טיול להודו - 13 יום - אל הדרום הקסום

טיול להודו - 13 יום - אל הדרום הקסום

המזרח הרחוק
13 ימים
10 לילות

הודו היא תת יבשת ובה מגוון עצום של נופים ותרבויות, אמונות ופולחנים צבעוניים, ועושר של אדריכלות ואומנות אל מול עוני ודלות, שפע רומנטיקה ואקזוטיקה לצד חיי יום יום רועשים ועמוסים.
הטיול לדרום הודו הוא טבילה בשפע ובמגוון הזה. מדינת קראלה היא אחת המדינות היפות בהודו, טובלת בנופים טרופים וחקלאות מסיבית של אורז וקוקוס. עיר הנמל העתיקה של קוצ'ין נותנת מבט על הקולוניות ששלטו כאן במהלך ההיסטוריה, והבקווטר באזור קומרקום הוא פסטורלי ושקט מאין כמוהו. הטיול גם יפגיש אותנו באדיקות הדתית אשר במדינת טאמיל נאדו ומקדשי ענק עטורי אלים.

מסלול הטיול

ימים 1-2 | תל אביב- קוצ'ין

נצא  מתל אביב בטיסת ארקיע ישירה לקו'צין, אליה נגיע למחרת.
קוצ'ין הייתה עיר נמל ומסחר ימי חשוב כבר לפני 3000 שנה ובה התגוררו קהילות סוחרים מכל העולם העתיק. הולנדים, פורטוגזים, בריטים וגם יהודים הגיעו לקוצ'ין והפכו אותה לקוסמופוליטית. המבנים השונים שרדו את הזמן ומראים את ההיסטוריה המעניינת של העיר.  נראה את המבנים הפורטוגזיים, נבקר בבית אצילים הולנדי שבו ציורי קיר יפיפיים וכן בבית הכנסת העתיק, נראה גם את מכמורות הדייגים את אזור האומנים ובתי הקפה ואחר הצהריים נראה את רקדני הקאתקלי מתאפרים ורוקדים. לינה בקוצ'ין

ימים 3-4 | מונאר

נסיעה למונאר – האזור של מונאר נמצא במעלה הרי הגאת והוא ידוע בגידולי התה שלו הנראה כמרבדי ענק. נבקר במוזיאון התה שהוא למעשה מפעל ישן אליו מגיעים העלים מן השדות ועוברים תהליך שהופך אותם למשקה הטעים שאנו מכירים.
ביום למחרת נעשה טיול ג'יפים ונצא להליכה רגלית יפה בין מטעי התה. לינה במונאר

יום 5 | מונאר - פריאר

נסיעה באזור של עמקים פוריים הכוללת תצפיות מרהיבות על רכסי ההרים הגבוהים שמסביב לשמורת פריאר – שמורה קסומה הכוללת את אגם תקאדי והיא מקום מצוין לצפות בעופות מים ובחיות בר, מפילים ועד טיגריסים. הסיור בשמורה יכלול ביקור בכפר של בני שבט מקומי. נשוט באגם לקראת השקיעה וננסה לראות את בעלי החיים הרבים המתגוררים בשמורה.

ימים 6-7 | מדוראי

ניפרד ממדינת קרלה ונעבור לטאמיל נאדו, אחת המדינות הגדולות בפדרציה ההודית. נרד מהרי הגאת אל עבר המישורים ואחר הצהריים נגיע למדוראי – עיר עתיקה שמוזכרת עוד בכתבי היוונים שסחרו באזור באבנים טובות, שנהב, תבלינים ועוד. עם ההגעה נבקר במתחם העצום היושב בלב העיר העתיקה – מקדש לאלה מינאקשי (אשת האל שיווה). נראה את הסגנונות האדריכליים המרשימים, כולל את שערי הכניסה המרהיבים, את האולמות השונים, את הטקסים הרבים הנערכים כאן וכמובן את טקס השכבת הצלמים של האלה ובעלה לשינה עם ערב מלווים במאמינים בשירה ובמוסיקה. לינה במדוראי

ימים 8-9 | טאנג'וור - טריצ'י

נצא בנסיעה בנופים החקלאיים של טאמיל נאדו לטאנג'וור.
ביום למחרת נתחיל את היום בביקור בטריצ'י – עיר חשובה בדרום הודו בה נמצא אחד המקדשים הגדולים ביותר בהודו, מקדש Srirangam היושב על אי בנהר הקאוורי וזוכה להמוני עולי רגל לאורך כל ימות השנה. לאחר מכן נשוב לטאנג'ור ונבקר בשוק הססגוני ובמקדש הגבוה ביותר בהודו – מקדש בריהידישוורא, אתר מורשת עולמי של אונסקו ושריד לשושלת הודית אשר שלטה באזור לפני מאות שנים. לינה בטאנג'וור

ימים 10-11 | טיסה לקוצ'ין ולאחריה נסיעה לקומראקום

נטוס  למדינת קרלה, אחת המדינות היפות ביותר בהודו. קרלה טובלת בירוק, טרופית, אנשים נחמדים ומראות עוצרי נשימה..ניסע לאחד האזורים היפים של הודו שנקרא הבקווטר. אזור גדול של תעלות מים רבות, חקלאות, בתי סירות ועוד. ניסע למלון קסום שנמצא בלב באזור הזה ואת היום וחצי הקרובים נבלה במעט שייט בתעלות, במנוחה ובפעילויות נוספות שניתן לעשות באזור זה. לינה בקומראקום.

ימים 12-13 | קוצ'ין - תל אביב

המשך הסיורים בקומראקום, ונסיעה לקוצ'ין לשדה התעופה לטיסה חזרה ארצה. נחיתה למחרת.

הדפסה

תאריכי יציאה ומחירים

יציאה חזרה מדריך
מחיר לאדם בחדר זוגי
בסיס מיסי נמל מחיר כולל
סטטוס הערות
13/02/2025/02/20שי ניב$3,175$115$3,250

טיסות ישירות של ארקיע

02/04/2014/04/20יפורסם בהמשך

טיסות ישירות של ארקיע

שי ניב
מדריך מנוסה למזרח הרחוק ולמגוון יעדים במרכז אמריקה, אירופה ואגן הים התיכון. טייל, למד ועבד במזרח הרחוק במשך יותר מארבע שנים, מתוכן שנתיים בהודו בה הוא מומחה בייחוד בפן הדתי- חברתי, ושנתיים ביפן בה טייל לאורכה ולרוחבה. התגורר באירלנד ובאקס אן פרובנס, תקופה בה טייל לא מעט...
טופס הזמנת טיול
צור קשר


 • המחיר מבוסס על מטייל בחדר זוגי.
 • תוספת ליחיד בחדר:
 • המחיר למינימום 15 מטיילים.
 • מחיר בסיס: המחיר כולל שירותי קרקע, טיסות, מע"מ ותשר.
 • מיסי נמל: המחיר כולל היטלי בטחון ודלק הנגבים בארץ.
 • מיסי הנמל עשויים להשתנות בהתאם לעדכונים שמתקבלים מחברות התעופה.
 • עדכון המיסים וההיטלים יתבצע עם הנפקתם בפועל של כרטיסי הטיסה (עד כמה ימים לפני יציאת הטיול).

מחיר הטיול כולל

 • טיסות בינלאומיות ישירות של ארקיע.
 • טיסות פנים: כמפורט בתכנית.
 • לינה: בבתי מלון בדרגת ארבעה וחמישה כוכבים.
 • כלכלה: שתי ארוחות ביום לאורך כל הטיול.
 • בקבוקי מים מינרלים ברכב במשך כל הטיול.
 • תחבורה: אוטובוס ממוזג ורכבים קטנים היכן שמצוין.
 • דמי כניסה וסיורים באתרים: כמפורט בתכנית.
 • מופעים, טקסים, אירועים, סדנאות, פולקלור ועוד.
 • תשר: לנותני השירותים השונים בחו"ל.
 • הדרכה: מדריך מצוות החברה הגיאוגרפית.
 • מפגש הכנה בארץ.

מחיר הטיול אינו כולל

 • ויזה להודו (הנפקת ויזה בטיפול משרדנו בעלות של 445 ₪. על מנת להוציא ויזה להודו יש לוודא שהדרכון שברשותכם הוצא לפני יותר משנה. במידה ודרכונכם הוצא בשנה האחרונה, יש לצרף לבקשת הויזה גם את הדרכון הישן).
 • ביטוח נסיעות ומטען.

לפרטים אודות תנאים ואחריות

הערות

 • טיסות הפנים בהודו אינן סדירות והן עלולות להתבטל ללא הודעה מוקדמת. במקרה כזה תוחלף הטיסה בהעברה בדרך היבשה והתכנית תתעדכן בהתאם.
 • בתקופות פסטיבלים ייתכנו שינויים במסלול.
הדפסה
מידע שימושי למטייל בהודו
מידע שימושי למטייל בהודו

מאת החברה הגיאוגרפית

מידע שימושי למטייל בהודו אודות מזג האוויר, אשרת כניסה, חשמל, מטבע ועוד.
קרא עוד
פסטיבל קומבה מלה
פסטיבל קומבה מלה

הודו הצבעונית, ההומה והתוססת מספקת למטיילים בה אינספור חוויות נהדרות. כמעט בלתי אפשרי להכיל בטיול אחד את כל המראות, הריחות, הצבעים, התרבויות, הטקסים והאנשים המגוונים. פסטיבל קומבה מלה הוא תרכיז ממצה של כל אלה, ודרכו ניתן לחוות את החוויה ההודית על כל חלקיה.
קרא עוד
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על הודו
עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על הודו

מאת החברה הגיאוגרפית

להודו היבטים שונים ומגוונים - האנשים, ההיסטוריה, התרבות המיוחדת, המבנה הגיאוגרפי ואוצרות הטבע הופכים אותה ליעד מרתק ומיוחד במינו. אספנו עבורכם עשרה דברים מעניינים שכדאי לדעת על הודו.
קרא עוד
טיול מאורגן להודו - ערים מעניינות בצפון הודו
יעדים מעניינים בצפון הודו

צפון הודו היא יעד תיירותי מרתק, המשלב טבע מרהיב ונופים פראיים עם מונומנטים מהמרשימים בעולם ועם חוויות תרבותיות ורוחניות ססגוניות. אם אתם יוצאים לטיול באזור, יש כמה יעדים שאסור לכם לפספס בצפון הודו. קבלו טעימה מהאזור ומהרוח.
קרא עוד
טיול מאוגן לדרום הודו: מקדשי מינאקשי במייסור
דרום הודו - לא מה שחשבתם

דרום הודו משופעת בחופים טרופיים יפהפיים לצד ערים תוססות, כפרי דייגים פסטורליים מחד וארכיטקטורה מרתקת של מקדשים וארמונות מאידך. היכנסו לכתבה וגלו מדגם מייצג של יעדים שיגרום לכם להבין: דרום הודו זה לא מה שחשבתם.
קרא עוד
רג'סטאן - ארץ הנסיכים
רג'סטאן - ארץ הנסיכים

רבים רואים ברג'סטאן – "ארץ הנסיכים" - את התמצית של הודו כולה. יש בה אתרים מעוררי השראה, מצודות רמות, ארמונות מפוארים ומקומות, שנדמה שיצאו מתפאורה של סרט עתיר דמיון. אלה ניצבים ליד אגמים בוהקים ובלב מישורי ענק. איפה כדאי לבקר ברג'סטאן? היכנסו לכתבה המלאה.
קרא עוד
אתרים נבחרים בצפון-מזרח הודו - טיול מאורגן להודו
אתרים נבחרים בצפון-מזרח הודו

מתכננים טיול להודו? כדאי לשקול ביקור גם בצפון-מזרח המדינה, אזור שנמצא מחוץ למסלולי התיירות השחוקים, אבל למבקר בו צפויה חוויה מפתיעה ומרתקת - נופי ההימלאיה האדירים, תרבות טיבטית ססגונית והעץ הקדוש תחתיו הפך הנסיך סידהרתא גווטאמה לבודהה, לפני יותר מ - 2500 שנה.
קרא עוד
הערים הקדושות של הודו - טיול מאורגן להודו
הודו מזווית אחרת: ערים קדושות

הודו היא מעוז של גיוון דתי, כשקבוצת הדתות הנפוצה ביותר היא ההינדואיזם על זרמיה השונים. כ-80% מהאוכלוסייה בהודו משתייכת לדת זו ובמדינה יש שבע ערים הקדושות לה ולדתות נוספות. בכתבה הבאה תגלו שלוש מן הערים הקדושות ביותר בהודו.
קרא עוד
הפסטיבלים של הודו
הפסטיבלים של הודו

מדי שנה נחגגים בהודו עשרות פסטיבלים שונים - מחגים דתיים ועד ירידים ססגוניים בהם סוחרים בגמלים ובפילים. אם אתם מתכננים טיול להודו, ריכזנו עבורכם מידע על כמה מן הפסטיבלים המרכזיים והמעניינים ביותר של הודו.
קרא עוד
אתרים נבחרים בצפון ומרכז הודו
אתרים נבחרים בצפון ומרכז הודו

מאת החברה הגיאוגרפית

איפה כדאי לבקר בצפון ומרכז הודו? לפניכם מידע על האתרים המעניינים ביותר באזור הצפון והמרכז, מחבל לדאק והרי ההימלאיה שבצפון, עד חבל רג'סטאן המלכותי וארמונות המהרג'ה.
קרא עוד
הודו למתחילים – מאיפה כדאי להתחיל?
הודו למתחילים – מאיפה כדאי להתחיל?

נוסעים להודו פעם ראשונה? מצפה לכם חוויה אחרת במלוא מובן המילה. בכתבה זו ריכזנו עבורכם מידע וטיפים חשובים שלבטח יסייעו לכל מטייל חדש בהודו.
קרא עוד
טיול מאורגן להודו - אתרים נבחרים בדרום הודו
אתרים נבחרים בדרום הודו

איפה כדאי לבקר בדרום הודו? לפניכם מידע על האתרים המעניינים ביותר בדרום הודו, מהעיר מומבאי המהווה את המרכז הכלכלי של הודו, דרך פונה, בה תוכלו למצוא את האשראם המפורסם של אושו, ועד כפרי הדייגים, הג'ונגלים הירוקים והחופים הלבנים של מדינת קראלה.
קרא עוד