טיול לדרום אמריקה - הטיול המקיף לפרו, ברזיל, ארגנטינה וצ'ילה

טיול לצ'ילה, ארגנטינה וברזיל - 24 יום - כולל קרטרה אוסטרל וחגיגות הקרנבל בריו

דרום אמריקה
24 ימים
21 לילות

"הדברים הקסומים באמת הם אלה שקורים ממש מול העיניים שלך"
ויק מוניז, אמן ברזילאי בן זמננו

קחו את הזמן, פתחו את הלב ופקחו את העיניים, הסתכלו על הדברים שקורים מולכם. טיול מקיף בצ'ילה, ארגנטינה וברזיל מאפשר לעשות בדיוק את זה. במהלכו פוגשים כמה מפניני הטבע והנוף היפות ביותר בעולם – מאזורי אגמים, קרחונים עצומים ועד למפלים מוקפים בצמחייה טרופית, וחוגגים יחד עם הברזילאים, כמו שרק הם יודעים לחגוג.

הטיול נפתח בסנטיאגו, בירת צ'ילה, משם ממשיכים דרומה, אל אזור האגמים היפהפה משני צדי הגבול בין צ'ילה וארגנטינה. משם ממשיכים דרומה אל הדרך האייקונית, הקרטרה אוסטרל, שעוברת בין הרי געש פעילים, יערות, אגמים, קרחונים ופיורדים יפהפיים. בהמשך הטיול שיא רודף שיא: טיסה מעל שדה הקרח של דרום פטגוניה אל מיצר מגלן; שייט אל האי מגדלנה, שתושביו היחידים הם פינגווינים; שייט על פיורד התקווה האחרונה אל קרחון סרנו בשמורת טורס דל פיינה; טיול בשמורת הפיינה, אחת היפות ביבשת; טיול בפארק הקרחונים בארגנטינה וצפייה בקרחון פריטו מורנו ("הקרחון המתנפץ") ועוד ועוד. טבע עוצמתי מסוג אחר לגמרי פוגשים בצפונה של ארגנטינה, במפלי האיגוואסו העוצמתיים. ואיך אפשר לטייל בדרום אמריקה בלי לחגוג? חגיגות הקרנבל בריו מהוות סיום מושלם לטיול דרום אמריקאי מהחלומות.

מסלול הטיול

ימים 1-2 | ת"א – אירופה – סנטיאגו

נצא בטיסה בינ"ל דרך אירופה אל בירת צ'ילה, העיר סנטיאגו. הגעה בבוקר יום 2 ולאחריה נצא לסיור באתריה המרכזיים של העיר: הכיכר המרכזית (Plaza de Armas), השוק הגדול של העיר Mercado Modelo , ורובע האומנים La Condesa. נסיים את היום בתצפית מקסימה על העיר מגבעת סן קריסטובל.

לינה: סנטיאגו

יום 3 | סנטיאגו – פוארטו ואראס

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל שדה התעופה בדרכנו אל העיירה הדרומית, פוארטו ואראס. לאחר הנחיתה בפוארטו מונט ניסע אל הר הגעש אוסורנו ממנו נשקף נוף אזור האגמים הצ'יליאני. נעלה ברכבל אל נקודת התצפית הראשונה והשנייה (תלוי מזג אוויר) ממנה נשקף נוף מרהיב של האזור כולו. אחרי הביקור ניסע אל העיירה הפסטורלית והיפה פרוטייר הממוקמת בסמוך לאגם ינקיוואה. בסוף היום ניסע למלון.

לינה בפוארטו ואראס

יום 4 | פוארטו ואראס – ברילוצ'ה

בבוקר נצא לביקור במפלי פטרואה. משם נמשיך אל העיירה פטרואה ונצא לשייט באגמי האנדים היפים. נחצה (באוטובוסים ובסירות) את רכס האנדים בין יערות ביניהם חבויים אגמים ולגונות בשלל גווני הכחול, טורקיז וירוק. נעלה על סירה בפטרואה היושבת על שפת אגם כל הקדושים ובהמשך נעבור את הגבול בין צ'ילה לארגנטינה בפאוז'ה. נאכל ארוחת צהרים ואחר הצהרים נגיע לברילוצ'ה, עיירת נופש הררית עם חזות שוויצרית המפורסמת בזכות הפארק הלאומי נאוול הוואפי (Nahuel Huapi) ותעשיית השוקולד הביתי שלה. מיקומה של ברילוצ'ה, בין אגמים עמוקים וכחולים, הרים נישאים, קרחונים ועצי מחט, מאפשר טיולים יפהפיים בחיק הטבע.
לינה בברילוצ'ה

יום 5 | ברילוצ'ה

מיקומה של ברילוצ'ה, בין אגמים עמוקים וכחולים, הרים נישאים, קרחונים ועצי מחט, מאפשר טיולים יפהפיים בחיק הטבע.
היום נצא למה שמכונה "הסיבוב הקטן" של ברילוצ'ה, מסלול מקסים המתפתל לאורך אגם נאוהל הואפי. בדרך נעלה ברכבל אל הר קמפנריו משם נצפה בנוף הרי האנדים והאגמים. אחרי הביקור נמשיך נמשיך למפעל השוקולד לטעימה ראשונה והסברים על התעשיה.
לינה בברילוצ'ה

יום 6 | ברילוצ'ה – מעבר הגבול לצ'ילה – פוטהלפו

בבוקר ניסע בדרך מתפתלת בין אגמים והרים לדרום אזור האגמים הארגנטינאי. בדרך נעצור  בכפר הקטן אל-בולסון, בו נצא לסייר ולראות את חיי המקומיים השלווים. ליד הכפר נמצא הפארק הלאומי של אגם פואלו, אשר ייחודו במערכת האקולוגית שלו. אחרי הביקור נמשיך בנסיעה לעבר מעבר הגבול ונחצה למדינה השכנה צ'ילה לכיוון הקרטרה אוסטרל (הדרך הדרומית). בשנות ה-80 של המאה העשרים, בחלק מהפרויקטים שאוגוסטו פינושה יזם, הוחלט לפרוץ דרך בת יותר מ1,200 ק"מ שתחבר בין העיירה פוארטו מונט במרכז צ'ילה לעיירה הנידחת וייה אוהיגינס (Villa Ohiggins), הנמצאת בקצה הדרומי של צ'ילה. נמשיך עד לעיירה פוטהלפו שם נבלה את הלילה.

לינה בפוטהלפו

ימים 7-8 | הדרך הדרומית – פויוהאפי

בבוקר נצא לסייר באחד מהפארקים הלאומיים שבאזור פוטהלפו לחוות את הטבע הייחודי של אזור הקרטרה. בשעות הצהריים נתחיל בנסיעה אל עבר כביש מספר 7 (דרך הקרטרה) עד לעיירה פיויהאפי היושבת על אחד מהפיורדים הרבים שבאזור. נעזוב את האוטובוס ונשוט על הפיורד אל המלון המיוחד שלנו היושב בקצה ה peninsula (חצי אי).

למחרת נצא אל אחד הפארקים הלאומיים היפים ביותר באזור הקרטרה – הפארק הלאומי Queulat. בפארק נצא לטיולי הליכה רגליים שאחד מהם ייקח אותנו אל הקרחון התלוי ולגונת Tempanos המרהיבים.

לינה בפויוהאפי

יום 9 | פויוהאפי - קוהאיקה

אחרי ארוחת הבוקר נמשיך בנסיעתנו דרומה על הקרטרה אל עבר הבירה (של מחוז אייסן) קוהאיקה. בדרך נבקר באחד מהפארקים הלאומיים שבדרך. עם ההגעה בשעות הצהריים המאוחרות נצא לטיול רגלי בעיירה השלווה.

לינה בקוהאיקה

יום 10 | בלמסדה – פונטה ארנס

הבוקר ניסע אל שדה התעופה הנמצא בעיירה בלמסדה ונטוס אל פוארטו מונט היושבת בדרום אזור האגמים הצ'ליאני. נמשיך בטיסה מעל שדות הקרח של דרום פטגוניה אל העיר הצ'יליאנית הדרומית ביותר, פונטה ארנס, היושבת לחופו הצפוני של מיצר מגלן.

לינה בפונטה

יום 11 | האי מגדלנה – פוארטו נטאלס

מוקדם בבוקר נצא לשייט אל האי מגדלנה (השייט אינו פרטי. קיום השייט מותנה בתנאי מזג האוויר) זהו אי השוכן במצרי מגלן שתושביו היחידים הם הפינגווינים. נגיע אל האי ונרד מהספינה להסתובב בין המוני הפינגווינים המקננים בתקופה זו. בתום השייט נעלה על הכביש ונתחיל בנסיעה אל עבר פוארטו נטאלס, אם יתמזל מזלנו נראה בצדי הדרך פלמינגו ומיני ציפורים אחרים. במידה והזמן יאפשר לנו נגיע גם לביקור במערות מילודון.

לינה על גדות הפיורד 'אולטימה אספרנזה'

יום 12 | שייט על פיורד התקווה האחרונה והקרחונים סרנו ובלמסדה

בבוקר ניסע אל המזח הקטן שנמצא בקרבת המלון ונצא בשייט (לא פרטי) על פיורד "התקווה האחרונה" אל עבר קרחון "סרנו" הנמצא בחלקו הדרומי של הפארק הלאומי "טורס דל פיינה".  בדרך נוכל לצפות בכלבי וקומורנים ונהנה מנוף הפארק הנשקף מרחוק. עם ההגעה נצא להליכה בין העצים שלפתע יתגלו לפנינו הקרחון המרשים. בדרכנו חזרה נעצור בחווה מקומית לארוחת צהרים ולאחריה נצא בשייט חוויתי  על נהר הסרנו כשנוף מגדלי הפיינה נגלה לעינינו בעודנו שטים. לעת ערב נשוב בנסיעה לפוארטו נאטלס
לינה על גדות הפיורד 'אולטימה אספרנזה' במלון ייחודי

יום 13 | שמורת מגדלי הפיינה

היום נצא ליום טיול מלא בפארק המפורסם  של פטגוניה, הפארק הלאומי "טורס דל פיינה" (Torres Del Paine) .נטייל בין שבילי הפארק ונראה את מגדלי הגרניט האדירים, המכוסים ב"כובעים" של סלעים מטמורפיים, מזדקרים מעל סביבה עתירת קרחונים, יערות עד ואגמים תכולים כשמו של המקום Paine – כחול. בערב נחזור לבית המלון.

לינה על גדות הפיורד 'אולטימה אספרנזה' במלון ייחודי

יום 14 | חזרה לארגנטינה – קלפטה

בבוקר נצא צפונה ונחצה את הגבול חזרה לארגנטינה. לאחר נסיעה במדבר הפטגוני, נגיע בשעת אחה"צ לקלאפטה (Calafate) ונהנה מנוף סוף העולם ואגם ארחנטינו. אחר הצהרים נבקר במוזיאון הקרחונים ולאחריו נבקר בבר שכולו עשוי קרח, נלבש מעיל חם וכפפות ונהנה ממשקה אלכוהולי בכוס קרח ומאווירה קפואה ומשכרת.

לינה בקלפטה

יום 15 | שיט קרחונים וביקור בחוות קריסטינה (יום ציבורי מאורגן)

בבוקר ניסע אל Punta Banderas שם נעלה על הסירה ונצא לשייט אל הקרחונים הגדולים הנשפכים משדה הקרח אל אגם ארחנטינו. נשוט באגם אל עבר הקרחונים, ונצפה בקירות הקרח המתנשאים, נשברים וממלאים את האגם בגושי קרח צפים (טמפנוסים). בשעות הצהריים נגיע אל אסטנסיה קריסטינה – חוות בקר מקומית, שם נהנה מארוחת צהריים ייחודית ונוכל לראות את חיי הגאוצ'ו הארגנטינאי. אחרי הארוחה נצא לטיול ברכבי שטח לנקודות התצפית היפות של האזור. בסוף היום נחזור ל Punta Banderas ומשם ניסע חזרה למלון בקלפטה.

לינה בקלפטה

יום 16 | קרחון פריטו מורנו – בואנוס איירס

בבוקר ניסע לבקר בפריטו מורנו, "הקרחון המתנפץ". זהו קרחון הממוקם בפארק הלאומי לוס גלסיירס, שתצורת הקרח שלו משתרעת על 250 קמ"ר. נגיע למרפסות הקרובות ביותר שצופות על הקרחון, מהן נוכל לראות ולשמוע את הקרחון נשבר בקולות רעם אדירים. לאחר הסיור ניסע לשדה התעופה ונטוס חזרה אל בואנוס איירס. עם ההגעה העברה לבית המלון.

לינה בבואנוס איירס

יום 17 | בואנוס איירס

הבוקר נצא  לסיור ראשוני בעיר – נגיע לכיכר מאי המפורסמת שם נחזה בארמון הנשיאותי מסוף המאה ה-19, המכונה "קאסה רוסדה" (Casa Rosada) בשל החזות הוורודה שלו. במרכז הכיכר עומד המונומנט לכבוד ה- 25 במאי 1810, היום בו פרצה מלחמת העצמאות הארגנטינאית. ממול הכיכר ניצבת קתדרלה מרשימה, בנויה בסגנון נאו קלאסי. נראה ונהלך בשדרות ה- 9 ביולי, השדרות הרחבות בעולם, נבקר בבית הקברות המפואר בשכונת ריקולטה, בו נמצאת אחוזת הקבר של אוויטה פרון, ונצפה על כיכר הקונגרסים וכמובן נבקר בשכונת לה בוקה הציורית. בערב נצא למופע טנגו מסורתי כולל ארוחת ערב. *ייתכן ויחולו שינויים במסלול התוכנית בבואנוס איירס לפי החלטת המדריך בשטח.

לינה בבואנוס איירס

יום 18 | בואנוס איירס - שמורת מפלי האיגואסו, הצד הארגנטינאי

בבוקר ניסע אל שדה התעופה ונטוס אל שמורת מפלי האיגואסו הנמצאים במשולש הגבולות של ארגנטינה, ברזיל ופרגוואי. עם ההגעה, נצא לסיור בצד הארגנטינאי של המפלים. נסייר בשבילי השמורה כולל נסיעה ברכבת. נחצה גשרים מתחת ומעל למפלים שוצפים ונראה את הצמחייה הטרופית העשירה ואת מגוון הפרפרים הצבעוניים. נגיע גם לתצפית על מפל 'גרון השטן', מה שנחשב הלב של המפלים. בסוף היום נחצה את הגבול לברזיל ללינה.

לינה בפוז דו איגואסו

יום 19 | מפלי האיגואסו, הצד הברזילאי

נתחיל את הבוקר בחוויה בלתי נשכחת – טיסה בהליקופטר מעל מפלי האיגואסו (מותנה בתנאי מזג האוויר ואישור הרשויות). משם נמשיך לביקור בצד הברזילאי של מפלי האיגואסו, נטייל בשבילי השמורה ונהנה ממבט פנוראמי של המפלים. במהלך היום, נהנה משייט קצר וסוער על גבי סירה בנהר האוגווסו שתיקח אותנו הכי קרוב שאפשר אל המפלים. בנוסף נבקר גם בפארק הציפורים והזוחלים המיוחד הנמצא ליד השמורה.

בערב נצא לארוחת ערב מיוחדת עם מופע פולקלור בינלאומי דרום אמריקאי.

לינה בפוז דו איגואסו

ימים 20-21 | ריו דה ז'נירו: קרנבל

בבוקר ניסע אל שדה התעופה ונטוס אל ריו דה ז'נירו. ריו הנמצאת באזור הדרום מזרחי של ברזיל, על שפת האוקיינוס האטלנטי. את היומיים הבאים נבלה בעיר המפורסמת, נבקר במרכז העירוני של ריו, בשדרות ריו ברנקו, נראה את מנזר סאו בנטו והקתדרלה של ריו. נגיע גם אל הר הסוכר שם נעפיל בשני רכבלים ונגיע לכמה מנקודות התצפית המרהיבות ביותר שיש על העיר. נבקר באחד מהמונומנטים החשובים של העיר, פסל ישו שעל הר הקורקובדו אליו נעפיל ברכבת מיוחדת, נטייל בחופים של קופהקבנה ואיפנמה ונהנה מהאווירה המיוחדת שמציע העיר.

בערב יום ראשון נשתתף עם המוני החוגגים בקרנבל המפורסם, בו מתחרים טובי בתי הספר לסמבה בריו

לינה בריו דה ז'נרו

יום 22 | ריו דה ז'נירו: פבלות ושייט במפרץ

השכמה מעט מאוחרת לאחר ליל ההוללות ונצא להשלים את סיורנו בעיר. נבקר גם בשוק מיוחד בשכונת איפנמה ובמוקדי במות הקרנבל ומצעד החוגגים. נצפה במופעי רחוב של קפוארה וכדורעף החופים המיוחד של הברזילאים ונחוש את האווירה המשכרת של הקרנבל. נמשיך לסיור בפבלות (Favelas), שכונות העוני הסוגרות על ריו ומטפסות ממנה אל ההרים. נחווה גם את הצד הפחות מפואר של העיר וננסה להבין כיצד פועלת הפבלה כיחידה תרבותית. לקינוח וסיום הטיול נצא לשייט (כשעתיים) במיימי מפרץ גואנברה ,השני בגודלו בברזיל הנפתח לאוקינוס האטלנטי. המפרץ המקסים מוקף ביערות טרופיים, חופי העיר המפורסמים וסלעים בצורות שונות. במהלך השייט נהנה ממראה קצת אחר של העיר ואתריה המפורסמים אשר מקנים לה את התואר "היפה בתבל".

לינה בריו דה ז'נרו

ימים 23-24 | ריו דה ז'נירו – אירופה – ת"א

בוקר חופשי להשלמת טיולים, קניות אחרונות, ובהתאם לשעת הטיסה ניסע לשדה התעופה לטיסתנו חזרה ארצה דרך אירופה. הגעה צפויה ביום ה- 24.

הדפסה

תאריכי יציאה ומחירים

יציאה חזרה מדריך
מחיר לאדם בחדר זוגי
בסיס מיסי נמל מחיר כולל
סטטוס הערות
03/02/2026/02/20מוטי סבאג$9,858$122$9,980יציאה מובטחתכולל קרטרה אוסטרל וחגיגות הקרנבל בריו
מוטי סבאג
טייל ותרמילאי – מוצ'ילרו שחרש את העולם כ- 10 שנים רצופות בכל היבשות. החל מ- 1994 מדריך טיולים, יועץ ומתכנן מסלולים לנוסע העצמאי, ומרצה על יעדים ומסעות לא שגרתיים. מומחה במגוון אזורים: אמריקה (כולל ארה"ב, אלסקה והוואי, קנדה ומגוון רחב של מדינות באמריקה הלטינית), אנטארקטיקה, חוג...
טופס הזמנת טיול
צור קשר


 • המחיר מבוסס על מטייל בחדר זוגי.
 • תוספת ליחיד לחדר: $2,180
 • המחיר למינימום 20 מטיילים.
 • בקבוצה המונה פחות מ 20 מטיילים תחול תוספת מחיר של $200 למטייל.
 • מחיר בסיס: המחיר כולל שירותי קרקע, טיסות, מע"מ ותשר.
 • מיסי הנמל והיטלי בטחון ודלק עשויים להשתנות בהתאם לעדכונים שמתקבלים מחברות התעופה.
 • עדכון המיסים וההיטלים יתבצע עם הנפקתם בפועל של כרטיסי הטיסה (עד כמה ימים לפני יציאת הטיול).

מחיר הטיול כולל

 • טיסות: טיסות בינלאומיות ופנימיות כמפורט בתכנית.
 • לינה: על בסיס ארוחת בוקר.
 • כלכלה: ארוחות בוקר לאורך כל הטיול, ועוד 11 ארוחות נוספות (ערב או צהריים). הארוחות אינן כוללות שתייה.
 • תחבורה: אוטובוס ממוזג בהתאם לגודל הקבוצה.
 • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית. (פרטיים או חלק מסיור ציבורי מאורגן כפי שמצוין בתכנית).
 • דמי כניסה וסיורים באתרים: כמפורט בתכנית.
 • מים מינרליים באוטובוס.
 • תשר: לנותני השירותים השונים בחו"ל..
 • הדרכה: מדריך ישראלי מצוות החברה הגיאוגרפית.
 • מפגש הכנה בארץ.

מחיר הטיול אינו כולל

 • הוצאות אישיות (טלפון, קניות, וכיו"ב).
 • ארוחות נוספות.
 • שתייה בארוחות.
 • ביטוח רפואי ומטען.

לפרטים אודות תנאים ואחריות
הדפסה
מפלי האיגואסו בדרום אמריקה
מפלי האיגואסו בדרום אמריקה

כל מי שמטייל בדרום אמריקה לא יכול להתעלם מהם – מפלי האיגואסו המופלאים. מהו ייחודם? מה הופך אותם לאטרקטיביים ומתוירים כל כך? מה מאפיין את הצד הברזילאי ומה את הצד הארגנטינאי, ואיזו אגדה מלווה את סיפור היווצרותם? על כל אלה ועוד תוכלו לקרוא בכתבה שלפניכם.
קרא עוד
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ברזיל
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ברזיל

מאת החברה הגיאוגרפית

לברזיל היבטים שונים ומגוונים - האנשים, ההיסטוריה, התרבות המיוחדת, המבנה הגיאוגרפי ואוצרות הטבע הופכים אותה ליעד מרתק ומיוחד במינו. אספנו עבורכם עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ברזיל.
קרא עוד
בואנוס איירס – בין נובלה לטלנובלה
בואנוס איירס – בין נובלה לטלנובלה

מאת רענן בן בסט

בואנוס איירס – בין נובלה לטלנובלה מיהם תושבי בואנוס איירס? מה מאפיין את רוח העיר שהם חיים בה? אם תשאלו אותם, הם יאמרו בגאווה שמדובר בעיר אירופאית לחלוטין שחיה תרבות בלי הפסקה. אם תביטו מבחוץ, ייתכן שתזהו מורכבות גדולה יותר. רענן בן בסט, מדריך ישראלי בעיר, ומאוריסיו דימנט, יליד בואנוס איירס, ישבו לשיחת פינג-פונג בין נקודות השקפה על החיים ועל האנשים בבואנוס איירס.
קרא עוד
מידע שימושי למטייל בצ'ילה
מידע שימושי למטייל בצ'ילה

מאת החברה הגיאוגרפית

מידע שימושי למטייל בצ'ילה אודות מזג האוויר, אשרת כניסה, חשמל, מטבע ועוד.
קרא עוד
אתרים נבחרים בברזיל
אתרים נבחרים בברזיל

איפה כדאי לבקר בברזיל? לפניכם מידע על האתרים המעניינים ביותר בברזיל, מריו דה ז'ניור התוססת ועד עולם החים המופלא של ביצות הפנטנל.
קרא עוד
טיולי חורף דרומית לקו המשווה
טיולי חורף דרומית לקו המשווה

כשבישראל שורר חורף, בחצי הכדור הדרומי הקיץ בשיאו. אם כך, זה הזמן לצאת לטיולים ליעדים הממוקמים בחלקו התחתון של קו המשווה. בכתבה שלפניכם כמה יעדים מעניינים שמומלץ לטייל בהם, במיוחד כשאצלנו קר וגשום.
קרא עוד
מידע שימושי למטייל בטורס דל פיינה
מידע שימושי למטייל בטורס דל פיינה

מאת החברה הגיאוגרפית

הכינוי של פארק טורס דל פיינה הוא "היהלום של צ'ילה". מעטים המקומות בעולם שיכולים להתחרות עם יופיו של הפארק המופלא הזה. פסגות צוקי גרניט שמתנשאות לגובה 2,800 מטרים, מרחבים אדירים ויותר ממאה מיני ציפורים צבעוניות, כל אלה הם רק חלק זעיר מן המקום הייחודי הזה.
קרא עוד
הקרנבלים של דרום אמריקה
הקרנבלים של דרום אמריקה

מאת החברה הגיאוגרפית

השתתפות בקרנבל דרום אמריקאי, שאינו דומה לשום מסיבה שאנחנו, המערביים, מכירים, היא מסוג החוויות שאסור לוותר עליהן. קשה לעקוב אחר כל האירועים, אבל הנה לפניכם כמה מן הקרנבלים הכי מלהיבים ביבשת.
קרא עוד
אתרים נבחרים בדרום אמריקה - מדבר אטאקמה בצ'ילה
דרום אמריקה שאולי עוד לא ראיתם

דרום-אמריקה היא יבשת מדהימה והמבחר בה עצום – מדינות שונות, ערים, כפרים ומקומות שהטבע מתקיים בהם כמעט באין מפריע. אם אתם מתכננים לצאת לטיול בדרום אמריקה, היכנסו וקראו על היעדים שלא כדאי לכם לפספס.
קרא עוד
מידע שימושי למטייל בברזיל
מידע שימושי למטייל בברזיל

מאת החברה הגיאוגרפית

מידע שימושי למטייל בברזיל אודות מזג האוויר, אשרת כניסה, חשמל, מטבע ועוד.
קרא עוד
עובדות מפתיעות על הקרנבל בברזיל
עובדות מפתיעות על הקרנבל בברזיל

חגיגות הקרנבל המפואר והזוהר בריו דה ז'נירו הן היהלום שבכתר עונת הקרנבלים בדרום אמריקה ובעולם כולו. קיבצנו עבורכם כמה עובדות מעניינות על הקרנבל של ריו, וגם על קרנבלים נוספים ומעניינים ביבשת.
קרא עוד
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על צ'ילה
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על צ'ילה

מאת החברה הגיאוגרפית

לצ'ילה היבטים שונים ומגוונים - האנשים, ההיסטוריה, התרבות המיוחדת, המבנה הגיאוגרפי ואוצרות הטבע הופכים אותה ליעד מרתק ומיוחד במינו. אספנו עבורכם עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על צ'ילה.
קרא עוד
הפנטנל בברזיל
הפנטנל בברזיל

מאת החברה הגיאוגרפית

חובבי בעלי חיים נוטים לתאר את הפנטנל כגן עדן מושלם. ביום אחד של סיור בפנטנל אפשר לפגוש לצד דגי פירניה, נחשי אנקונדה, מאות מיני ציפורים, אלפי פרפרים, אינספור פרחים, קופים, תוכים, נחשים וזוחלים, שיוצרים תיאטרון מרהיב, גם את הקפיברה – המכרסם הגדול בעולם.
קרא עוד
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ארגנטינה
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ארגנטינה

מאת החברה הגיאוגרפית

לארגנטינה היבטים שונים ומגוונים - האנשים, ההיסטוריה, התרבות המיוחדת, המבנה הגיאוגרפי ואוצרות הטבע הופכים אותה ליעד מרתק ומיוחד במינו. אספנו עבורכם עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על ארגנטינה.
קרא עוד
אתרים נבחרים בארגנטינה
אתרים נבחרים בארגנטינה

מאת החברה הגיאוגרפית

איפה כדאי לבקר בארגנטינה? לפניכם מידע על האתרים המעניינים ביותר בארגנטינה, מבואנוס איירס, בירת ארגנטינה, המכונה 'פריז של אמריקה', ועד אל ארץ האש, בה נמצאת אושוואיה, העיר הדרומית ביותר בעולם.
קרא עוד
אתרים נבחרים בצ'ילה
אתרים נבחרים בצ'ילה

מאת החברה הגיאוגרפית

איפה כדאי לבקר בצ'ילה? לפניכם מידע על האתרים המעניינים ביותר בצ'ילה, משמורת טורס דל פיינה בפטגוניה, שבליבה מתנשאים גושי ענק של סלעי גרניט ועד אל אזור האגמים, מהאזורים היפים בצ'ילה ובדרום אמריקה כולה.
קרא עוד
מידע שימושי למטייל בארגנטינה
מידע שימושי למטייל בארגנטינה

מאת החברה הגיאוגרפית

מידע שימושי למטייל בארגנטינה אודות מזג האוויר, אשרת כניסה, חשמל, מטבע ועוד.
קרא עוד