספור פרחים, קופים, תוכים, נחשים וזוחלים, שיוצרים תיאטרון מרהיב, גם את הקפיברה – המכרסם הגדול בעולם.
קרא עוד